Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pudngli Kurabiye ama kuru Puding tozu (Resimli)

bende denedim harika oldu.
margarin yerine de tereyağı kullandımm

kurabiyeler harika oldu.Puding tozundan olsa gerek çıtır çıtır yerken.çilekli ve fıstıklı pudingdende en kısa zamanda deneyeceğim.teşekkürler

bende denedim. aynı resimdeki gibi oldu. tadıda muhteşemdi. tarif için teşekkürler.

peki ya hamur yoğururken neden kum gibi ufalanır yağımı fazla unumu az arkadşlar

bende dün yaptım çok güzel oldu içine bi yemek kaşığı pudra şekeride attım enfess oldu walla tavsiye ederm konu sahibi arkadasada tşkrlr tarif içinn:KK16::KK16:

Arkadaşlar çok güzel ve yararlı bir topic olmuş ellerinize sağlık.. ben daha önce pudingli kurabiye yapmştım internetten bulmuştum bundan 3 yıl önce muzlu pudingle yapmıştım.. Lezzet olarak güzel olmuştu ama çok dağılıyordu dökülüyordu:44: O yüzden bir daha denemedim... Ama burda herkes bu kurabiyeyi çok beğenmiş tarifi aldım bende ki tarifle kıyastiyorum... Kızlar ben sizden fırında balık tarifi istiycem eğer güzel bi tarif varsa... :KK34:

bende cok begenerek yapmistim bu tarifi simdi muzlusunu denemek istiyorum misafirlerime daha onceden muzlu pudingle yapan varmi tadi nasil oluyor soylerseniz cok sevinirim

X