Gzlerime inanamadm, bir batnda 8 Bebek!!!!!

divinity

♥vildan&pelin♥
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008
13.077
5.614
44
:1shok::1shok:
fft20mf180215pq1.jpg

fft20mf180217mv2.jpg
33 yaşınadaki kadın daha önce de 6'tız doğurmuş ve her iki doğmunu da sunni döllenme yöntemiyle gerçekleştirdiği için bir çok tepki almıştı.
fft20mf180219jz0.jpg
Bekar olmasına rağmen 14 çocuğu olan kadın doğum fırsatçılığı yapmakla ve şöhret olmaya çalışmakla suçlanırken kendisi ise tek çocuk olduğu için geniş bir aile özlemi içinde olduğunu söylemişti.
fft20mf180225ep3.jpg
Diğer altı çocuğuna, eyaletin bir diğer programından aldığı ayda 490 dolarlık yardımla bakabilen Suleman’e ölüm tehditleri geldiği de bildirildi.
fft20mf180227kk4.jpg
:1shok:

offf, kadının karnını görünce midem kalktı yaf.
o diilde o çocuklar ölmeden nasıl kalabilmişler anne karnında. 8 yaf az diilki

aman allahım kadının karnı patlayacak gibi duruyo :1shok::1shok:
sanki şiş bir balon gibi biri bir iğne batırsa fıs diye sönecek havası var kaydirigubbakcemile3
ama çocuklara yazık yahu hangi akla hizmet 8 çocuk birden doğurmaya karar vermiş
doğurdu diyelim nasıl bakacak acaba
insanlar bi taneyle bile zor ilgileniyor değil ki 8 tane çocukla ilgilenecek
birilerinin bu kadına önemli olan doğrumak değilde büyütmek demesi lazım
bu sözden haberi varmış gibi durmuyor pek... delikafaduldendelikafadulden

Son düzenleme:
karnını görünce korltum nasıl bakıcak bu bebeklere .. birde sanırım başka çocuklarıda varmış Allah kolaylık versin nedim...

o bebişlere nasıl bakıcak bu kadın peki...düşüncesız ınsanlar...ey Rabbım bazısına hiç vermezsın bazılarını boğarsın sen herseyı bılensın de yazıkkk

karnından damarlar fırlamış çocukları bırakın kendi canınada acımıyor deforme olmasıda cabası.. üstelik evli bile değil..

karnı çok fenaymış yaa. çok derin çatlaklar oluşmuş.
14 çocuğa nasıl bakabilecek. yeri geliyo anne babalar bir tek bebekten şikayet ediyolar. gece uyumuyo, durmadan ağlıyo falan diye.
bu, 8 bebek bakacak.

biz bitane doğuruyoruz şişiyoruz kadının sadece karnı şişmiş yani nasıl formunu koruduysa:emir_bebek::roflol::roflol::roflol:

bunu daha oncede gördum hatta haberlerde bıle verdıler allahım nasıl tasımıs okadar bebısı karnı catlıcakmıs az kalsın:1no2:

bi derin off çektim
9. da olsaymış göbeği yeri öpecekmiş herhalde

X