Sekiz doguran kadinin hamile görüntüsü

ilayda26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
922
3
Evet arkadaslar, haberlerde duymustursunuz, Amerikada bir kadin sekiz dogurdu-tatlicadiarzu- Onsan öncesi altiz dogurmustukafamçokkarıştı (ben taneyi zor bakiyorum :emir_bebek:) Nette hamile resimlerini buldum ve SOK oldum resmen, aman ALLAHIM nasil tasidi bu karni:1ninca: Sizlere paylasmak istedima.s.

nadyasulemanenceintedefts2.jpg

lameredesoctuplesprofilso9.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
önceden den altız doğurmuş kızlar okudunuzmu tüp bebekle hamiş kalmış bekar anneymiş falan falan

anaaaaa bu ne yaw
nasıl taşımış kadın
zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
inanamadım valla

ay walla bunu görünce bugun karnıma ağrılar girdi..............

wowwwwwwwwwwwww şakaaaaa gibiiiiiiiiiiiii nasıl beslıyooo onları ve nasıl dogurucakkkkkkk:S:S:S:S

Ayyyyyyyyy valla görünce bayılacağım zannettim...kafamçokkarıştı.Bu ne ya şaka gibi..:1shok:Kamera şakası falan olmasın bu kıssssslaaaar..CADIARZU

bu kadar çirkin bir karın görmedim ayol biz birini doğuramadık kadına bak kuluçka makinası gibi daha öncede 6zları varmış allahım bizide gör yarabbi

ay aman allahım bu nası bi karın bide ben benimkine büyük diyodum ama kadın nekadar zayıf kalmış dikkat ettinizmi kocaman bi karın ama kendi küçücük karnı kendinden büyük çok merak ediyorum acaba bu kadının karnı dogumdan sonra nasıl toparlandı

Aman Allahımm......
sezeryan yaptı demişsiniz zaten normal doğum olamazmış yani...
kadın çatlardı heralde
öbür dünyada gözünü açardı sanıyorum...

aman yarabbim resmen bebek fabrikası kadının karnı çok ilginç ya damarları çıkmış gerçii içerde 8 tane var

X