hamilelikte lazer epilasyon yada iğneli epilasyon yapılır mı?

engidi

prenses kizimin kardesi
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
573
0
arkadaşlar hamilelik başladıktan sonra lazer epilasyon ya da iğneli epilasyon yaptıranınız var mı. kişisel bakımınızı nasıl yapıyorsunuz. doktorunuza sordunuz mu sakıncaları var mı.. paylaşabilir miyiz lütfen...

ablam lazer epilasyon yaptırmıştı bir zararı yokmuş demişti bilmiyorum ne kadar yardımcı oldum ama özet budur:)

ben kesinlikle yapilmaz diye biliyorum hatta bebek fikri olanlara yani deneyenlere bile yapilmaz diye biliyorum.

arkadaşlar hamilelik başladıktan sonra lazer epilasyon ya da iğneli epilasyon yaptıranınız var mı. kişisel bakımınızı nasıl yapıyorsunuz. doktorunuza sordunuz mu sakıncaları var mı.. paylaşabilir miyiz lütfen...
canım meraba ben annemle bırlıkte hamıleyken epılasyon merkezıne gıtmıstım annem lazerlı epılasyon yaptırıcaktı yanında odaya bende gırmek ıstedım ama sız hamılesınız gırmeyın dedıler oyle dedıklerıne gore demekkı zararlı.....

bugün doktora gittim. sordum bende. lazerin zararı yok dedi. ama yapıldığı zaman ciltte lekeler kalıyor hamilelik döneminde dedi. o yüzden önermiyoruz dedi. ben saç boyama konusunu da sordum kına diye düşünüyordum çünkü. kınayı kesinlikle önermedi. saç derisinden en fazla o emiliyormuş organik bitkisel boyaları tavsiye ediyorum dedi. bilginize arkadaşlar..

arkadaslar hamıleyken yada hamıle kalmayı dusunenler bosuna lazer yaptırmasın cunku tuylerr hormonlar deqıstıqı ıcın aynen cıkıyor benım qıttıqım yerdekı estetısyen dedı bunu we bır arkadasımda lazere qıdyordu hamıle kalınca tuyler aynen cıktı bence doqumdan sonra qıdın cok daha mantıklı bosuna para odemeyın :):KK53:

bız gelen musterılere kesınlıkle tavsıye etmıyoruz vede yapmıyoruz yaparım dıyen yer varsa kesınlıkle yaptırmayın bıle bıle radyasyonu daha dogmamıs bebegınıze gondermeyın malesefkı tıcaret ıcın yapmayacakları sey yok ve boyle ınsanlar ulkemızde cok

cnmm lazere gidiyorum.. bana ilk başlarda lazer yapan bayan hamile kaldı diye bıraktı yapmayı başkası yaptı...düşünnn kendine lazer yapılmamasına ragmen bana yapıyor diye odada bile bulunmaması gerekiyormuş.. ben riske atamam.. zaten uzun süredir gidiyorum azaldı baya.. hamileleligin ortalarında agdaya gideirm bide doguma yakın yeterli benim için.. sonrada lazere devam ederim..

kızlar ben internette biraz araştırıp yüzüme lazer yaptırdım.
daha sonra eve gelince biraz araştırdım korkmaya başladım...
11+1 hamileyim. birşey olur mu ki ya?
ben yaptırdım sorun yaşamadım diyen yok mu?
salı günü doktorla randevum var. o zamana kadar fikir edinmek istiyorum...
lütfen yaptırmış bebeğinde sorun yaşamamış olanlar yazabilir mi???

X