Bebek Beslenmesi acil cevap elektrikli göğüs pompası kullananlar lütfennn

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
aff-page.png
bunun aynısı canım bendeki

Arkadaşlar göğüs pompasına ihtiyacı kalmayan arkadaşlar yardımda bulunmak isterlerse talibim zira alacak durumum yok

Bende lansinoh çift taraflı elektrikli pompa kullanıyorum çok memnunum . Hiç acıtmıyor . 10 dakikada iki göğsü birden boşaltıyor. Dinlenme,beslenme, vakit ve doluluk oranına göre değişiyor çıkan miktar ama genelde 50-150 ml arası çıkıyor.

Bende lansinoh çift taraflı elektrikli pompa kullanıyorum çok memnunum . Hiç acıtmıyor . 10 dakikada iki göğsü birden boşaltıyor. Dinlenme,beslenme, vakit ve doluluk oranına göre değişiyor çıkan miktar ama genelde 50-150 ml arası çıkıyor.
Ne zamandir kullaniyorsun.sutunde azalma yaptimi acaba.ben kullaniyorum ama kisa suredir..

Merhaba arkadaşlar yakında işe başlamam gerekecek ve bebeğim 2,5 aylık. süt biriktirmeye başlamam gerek ama bir sorunum var. manuel göğüs pompası aldım ve kullanamıyorum. bulunduğum yerde elektrikli yoktu:KK43: ama şimdi internetten sipariş vermeyi düşünüyorum. size birkaç sorum olacak. elektrikli göğüs pompası marka olarak hangisini tavsiye edersiniz? siz memnun kaldınız mı? süt sağılırken canınızı yakıyor mu? kaç dakikada süt sağımı bitiyor ortalama? manuel pompa benim hem canımı yaktı hem de süt çıkaramıyorum onunla ancak 50 ml oluyor ama bu da 1 saatte falan. çok canım sıkıldı. bebeğimin aç kalmasınmı istemiyorum ve mama da kullanmak istemiyorum. çok şükür sütüm var...cevaplarınızı bekliyorum.

Ben göğüs pompası gerekmez çocuğum emiyor, nasıl olsa çalışmayacağım kızım Zeynebi kendim emziririm diye düşünüyordum.Oysa her annenin göğüs pompası alması gerektiğini doktorumdan öğrendim.Doktorum dedi ki bebekler ilk 7-10 dak.arasında emiş yapıyor.Bu sırada anne sütünün su kısmını alıyor.10 dk.sonraki süt daha yağlı ve besleyiciymiş.Bu açıdan önce çocuğu emzirip sonra göğüs pompasıyla sütü çekmeye devam etmemi söyledi.Kızım Zeynep'in emzirme programı doktorumun tavsiyesi üzerine bu şekilde yapıyorum.Ve gerçekten bedensel ve zihinsel gelişimi bu programdan sonra çok iyi oldu.
Tabi siz de benim gibi kara kara düşünüyorsunuz acaba hangi marka göğüs pompasını alsam diye:)) Ben de birçok marka araştırdım ve sonra göğse oturan aparatinin silikon olması( silikon olunca göğüs acımıyor:)) ve vakum gücü ile Kraft göğüs pompası bana cazip geldi.Uzun süredir kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Bi de annelere tavsiyem; gögsünüze dikkat edin eğer çatlak olursa çok fazla acı verir çocuğunuzu emzirmek istemezsiniz ya da sütünüzü çekmezseniz ilerleyen dönemlerde mastit (göğüs iltihaplanması) bile olursunuz.O yüzden göğsünüz mümkün olduğunca kuru kalmalı.Gögüslerimizin devamlı nemli kalması enfeksiyona neden oluyor.O yüzden çabuk emen ve hapseden jelli göğüs pedlerinden bolca kullanın.Ben jelli olmasından dolayı göğüs pedinide Kraft kullandım.Çok ta memnunum.

merhaba hanımlar, bende 35 haftalık hamileyim manuel göğüs pompası almayı düşünüyorum. doğumdan sonra sütüm gelir mi gelmez mi bebeğim emer mi emmez mi bi dünya deli soru kafamın içinde. hamileliğimin baından beri göğüs uclarım zaten sürekli acıyor ve 28-30 haftadan beri küçük küçük akıntılar oluşuyor.

Tek kelime ile medella sving derim yeni cikti.
Internette pahali 400 yaziyor anne bebek magazinda keciorende 320 taksitle aldim.ykm yanindaki bayisindede ucuz .
Tavsiye ederim .

Benim göğüs pompam philips awent ve çok memnunum tavsiye ederim, 2hafta önce ebebekten 300tlye aldım, internetten daha uygun fiyata bulunabilir belki

Tek kelime ile medella sving derim yeni cikti.
Internette pahali 400 yaziyor anne bebek magazinda keciorende 320 taksitle aldim.ykm yanindaki bayisindede ucuz .
Tavsiye ederim .
merhaba , yeni cikti demissiniz swing modeli icin. Ama ben, cok eski kaynaklarda yorumlar okudum 2011 den bu yana yazilmis. Baska bir versiyon falan mi acaba? Internetten alacagim bir sakatlik olmasin yani :-)

merhaba , yeni cikti demissiniz swing modeli icin. Ama ben, cok eski kaynaklarda yorumlar okudum 2011 den bu yana yazilmis. Baska bir versiyon falan mi acaba? Internetten alacagim bir sakatlik olmasin yani :-)
Sving modeli yeni cikti.
Medilanin urunleri cok iyi

X