Aldatılma hikayeleri

B

bloodrayne__

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bloodrayne__
allah kimseye yaşatmasın.geçmişinizde kim sizi nasıl aldattı? özel değilse paylaşırmısınız?

kızma darılmada bana bu olay biraz film senaryosu gibi geldi
yani bilemiyorum öyle bir his işte

hemen bi yorumla niye sildinki keşke bizde okuyabilseydik belkide
kendimize ders çıkarabilirdik,
neyse

mutlaka öyledir ancak yaşayan bilir belliki
olaylar senin sinirlerini harap etmiş
boşveeer farketmesekte hayat çok kısa
hişbişeye değmez

arkadaşllarrrr eşimin beni aldatmasından şüpheleniyorum.lütfen bana yardım edin.şüphelendigim kişinin numarasını aldım fakat cevaplamıyorum.açmıyor telefonu bayanmı erkekmiii ona göre emin olacam amaaaa nerdeee.kızlarrr numaranız görünmeden nasıl karşı tarafı arayabilirsiniz.

arkadaşllarrrr eşimin beni aldatmasından şüpheleniyorum.lütfen bana yardım edin.şüphelendigim kişinin numarasını aldım fakat cevaplamıyorum.açmıyor telefonu bayanmı erkekmiii ona göre emin olacam amaaaa nerdeee.kızlarrr numaranız görünmeden nasıl karşı tarafı arayabilirsiniz.

esin ve esinin ailesi bolumune konu acsan daha iyi olur.

ah canım aldatılmazmıyım hiç..
ayrılalı 2 yıl oldu ama hala ara ara gelir aklıma..
2 yıldır çıkıyorduk,deyim yerindeyse bir elmanın 2 yarısı gibiydik..
sevgili gibi değil de,sanki kankalar gibi içli dışlıydık..
tabi arada olurdu kavgalar tuzu biberiydi derdik..
o,iş sebebiyle farklı bir şehre gitti,3 4 aydır oradaydı,arada bir kaç saatlik yol vardı,yine de sık sık gelip gidiyorduk birbirimize..
yine bir haftasonu bahaneyle annemden izin aldım,bir kaç günlüğüne eski okul arkadaşlarımızla buluşacağız diye de yalan söyledim..
onun rutin çağırmalarını bildiğim için de,heyecanla çağırmasını bekledim..
bizimkisi planlarımdaki gibi haftasonuna beni davet ediyordu..
güya ben sürpriz yapıp onu mutlu etmek istiyordum bu amaçla giriştiğim bu iş meğerse herşeyin bitmesine sebep olacak şeyleri bana göstermek içinmiş..
gelemeyeceğim,bu sefer izin alamadım,planımız varmış diye diye zor geçiştirdim ama yüzümdeki mutluluk oylesine masum ve de öylesine cocukcaydıki aklımdan bile geçirmezdim karşılaşacağım manzarayı..
ertesi gün oldu,otobüse binmeden önce msj attım;keşke gelebilseydim seni çok özlemiştim seni seviyorum falan diye,tabi karşılığı da hemen geldi;ben de seni çok özlemiştim,çok üzüldüm,küstüm sana işte gibisinden alınganlıklar..bir an önce yanında olmak istiyordum..
oraya vardığımda karanlık yeni olmuştu..evlerinin önüne geldim işten yeni gelmiş olmalıydı ve banyonun ışığı yanıyordu sadece duş alıyor olmalıydı.tekrar mesaj attım;keşke gelseydim,napıyorsun diye.yine cvbı hemen geldi;banyodayım aarayacağım diyordu..
ben de o banyodeyken bana verdiği anahtarla içeri girip saklanacaktım ve de sürprizi yapacaktım..
deidğim gibi anahtarla içeri girdim,banyodan su sesi geliyordu banyodaydı,direk oturma odasına yöneldim,kapı tamamen açıktı..
aman allahım içeriyi görünce orada bayılıverecektim,tepemden akan kızgın sular taa içlerime kadar işledi ve dona kaldım şaşkın şaşkın.içerde çırılçıplak ve 30 yaşlarında bir kadın yatıyordu öylece yüzünü göremiyordum ama muhtemelen uyuyordu.ben olduğum yerde hareketsiz aklımı yitirmişcesine bakarken bakarken kadına,benimki banyodan çıktı..suratındaki şaşkınlığı,korkuyu,acizliği asla anlatamam.nasıl geldin diyebildi yuvarlakça ve zorlanarak,ve kıpkırmızı suratıyla..bense ağlamaya başlamıştım bile,ağzıma gelen herşeyi 1 dakika içinde bir çırpıda söyleyiverdim,kadın da uyanmıştı ve korkuyla giyiniyordu.allah belanızı versin deyip eve geldiğim gibi geri döndüm..
aylarca aradı,mesajlar attı,yollarıma çıktı,ne telini açtım ne de 10 saniyeden fazla kendisini dinledim..geçenlerde hala mesaj attı nasılsın diye,ben de hemen karşılık yazdım ;bu seni ilgilendirmez,rahatsız etme yazdım,çok ta iyi yaptım nefret ediyorum ondan..:kötükedihüso

Allah size sabrını vermiş demekki. Yaşadıklarınız çok kötüymüş, çok geçmiş olsun. Ve Allah düşmanımın başına vermesin.

Evet arkadaslar bende aldatilanlardanim malesef :KK43:((((

6 yillik iliskinin sonunda tam evlenecegiz diye adimlari atmaya baslayacakken ayrilmak istedi..ailevi sorunlari vardi..kendisi doguda yasiyor...yillarca babasinin yaninda calisiyordu. ve ablasini amcasinin ogluna istediklerinde, benimkinde lafini etmisler, ve onunlada amcasinin kizi sozlenecek diye konusulmus...bunu bana soylediginde daha arkadastik ve asla olmayacagini kardesi gibi gordugunu felan soylerdi..sonra biz cikmaya basladik (buarada ben yurtdisinda yasiyorum o turkiyede,gorusmelerimiz cogunlukla telefon, msn uzeriydi)sonra iste 4yil sonra evlenmeye karar verdik, ama buraya gelmesi icin illa askerligini yapmasini istedim ki sorun cikmasin diye,ki yas sorunuda vardi 21 olmadan buaraya getiremezdim onu,yani yasim dolana kadar oda askerligi bitirsin dedik.askere gitti geldi. ve ilk yil babasina yardim etmekle gecti sonra birden aklina nereden geldiyse, universite sinavlarina girmeyi cok istiyorum bu icimde kaldi, kazanirsam disaridan okurum dedi kabul ettim ki ileride mutsuz olmasin diye. ve dershaneye gitmeye basladi,mesajlasmalar azaldi.vakit ayirmasi zor deyip duruyordu, guya butun gun ders calisiyorum diyordu. ve 30 mart mesaj geldi, olmuyor ayrilmamiz gerekiyor,ki ben ailesi icin sandim asariz diye ikna etmeye calistim.sonra eve geldim yarin konusuruz dedi.tabi aksamda tabi mesajlastik ama karari kesindi olmaz diyordu..bundan oncede ailesini uzmemek icin ayrilir ama fazla gecmeden geri donerdik..ve ertesi gun oldu, sabah mesajlarima cvp vermedi,evdeyim bugun cikmicam dedi,yani kaciyordu resmen. ve oglen bir mesaj geldi, ben baskasini seviyorum suan onun yaninda yaziyorum bu mesaji,yani benim icin bu iliski bitmistir diye...beynimden kaynar sular dokuldu inanmadim, okadar insaniyetli birisiydiki, herkese yardim eder karsilik beklemezdi.yani inanamiyordum..gunler gecti ve ben doner diye bekliyordum ki ayrildigimizin 6nci gunu nette hattinin detaylarina bakabilecegimi gordum sasirdim ve baktim. bu kizla birbucuk aydir mesajlasiyorlarmis,gece gunduz hic durmadan gunde 100 mesajin hepsini.bana mesaj atmadan onun atiyormus, ders calisiyorum uyuyorum misafir var dediginde hep mesajlasiyormus.o gunden sonra uzulmem canim yanki,intikam atesi yandi icimde ki hala var..ondan sonra bana yine mesaj atti merak ediyormus guya beni, onu asla affetmeyecegimi, Allaha havale ettigimi ve hakkim asla helal etmeyecegimi soyledim...ve bu hala gonlumu almaya calisiyor iste arkadas olarak kalalim felan..ve okadar kizdirdiki ensonunda onu tanidigim gune lanet ettigimi ve onu sevdigim icin kendimden utandigimi yazdim ve ogunden beri hicbir haber almadim..suan sadece dua ediyorum Allah bana cektirdigi acinin bin beterini yasasin,yuzu omru boyunca gulemesin, suan cabaladigi uni sinavini kazanamasin diye...ve enkotusude ne biliyormusunuz,biz ayrildiktan bir ay sonra arkadasi onun iki yildir evli oldugunu eger yalan degilse bir yasindada bir kizi oldugunu soyledi...bunu sormak icin aradigimda ise cocugu reddetti ve evlilik icin ise ailesine karsi gelemedigini yurtdisina gelecegi icin onemli olmayacagini dusundugu icin yaptigini soyledi...ve bunuda askerden donerdonmez yapmis,bir hafta gorusememistik telefonu yoktu ve almasini beklemistim,ama megerse evlenmis...ve utanmadan gecen yaz izine gitigimde yanima gelmisti senağlama senağlama ve o kiz bunlari bile bile baslamis bu iliskiye beni sev yeter diyormus.....Allah benim yasadiklarimi kimsenin basina veremsin:eek:klava::eek:klava:

Aldatılma hikayesi duymak istiyorsanız,

Sinan Akyüz'ün Bana Sırtını Dönme adlı kitabını okuyun
Hepsi gerçek ve yaşanmış hikayelerden oluşuyor. Benim ağzım bir karış açık olarak bitirdiğim kitap. Bu kadar olur yani dedirtecek bir kitap

ayy inanmıorum ne bunlar yahuu

duygucum onu kitabı merak etdim canımmm ya

ayy inanmıorum ne bunlar yahuu

duygucum onu kitabı merak etdim canımmm ya

valla ben 1 günde bitirdim arkadaşıma verdim o da geceden sabaha kadar okuyup bitirdi anneme verdim 1 günde yedi kitabı ya o kadar diyorum 250 sayfalık bir kitap hemde

valla ben 1 günde bitirdim arkadaşıma verdim o da geceden sabaha kadar okuyup bitirdi anneme verdim 1 günde yedi kitabı ya o kadar diyorum 250 sayfalık bir kitap hemde

ayy şimdi daha çok merak ettim bak

Evet arkadaslar bende aldatilanlardanim malesef :KK43:((((

6 yillik iliskinin sonunda tam evlenecegiz diye adimlari atmaya baslayacakken ayrilmak istedi..ailevi sorunlari vardi..kendisi doguda yasiyor...yillarca babasinin yaninda calisiyordu. ve ablasini amcasinin ogluna istediklerinde, benimkinde lafini etmisler, ve onunlada amcasinin kizi sozlenecek diye konusulmus...bunu bana soylediginde daha arkadastik ve asla olmayacagini kardesi gibi gordugunu felan soylerdi..sonra biz cikmaya basladik (buarada ben yurtdisinda yasiyorum o turkiyede,gorusmelerimiz cogunlukla telefon, msn uzeriydi)sonra iste 4yil sonra evlenmeye karar verdik, ama buraya gelmesi icin illa askerligini yapmasini istedim ki sorun cikmasin diye,ki yas sorunuda vardi 21 olmadan buaraya getiremezdim onu,yani yasim dolana kadar oda askerligi bitirsin dedik.askere gitti geldi. ve ilk yil babasina yardim etmekle gecti sonra birden aklina nereden geldiyse, universite sinavlarina girmeyi cok istiyorum bu icimde kaldi, kazanirsam disaridan okurum dedi kabul ettim ki ileride mutsuz olmasin diye. ve dershaneye gitmeye basladi,mesajlasmalar azaldi.vakit ayirmasi zor deyip duruyordu, guya butun gun ders calisiyorum diyordu. ve 30 mart mesaj geldi, olmuyor ayrilmamiz gerekiyor,ki ben ailesi icin sandim asariz diye ikna etmeye calistim.sonra eve geldim yarin konusuruz dedi.tabi aksamda tabi mesajlastik ama karari kesindi olmaz diyordu..bundan oncede ailesini uzmemek icin ayrilir ama fazla gecmeden geri donerdik..ve ertesi gun oldu, sabah mesajlarima cvp vermedi,evdeyim bugun cikmicam dedi,yani kaciyordu resmen. ve oglen bir mesaj geldi, ben baskasini seviyorum suan onun yaninda yaziyorum bu mesaji,yani benim icin bu iliski bitmistir diye...beynimden kaynar sular dokuldu inanmadim, okadar insaniyetli birisiydiki, herkese yardim eder karsilik beklemezdi.yani inanamiyordum..gunler gecti ve ben doner diye bekliyordum ki ayrildigimizin 6nci gunu nette hattinin detaylarina bakabilecegimi gordum sasirdim ve baktim. bu kizla birbucuk aydir mesajlasiyorlarmis,gece gunduz hic durmadan gunde 100 mesajin hepsini.bana mesaj atmadan onun atiyormus, ders calisiyorum uyuyorum misafir var dediginde hep mesajlasiyormus.o gunden sonra uzulmem canim yanki,intikam atesi yandi icimde ki hala var..ondan sonra bana yine mesaj atti merak ediyormus guya beni, onu asla affetmeyecegimi, Allaha havale ettigimi ve hakkim asla helal etmeyecegimi soyledim...ve bu hala gonlumu almaya calisiyor iste arkadas olarak kalalim felan..ve okadar kizdirdiki ensonunda onu tanidigim gune lanet ettigimi ve onu sevdigim icin kendimden utandigimi yazdim ve ogunden beri hicbir haber almadim..suan sadece dua ediyorum Allah bana cektirdigi acinin bin beterini yasasin,yuzu omru boyunca gulemesin, suan cabaladigi uni sinavini kazanamasin diye...ve enkotusude ne biliyormusunuz,biz ayrildiktan bir ay sonra arkadasi onun iki yildir evli oldugunu eger yalan degilse bir yasindada bir kizi oldugunu soyledi...bunu sormak icin aradigimda ise cocugu reddetti ve evlilik icin ise ailesine karsi gelemedigini yurtdisina gelecegi icin onemli olmayacagini dusundugu icin yaptigini soyledi...ve bunuda askerden donerdonmez yapmis,bir hafta gorusememistik telefonu yoktu ve almasini beklemistim,ama megerse evlenmis...ve utanmadan gecen yaz izine gitigimde yanima gelmisti senağlama senağlama ve o kiz bunlari bile bile baslamis bu iliskiye beni sev yeter diyormus.....Allah benim yasadiklarimi kimsenin basina veremsin:eek:klava::eek:klava:

Yasadiklarinizi inanin hayretler icerisinde okudum, bir insan nasil bukadar basit olabilir ya :eek:klava:

Iyikide kurtulmussunuz canim bu "insandan" bende yurt disindanim, bunun gibi insanlarin yüzünden, türkiyede yasiyan, gercekten (cikarsiz, maneviyatsiz) sevenleride ayirt edemiyoruz...

Rabbim yolunuzu acik etsin insallah..

Aldatılma hikayesi duymak istiyorsanız,

Sinan Akyüz'ün Bana Sırtını Dönme adlı kitabını okuyun
Hepsi gerçek ve yaşanmış hikayelerden oluşuyor. Benim ağzım bir karış açık olarak bitirdiğim kitap. Bu kadar olur yani dedirtecek bir kitap

Bende cok merak ettim kitabi :)

Tavsiyeniz icin tskler, temin edebilirsem bende okurum insallah...

Rabbim kimseye yasatmasin ihaneti insaallah..

Size tek önerim şu olur. Net bir sonuç elde edene dek sessiz ve sakin kalın. Birden patlamayın, hemen belli etmeyin şüphelerinizi. Hiç birşey öğrenemeden karşı tarafı uyandırmayın.

amma oyunbaz erkekler varmış şu dünyada. :tomato:

Yasadiklarinizi inanin hayretler icerisinde okudum, bir insan nasil bukadar basit olabilir ya :eek:klava:

Iyikide kurtulmussunuz canim bu "insandan" bende yurt disindanim, bunun gibi insanlarin yüzünden, türkiyede yasiyan, gercekten (cikarsiz, maneviyatsiz) sevenleride ayirt edemiyoruz...

Rabbim yolunuzu acik etsin insallah..

Evet canim malesef insanlara guven olmuyor artik. Allaha sukurku ben ondan kurtuldum, suan onun pismanligini aci cektigini gormekten baska birsey istemiyorum..ama malesef artik kimseye guvenemiyorum,dogudaki butun insanlar elbet bir degil ama onlar icin sadece negatif dusunceler var beynimde..onlari malesef silemiyorum...

peki size bir soru.eski erkek arkadaşım beni çok aşağılıyordu,başkalarıyla karşılaştırıyordu,çok sert davranıyordu....en sonunda ben bunalıma girdim ve başka biriyle konuşmaya başladım ona da söyledim ben başkasıyla görüşüyorum artık diye....ve tabi ki sonra düşman oldu bana....şimdi bu benim yaptığım aldatmamı oluyor?

peki size bir soru.eski erkek arkadaşım beni çok aşağılıyordu,başkalarıyla karşılaştırıyordu,çok sert davranıyordu....en sonunda ben bunalıma girdim ve başka biriyle konuşmaya başladım ona da söyledim ben başkasıyla görüşüyorum artık diye....ve tabi ki sonra düşman oldu bana....şimdi bu benim yaptığım aldatmamı oluyor?

Hayır,aklın başına gelmiş oluyorkaydirigubbakcemile5

X