Gelinlik Ayakkabısı En gzel Ve zel Gnnze zel Ayakkab Modelleri

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
7.734
13
ayakkabi151.jpg

<font face="Times New Roman"><font size="3"><font color="Black">
divanKundura09.jpg

divanKundura07.jpg

sivri burun gelinlik altın ahiç hoş durmuyor bence ..ama burdaki yuvarlak burun fiyonklu çok hoş :)

arkadaşlar merhaba
bu divan kundura nın ayakkabıları çok güzel görünüyor gerçekten
acaba fiyatları nasıl
biliyormusunuz hiç

pronovias da divan kunduraya yönlendrmişti beni ama gidip bakmadım henüz. vitrinlerde gözüme çarpan modeller aşağı yukarı 250-350 civarıydı. benim aldığım gelinlik için topuklu giymem gerek ve hiç alışık değilim :KK43:( şu kurdela olan model olur belki gelinliğimde de kurdela var. ekleyen arkadaşa teşekkürler:)

Arkadaşlar Divan Kundura'ya dün gittim,Şişli'de Halaskargazi caddesi üzerinde Lale pasajında..
Aylardır netten Divan Kundura'nın ayakkabılarına bakıyordum düğün tarihim belli olunca almak için gittim ama oradaki ayakkabılar bir garip,sanki 1970'lerden kalma gibi..Hantal,biçimsiz..Öyle nette göründüğü gibi çok da kaliteli değil.
Model-malzeme farkı olmaksızın 150 tl ayakkabıların hepsi ama ben orada 150 tl verilecek bir ayakkabı göremedim açıkçası.
Nasılsa Divan Kundura gibi bir yer var diye ben de ayakkabı işini hep salladım ama şimdi tutuştum,güzel gelin ayakkabıları yapan-satan bir yer biliyorsanız ve duyurursanız çok yardımcı olursunuz arkadaşlar.

bugün bakırköyde sahile doğru inen yolda dükkanlarda şöyle bi bakındım valla 60-70e gayt iyi ayakkabılar var. zaten eğer gelinlik uzunsa-benimki uzun-hiç gerek yok çok para vrmye. sadece kalıbı önemli.çünkü ben topuklu giymeye hiç alışık değilim:KK43:

tüylü ayakkabıya bayıldım... yok yok, onun topuksuz olanını istiyorum...:dance: yoksa rahat dans edemem...

X