Düğünde gelinlik ile kullanıldığınız takılar/kullanmayı düşündüğünüz modeller

firstday

Canlarım ve ben
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
2.114
10
Merhaba...
Buradan gelinliklerimiz ile birlikte kullandığımız inci,set, kolyeler küpeler v.s lerimizi paylaşıp yeni evlenecek olan diğer arkadaşlarımıza fikir verelim...Ya da netten bulabileceğimiz değişik modelleri de yorumlayalım..a.s.

ben düğün istemediğimden nikahta şöyle bişeyler istiyorum gerçi tam modeli bulamadım ama yaa koskoca nette küççücük hatayda bulmuşken...kafamçokkarıştı
zirkon_2.jpg

ericajillpearls.jpg

inci.jpg

GLD_6312_662.jpg

efendime söyleyim şöyle sade yüzükler tercihim sete uygun olaraktan...
GLD_7030_180.jpg

EJY_21145_727.jpg

küpede böyle bu tarzlarda...
EJY_19347_149.jpg

EJY_21726_886.jpg

ayrı nişanda altın olarakk istediğim sette...
533377.jpg

ayy batırdım kocayı iyi mikaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ayy çok tatlı ıncı setler, eline sağlık,

benım annemın ıncılerı var ama agır mı kaçar dıyorum yenısı zaten cok pahalı.
yenı mı a ldırmak lazım dugunde bunlardan. adam batmaz mı oyle koca nerede :)

SASUTak001.jpg

ben yaklasik bole bi model dusunuyorum,daha ince.gerdanlik,bileklik.,kupe ve yuzugu olacak.su yolu modeli...beyaz altin...

bende inci istiyorum.ınci alırken neye dikkat etmek gerek.1 kere alınacak bişey ve kaliteli olsun istiyorum.

bende gelinlikte altınla incinin karışımını begeniyorum.inş öyle bşy almayı düşünüyorum düğünüm için kısmetse...begendigim bi kaç örnek ekliyim:)

bişey sorabilir miyim?
peki bu takılar erkek tarafından alınıyosa düğünden önce mi takılıyor düğün esnasında mı?

Son düzenleme:
benim bir tanıdığım oğlan tarafı kıza inci set almıştı düğünde takmak üzere...yalnız foto çekiminden önce kıza taktılar...sonra düğünde yeniden taktılar...amaç gelinliğin inci setle güzel durması demişlerdi...ne bilim bir fikir işte...aklıma geldi..:nazar:

bende gelinlikte altınla incinin karışımını begeniyorum.inş öyle bşy almayı düşünüyorum düğünüm için kısmetse...begendigim bi kaç örnek ekliyim:)

gümüşülüsü süper ama benm tercihim sade iincili set olucak inş:kedi:

X