Lise Yorum ve Soruları genel kültür bölümünü okuyan arkadaşlar yardım edin

açık lisede her öss ve kredi konusunda hangi bölum avantajlı

• sosyal bilimler

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .

pelinmina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
13
0
meraba genel kültür bölumu 3 dönem bitti bu bölum basıtmı sadecee lıse bitirmek içinmı öss hangi meslek seçimi yapılacak bilen varsa yardımcı olsun yoksa sosyal bölummu avantajlı hem öss hemde kredi bakımından kafam karısık sitedede bi bilgi yok offff insan çaba harcadımı meyvesınıde almak istiyo bu bölum necı sözelcımı bilmiyorum?:çok üzgünüm::a015:senağlama

Canım genel kültür bölümü derken neyden bahsediyorsun?
Ben tam anlamadım.
Üniversitede böyle bir bölüm mü var?

Liseler için geçerli olan "Sosyal Bilimler Alanı", "Fen Bilimleri Alanı" gibi seçilen "Genel Kültür Alanı"ndan bahsediyor arkadaşımız anladığım kadarıyla. Bir rehberlik hocası sana daha kapsamlı yardımcı olabilir, burda yardım etmeye hazır olan rehberlik hocaları var, onlardan yardım alabilirsin. a.s.

meraba canım açık lise formunda artık yazıyo hangi meslekleri seçeceğimiz zaten site yönetenlerden metehan var onada sordum sosyal mezunlarıyla aynı meslekleri seçebiliyomuşuz millet genel kultur bölumunu basıt diyo ama sosyal daha basit kredilere bakarsan baştan bilseydım bu kredi sistemini sosyal seçerdim eğer yeni başlıcak varsa sosyal seçsin derim genel kulturun kredileri nin toplanması daha zor kredileri diğer bölumlere göre zor zaten sistemide değiştirip duruyolar 2.5 indi biz 4 senede bitircez ayrıca orta okulda 1 senede bitirme imkanı gelmiş duyrulurhihoyyytolan bizim tayfaya oldu neyse sosyale geçecektım geçtığım dersleri tekrar vermem gerkıyomuş bende değiştirmedim bölumumu bun bilgileri kendi araştırmamla buldum senin kaç kredin var özlem81 kaç dönem benim 3 dönem 71 kredikaydirigubbakcemile5inş yardımcı olmusumdur bya.s.

çok teşekkür içimi rahatlattın ben geçen yaz ek sınavla mezun oldum öss gircem
kafam takılıyodu genel kültür sadece okulu bitirmek için diyolardı
çok tşkrler

X