Hint ya ile barsak temizlii

arkadaşım millet 2 çorba kaşığı içtim yada şişenin yarınısı içtim demişler sen 5-6 damladan bahsediyorsun.tenezzül edipte yazılanları bir okusan zaten yanlış kullandığını anlayacaksın

tamam da arkadaşım herkez farklı kullanmıi ben şimdi 2 çorba kaşığımı içicem yoksa şişenin yarısınımı anlamadım ki,herkez ferklı kullanmış bana aktar öyle söyledi.bilgimi o şekilde paylaştım ben....neyse attım şişeyi zaten...saol kaba cevabın için...

ya arkadaşlar 1 kaşık içtim 1 saat bekledim üstelik benimkinde haricen veya saç için falan kullanılır yazmıyordu ecza'dan aldım
wc'ye çıkmadm ecza'yı aradık bi tane daha içsin dedi
içtim gene çıkmadım sonra kendi kendime bi kaşık daha içtim gene çıkmadım ve midemnde altı üstüne geldi....
adamı tekrar aradım ablacm hepsinide içsen fazla birşey olmaz sadece wc'de sabahlarsın dedi
şişeyi tiksine tiksine diktim hiçbirşey olmadı
midemdeki iğrenç bir bulantı damağimda iğrenç bir yağ tadı ve burdumda iğrenç bir yağ kokusu dışında hiç bir etkisi olmadı...

ya arkadaşlar 1 kaşık içtim 1 saat bekledim üstelik benimkinde haricen veya saç için falan kullanılır yazmıyordu ecza'dan aldım
wc'ye çıkmadm ecza'yı aradık bi tane daha içsin dedi
içtim gene çıkmadım sonra kendi kendime bi kaşık daha içtim gene çıkmadım ve midemnde altı üstüne geldi....
adamı tekrar aradım ablacm hepsinide içsen fazla birşey olmaz sadece wc'de sabahlarsın dedi
şişeyi tiksine tiksine diktim hiçbirşey olmadı
midemdeki iğrenç bir bulantı damağimda iğrenç bir yağ tadı ve burdumda iğrenç bir yağ kokusu dışında hiç bir etkisi olmadı...

aynı şeyleri bende yaşadım hiç tavsiye etmem bir günde 40 verdirir deseler bile bir daha bu çileye asla katlanmam hiç bir işe yaramadı

bence de hiçbir işe yaramıyor eger ekonomık durumunuz müsaitse detox bagırsak temizligi adına kolon hidroterapiyi şiddetle tavsiye ederim 6seans yaptırdım herika sonuçlar aldım

Ben Kanada'da yasiyorum burda marketlerin icinde eczaneler var ben ordan aldim hing yagini uzerinde 12 yas ve uzeri icin 2-3 kasik yaziyordu gundelik ilk ne oldugunu anlamadim ben kasima kirpigime kullandim ve uzatti kirpiklerimi ayni etkiyi yapti yani hemde iciliyormus bu ama icmedim alip deniycem bende.

içtikten 2 saat sonra karın ağrısı ile 4 defa tuvalete gittim.epey bir boşaltım oldu..şimdilik bu kadar.
2 gün üstüste bu hint yağını içsek nasıl olur acaba?yani vucudumuz için zararı olur mu.içtiğim yağı bile boşalttım.
aslında zeytin yağı ile hint yağı arasında işlev konusunda bir fark var mı?

DR ender saraç haftada 1 kez evde oldugunuz zaman yapın diyor ve özelikle haftada 1 bence 2 tehlıkelı olabılır

Canım bu tür yağları kullanılması doktorlar tarafından ne kadar önerilmesede yinede kullanıyoruz.Benimde favorim kayısı çekirdeği yağı.Cildi çok güzelleştiriyor.Ama bu tür yağların içilmesi çok tehlikelidir.Netteki yorumlara bakma sen.Doktora bizzat sordum içilmesini tavsiye etmiyorum dedi.

X