Hint ya ile barsak temizlii

vallaha,:1shok:yanlis bise almis olmayasin,ne biliyim o kadar kullanipta memnun kalanlar CADIARZUCADIARZUvar,

aynı şey den mi bahsediyor acaba kullananların kinde saç içindir diye yazıyormuydu hepsi aynımı olur terettüt ettim yaaaaaaaaaa yardım edin yarın bir yeregitmeycek tim yapacaktım

aktara sürekli anemle gittiğimiz için ordan böle yağların küçük kitapçığını vermmişlerdi.. şimdi ona baktım da hint yağı bağırsak temizlemesinden hiç söz etmemiş..
Hint yağıı

Saç ve kirpikleri güçlendirere, dökülmesini önmeleye yardımcı olur.
KULLANIŞI: Haricen; saç ve kirpiklere hafifçe masaj şeklınde uygulanamsı tavsiye edilir.

bu kdrrrrrrrrryasakkelime

bence aktarlara fln bi sor onlar daha iyi bilirfisfisfis

benim aldığımın markası mecitefendi.
üzerinde haricen kullanılır yazıyor.ben aktara sordum .hem haricen hem dahilen kullanılır dedi.henüz yutmadım.bilmiyom bende...
kullananların markası ne mesela?

slm kızlar, ben de aldm hint yağı evet üstünde haricen kullanılır yazıyo fakat bence içmemizde bi sakınca olmaz diye düşünüyorum,sonuçta herkes kullanmış ve dr.tavsiyeleri var.

ben yarın denicem,sonucu sizlere bildiririm.

içtikten 2 saat sonra karın ağrısı ile 4 defa tuvalete gittim.epey bir boşaltım oldu..şimdilik bu kadar.
2 gün üstüste bu hint yağını içsek nasıl olur acaba?yani vucudumuz için zararı olur mu.içtiğim yağı bile boşalttım.
aslında zeytin yağı ile hint yağı arasında işlev konusunda bir fark var mı?

oo iyi olmş boşaltım,inş.bende de öyle etki eder
bence de zeytinyağı gibidir bu hint yağı.bide zeytinyağıyla denemek lazım aynı işlemi

hanimlar bu hint yaginin cesitlerimi var? sizin kullandiginiz yemek icin kullanilanmi yoksa sac icinmi?
:uhm:

ay bu kadar olur ben de ıkı gun önce hint yagı aldım aynı maksatla eve geldım bir baktım ki üzerinde sac için falan kullanılır gıda olarak alınmaz diyor..sükutu hayala ugradım ben de kaslarıma sürerim diyordum acaba içmeyi de denesem mi ama benim mide hassastır biraz tutup da bişey olmasın şimdi bak aklım karıstı.

benimkinin üzerinde haricen kullanılır yazıyor sadece.içilmez diye bişey yazmıyor.
ben yine de 2 çorba kaşığı içtim.
hiç bişey de olmadı.

ya arkadaşlar ben başka bir başlık altında yazmıştım daha önce hiç bir yan etkisi yok,rahatlıkla deneyin ama sadece 1 gün abartmayalım.ender saraç bunu yazın ve tek yapılmasını öneriyor.çünkü yazın su tüketimi ve ter atılması fazla yaşanır.kendi başlığımda da yazmıştım yeniliyorum,bu uygulamanın devamında sulu bir diyet uygulamazsanız kabız olma ihtimaliniz yüksek ama uygularsanız kilo vermeniz mümkün.
ve zeytinyağıyla aynı işlevi görmez ,hint yağı bitkiler aleminde doğal ve güçlü müshil olarak bilinir.uygulayanlara bol şans diliyorum.inşallah faydasını görürsünüz.

geçenlerde bende üzerinde saç bakımında kullanılır yazılır hint yağından 2kaşık içmiştim.o günüm çok kötü geçmişti.acayip kötü bi tadı var bütün gün midem ağzımda vaziyette idim.malesef tüm çektiklerime rağmen benim boşaltım diye bişey söz konusu olmamıştı.bence iyice araştırmak lazım ve midesi sağlam olmayan yapmamalı

Ben bu sabah içtim. Ama sadece bir yemek kaşığı. Sabah sabah ikinciyi içemedim.
Gayet güzel etkisini gördüm. Gün boyu vc deydim. Bakalım sanırım olumlu etkisi olacak.

arkadaşlar hint yağı yani içilebilen hint yağını ilkokula giderken böbreklerimin renkli filmi için doktor vermişti sizin aktardan aldıklarınızla hiiç alakası yok emin olun yoğun beyaz içimi zor tadı inananılmaaazz berbat bi şuruptu bilginize...

arkadaşlar hint yağı yani içilebilen hint yağını ilkokula giderken böbreklerimin renkli filmi için doktor vermişti sizin aktardan aldıklarınızla hiiç alakası yok emin olun yoğun beyaz içimi zor tadı inananılmaaazz berbat bi şuruptu bilginize...

canım dediğin gibi hint yağıda koyu beyaz renkli zaten :uhm:

X