En özel gününüze, en güzel alyanslar...

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
7.734
13
alyans1ls4.jpg
1212397153alyans_3001.jpg

alyans1.jpg

alyans4162xo7.jpg

www.harikasozler.net_-_Alyans_Resimleri_3.JPG

alyans2zr9.jpg

yz3xg5.png

alyans_12.jpg

28352830_alyans.jpg

alyans_4079.JPG

bende sadece beyaz altını seviyorum

paylaşımın için teşekkürler cnm

seninde olur inşallah canımm acele etme inemli olan evliliğin güzel olması alyans ozman daha güzel olurr..

$al17955_nxl_1.jpg

bende bu alyansları çok ama çokkkk beğeniyorum. İnşallah Allah bana da nasip eder bu mutluluğu. :Saruboceq:

Aday adayım bile yokken biraz fazla hayal kurdum galiba:çok üzgünüm::a015:

bu tarz yüzüklere bayılıyorum ikincisi nişan olabilir belki ama 1.si kesinlikle süper bi evlilik alyansı
weddingRing.jpg

tony-parker-eva-longoria-wedding-ring-set-7-10-07.jpg

biz evlenirken hemen acele yüzük almıştık ama memnun kalmadık pek...eşim daha kalın daha belli eden birşey alsaydık dedi...ona kalsa hemen değiştirecektik ama 5. yılımızı bekleyelim dedim ben....bunlar bana fikir olsun...

bence kesinlikle beyaz altın almayın.ben oyle yaptım şimdi görüyorum lisede okuyan cocuklar bıle kendı aralarında takmışlar gümüşden pek bi farkı yok pişmanım sarı beyaz karışık gayet güzel duruyor.

bence kesinlikle beyaz altın almayın.ben oyle yaptım şimdi görüyorum lisede okuyan cocuklar bıle kendı aralarında takmışlar gümüşden pek bi farkı yok pişmanım sarı beyaz karışık gayet güzel duruyor.
Bence nikah yüzüğü kesinlikle sarı altın olmalı. Beyaz altın öylesine takılmış bi yüzük gibi duruyor. Eşinizin parmağı milletin gözüne gözüne girsin :jeyyar:

evet bende çok beğenerek koydum çoğunu beyaz altın olanlardada taşlılar tercih edilirse bence çok şık duruyorr..

ilk sayfadaki toplu resimlerdeki alyaslardan birisine baktım bugün tesadüfen sormak istedim uf çok pahalı ya 1500 istedi iki tanesine :KK43: ve çok ağır alyanslar nasıl alıştınız ben takamam galiba?

X