Aşk Tutulması

dids

f & d
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
6.481
23
43
Ask-Tutulmasi.jpg

Yapım : 2008, Türkiye

Tür : Komedi / Romantik

Yönetmen : Murat Şeker

Senaryo : Murat Şeker, Selami Genli

Oyuncular : Murat Akkoyunlu, Erhan Emre, Ayten Uncuoğlu, Fahriye Evcen, Ali Erkazan, Sarp Apak, Suzan Aksoy, Tolgahan Sayışman, Filiz Ahmet, Feridun Düzağaç, Yasemin Öztürk, Tim Seyfi, Rahşan Gülşen

Yapımcı : Murat Şeker

Müzik : Serhat Ersöz

Süre : 1 saat, 30 dk.

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan Uğur, bir ilaç mümessilidir. Gündelik hayatında gayet sakin bir kişiliği varken söz konusu futbol olduğunda bambaşka bir adam olmaktadır. Kazanma arzusu ve totemler onu diğer fanatiklerden ayıran en büyük özelliğidir. Annesi ve kız kardeşiyle birlikte yaşayan Uğur, annesinin evlenme baskısından sıkılmıştır. Söz konusu evlilik olduğunda Pınar da aynı baskıyı annesinden görmektedir. Trafik kazası sonucu tesadüfen Pınar ile Uğur tanışırlar. Bu tanışma hem Uğur’un ve hem de Pınar’ın hayatında köklü değişikliklere neden olacaktır.

Alıntıdır

Fenerbahçe temasını çok abartılı bulsamda çok güzel bir filmdi. Vaktin nasıl geçipte filmin bittiğini anlamadım :asigim:
İzlemeyen herkese tavsiye ederim a.s.

aslında çok harika bir film değildi.ama nedense izlerken keyif verdisengözlerimebaksanab

Hiç beğenmedim sakın gitmeyin
eğer sevgiliniz fenerbahçeliyse o zaman başka tabii.
Sadece fenerbahçe sloganlarıyla başlayıp biten klasik türk filmlerinden alıntılarla son derece vasat bir aşk filmi öyle sıkıldım ki bitmesini zor bekledim.Ama başrol oyuncusuna hayran olanlara şiddetle tavsiye edilir tatlı çocuk seyredilir genç kızlara duyurulur.​
[/COLOR
]

izlemek isterim, buralara gelmezmi ya?
Hic izlemedim türk yapimi romantik komedi

Fenerbahçe li değilim ama yine de çok beğendim güzeldisırnaşık şey

Genellikle macera, aksiyon, bilimkurgu vs... filmler izlediğim için olayları takip etmek için pür dikkat filme yoğunlaşmak gerekiyor. Arada bir bu tarz filmler izlemek gerekiyor. Ben beğendim... Eğlenceli ve aşk doluydu.

çok eğlenceli ve güzel bir romantik komediydi.baş roller çok yakışmıştı . heleki fahriye evcenin mimiklerine bayıldım çok güldük kocişimle:)))

arkadaşlar romantik komediden ne bekliyorsunuz anlamadım ben???

Çok beğenerek seyrettim.Filmin müzikleri de harikaydı.Aşk filmlerine bayılıyorum.Bu arada Filmin başrol erkek oyuncusu da çok yakışıklıydı.Ayrıca Fahriye Evcen de harika bir oyunculuk sergilemiş bu filmde.

koyu bir trabzonspor taraftarı olarak fb den nefret etsemde film hoşuma gitmişti.. oyunculardan kaynaklı sanırım :)

X