Klozet Takımları

DUYGUCIKMAZI

maskeli balo ve shte yüzü
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
9.240
20
digitalizar10ir6zz7.jpg

gsgsgdy8.jpg

klozet_takimi.jpg

klozetey8.jpg

00786.jpg

orgusepetiiho2.jpg

biryudumhobiklozettakimmk3.jpg

895595559yh.jpg

1000103tc0.jpg

1001540na3tg2ix6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
klozet takımlarında el emeklerine ben kıyamam yaa gidip hazır alıcam sen özen göstersen gelen giden göstermez vicdan yaparım valla :KK43:

benim klozet takımım bu görür görmez kafaya koydum alcam diye sonra taksitle aldım ....bayılıyorum....
pr_01_56665_max(500x405).jpg

aynısı benim banyo setim çiçek sabınluğu,sıvı sabunluğu, diş fırçalığı,ayrı bir tane vazosu,pamukluğu var çok memnunum....aldığım da bayan çiçek sabunluğuna direk sabunu sakın koyma üzerine saydam bişey koy sonra sabunu koyarsın dedi rengini alıyomuş bilgine....bu arada güle güle kullan....

aynısı benim banyo setim çiçek sabınluğu,sıvı sabunluğu, diş fırçalığı,ayrı bir tane vazosu,pamukluğu var çok memnunum....aldığım da bayan çiçek sabunluğuna direk sabunu sakın koyma üzerine saydam bişey koy sonra sabunu koyarsın dedi rengini alıyomuş bilgine....bu arada güle güle kullan....

çiçek sabunluğu almadım cnm sıvı sabunluğu aldım,diş fırçalık aldım bir de bilmiyorum gördün mü ama kocama oval bir aynası var onu aldım harika...banyo perdesi falan da vardı ,ama almadım

benim klozet takımım bu görür görmez kafaya koydum alcam diye sonra taksitle aldım ....bayılıyorum....
pr_01_56665_max(500x405).jpg

Benim banyo takımım da bundan ama paspaslardan memnun değilim... Neyle yıkadıysam fayda etmedi... Bir banyo paspası tam 6 günde nasıl kirlenebilir ya? Üstelik eşimde ben de gün boyu evde değiliz veçocukta yok...

Sadece ilk serdiğimde bembeyazdı... Sonra rengi farklı oldu...

Abimin eşi de aynısını kullanıyor o da aynı fikirde...

ne kadar güzel kirpi iple örülen papatyalı modeller .insan kullanmaya kıyamaz valla ya........ örenin ellerine sağlık olsun ........:))

evet cickam ben de onlar bayıldım çol güzeller caba örmeye kalksam becerebilirmiyim:uhm:

örgüden faln pek anlamam ama örgü banyo takımları çk beğendm :eek:çok değişik duruyo..
sıradışı bişi bi bundan olck birde normal banyo takımlarndan..

X