Sivilceli Ciltler sürekli aynı yerinde sivilce çıkan var mı???

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

sahil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
114
1
yaa arkadaşlar bnm vücudumda özellikle yüzümde ve koltuk altında belli noktalar var ve sürekli orda sivilce çıkıyor :çok üzgünüm: ya sürekli dediğim her zaman sivilce yok ama oluşuyor geçiyor ve aynı noktada tekrar oluşuyor çok şükür yüzümde çok sivilce çıkmıyor bnm ama 2 nokta var aynı yerde olup olup geçiyorCADIARZU bunlar için bir çözüm önerisi olan var mı :uhm:

dediğin gibi benimde yüzümde var sivilce ve coğu aynı yerde çıkıyor sönüyor ama benim biraz fazla var.sanırım derinden temizlenmediği için sürekli yeniliyorlar.bende bir çare bulamadım.Çok üzgünüm çoook

ayy...en sinir olduğum şey bu benim!! sağ yanağımda iki tane yer var, her regl öncesi haftada orada mutlaka 2 tane kocaman sivilce çıkar... :kızgın:

eğer dayanamayıp sıkarsam falan, hemen sayıları artar...şimdi yine varlar. bazen geçiyor, pürüzsüz oluyor, sonra yine tam aynı yerde çıkıyor. orada iz kalmasından korkuyorum ama yapacak bişey yok...çok şey denedim. çıkmalarını önleyemiyorum.senağlama

off ya sivilcem hiç gitmiyoki tekrar çıksın kene gibi yapıştılar neyseki doktorun werdiği ilaçları kullanmaya başladığımdan beri iyileşiyo inşallah hepimiz kurtuluruz şunlardan

X