Sivilceli Ciltler sivilceye azitro

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar azitro dıe hap varmıs derı altı sıvılceler ıcın kullanılıomus.....cok etkılı bı hapmıs yan etkısı yokmus...eczacı arkadasım on kullan dedı daha once kullananlar varmı:uhm:

deri altı sivilcesi dediğin ne oluyor ucu olmayan sivilce mi demek istedin

kızlar azitro dıe hap varmıs derı altı sıvılceler ıcın kullanılıomus.....cok etkılı bı hapmıs yan etkısı yokmus...eczacı arkadasım on kullan dedı daha once kullananlar varmı:uhm:

Allah Allah bir yanlışlık olmasın yahu.
Bende idrar yolları enfeksiyonu için bu ilacı kullanmıştım.
Ne alakaymış merak ettim şimdi...

ben şuan o habı kullanıorum doktor werdi ama yanında başka şeylerde kullanıyorum 3 gün kullanıp 4 gün ara veriyorum... 2. haftadayım faydasını gördüm açıkcası

Arkadaşlar bende bugün doktordaydım 2 jel 1 de azitro verdi.3 gün kullanıp 11 gün ara vermemi ve tekrar 3 gün /11 gün.1 ay sonra da kontrole çağırdı.Umarım faydasını görürüm.Bu ara deri içinde nohut büyüklüğünde bezelerle dolaşıyorumdafisfisfis

Arkadaşlar bende bugün doktordaydım 2 jel 1 de azitro verdi.3 gün kullanıp 11 gün ara vermemi ve tekrar 3 gün /11 gün.1 ay sonra da kontrole çağırdı.Umarım faydasını görürüm.Bu ara deri içinde nohut büyüklüğünde bezelerle dolaşıyorumdafisfisfis

azıtroyla eşdeger ılac cefax mıs ole dıolar bılen warmı:uhm:

bende azitro kullanıyorum ama 11 arayla deil 3 gün içiyorum 4 gün ara weriyorum öle dedi bnm doktor ne iş ya herkeze farklı farklı mı diolar

ben de kullaniyorum-3 gunde bir kutu ictikten sonra 21 gun ara verip ikinci kutuyu kullanacagim-bir de yaninda jel kullaniyorum-gecen yil da kullanmistim o zaman her 30 gunde bir seklinde 3 ay devam etmistim-ne yazikki haplari biraktiktan 2 ay sonra yine basladi-bilmiyorum n'olcak

bende 4 gün arayla 4 kutu kullandım ve % 20 bi etki gördüm okadar
bunların yanında 1 adet yüz temizleme jeli
1 adet kurutucu jel krem
1 adet nadixa krem izler için ama gel Görki hala fark yok kontrole gidicem bakalım ne diycek benneyaptımki

Son düzenleyen: Moderatör:
azitro sadece sivilceler için kullanılmıyor bu önemli bir antibiyotiktir hem sadece sivilceler için azitro yetersiz olur bunun için kremlerle birlikte kullanılır bence azitro yada diğer antibiyotiklerin hiç birini önermemek gerekir
Azitronun Endikasyonları:

Üst solunum yolu enfeksiyonlarında
Ör; sinüzit, tonsillit, farenjit
Alt solunum yolu enfeksiyonlarında
Ör; bronşit, pnömoni
Deri ve yumuşak doku enfeksiyonlarında,
Otitis media,
Genital sistem enfeksiyonlarında;
Chlamydia trachomatisin yol açtığı non-gonokokal üretrit ve servisitte ve Neisseria gonorrhoaea’ nın hassas suşlarının neden olduğu genital enfeksiyonlarda
endikedir.

Ben de 3 aydır 2 farklı kremle birlikte kullanıyorum azitroyu.. Doktor sivilceler için verdi ve tedaviye ara vermeden devam ederseniz çok işe yarıyor, ben haftada 3 gün kullanıyorum öyle ara falan vermeden, ama kişiden kişiye değişiyor sanırım.. özellikle sırtımda çıkmaya çalışıp, beceremeyen adi derialtı sivilcelerinden eser kalmadı, sadece izleri var biraz, onlar için de yeni bir jel kullanmaya başlayacakmışım haftaya..
bu arada sırtım için kullandığım kremler Kalmosan ve Aknefug, özellikle aknefug çok çok etkili ilk geceden hissediyorsunuz farkı..
Yüzüme de önce bir kutu Benzamycin kullandım, o bitince de Isotrexin diye bir jele başladım, neyse eğer böyle bir sorunu olan varsa bir doktora gitsin, sihirli yaratıklar, anında geçiriyorlar sorunu :icecream:

ben şuan o habı kullanıorum doktor werdi ama yanında başka şeylerde kullanıyorum 3 gün kullanıp 4 gün ara veriyorum... 2. haftadayım faydasını gördüm açıkcası

bende aynı şekilde doktor tavsiyesyle başladım yanında krem sölüsyon da kullanıyorum 3 hafta oldu ve baya faydasnı gördüm :)

azitronun yanında ne kullanıyorsun kremin ismini yazarmısın cnm ya bide benimkiler geçio ama kırmızı kızmızı oldu suratım seninkide ölemi :uhm:

X