sevgililer gününde neler yaptınız?

adiyef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
548
5
41
Bugün,yani sevgililer gününde neler yaptınız?Güzel süprizler yaşayanlar veya umduğunu bulamayanlar......

canım:1hug: aşkımla yemeğe gittik.birde çok güzel bir orkide almış aşkım.a.s.:daha ne olsun ki.herşeyim o benimm:nazar:

evli olarak ik sevgilier günümüz ve malesef eşim hala işten gelmedi
benim için çok anlamsız bigün oldu yanibenneyaptımki

evli olarak ik sevgilier günümüz ve malesef eşim hala işten gelmedi
benim için çok anlamsız bigün oldu yanibenneyaptımki

ahh canım yaa olsun üzülme gelince kutlarsınızz benimde yok hemm geçen sene vardı bu yıl yok neyazıkkiii :nazar:

ahh canım yaa olsun üzülme gelince kutlarsınızz benimde yok hemm geçen sene vardı bu yıl yok neyazıkkiii :nazar:

sağol canım
6 yıl sevgiliydik hepsi de sömestr tatiline denk gelmiştikaydirigubbakcemile3
geçen yıl evlendik bu senede çalışması gerekti:kızgın:
inşallah seneye beraber oluruz artık,sende sevgiline ya da eşinle olursun umarım.kaç yaşındasın bilmiyorum ama

Benim aşkım kırmızı güllerden oluşan çok güzel bir buket yaptırmışŞeniz
Bir da Swatch'un tarih ayarlanabilir yüzüklerinden almış.(ben sevgililerin kendi aralarında taktıkları yüzüklerden hiç hoşlanmam canım benim o da böyle bir yol bulmuş, o yüzükleri çok beğendim için):asigim:
İkimiz de çok heycanlıydık 6. sevgililer günümüz:nazar:
Yemeğe gittik, gezdik...
Onunla olduğum her an çok güzel...a.s.

Hıı unutmadan kendi aldıklarımı da sayayım.
Bu sefer klasik şeyler yaptım. triko aldım bir de parfüm seti. Bir de kırmızı kalpli kurabiyeler yapmıştımhihoyyyt

temizlik yaptim sonrada küvete su doldurdum güzel dinlendirici müzik actim keyif yaptim sonra kocaman meyve tabagi hazirlayip yedim yalnizim ne yapim :))

sabah gec kalktim kalktigimdan beri de ders calisiyorum cok verimli bir gun oldu istediklerimi yaptim

yemekler aşkımdan gül aşkımdan pasta we hadiyede benden di bu yıl
cok güzüldi allaha şükür ...............
allah herkese sade bu günü diil tüm seneyi mutlu geçirmeyi nasip etsin inşallah.................

ohh arkadaşlar imrendim herkeseee benim erkek arkadaşım yanımda değil ikimizde farklı şehirlerde görev yapıyoruz ama arayıp kutlamadı dahiii tek güne sığdırmak anlamsızmışşşş bende aramadım kızdımmm böyle saçma sapan bişey yaptı 6 yıldır beraberiz ilk 3 yıl yapardıkk ama şimdiii :KK43:((((( malesefff canım çok sıkkın küstüm konuşmayacağım

Evliliğimizin 1. yılında gül almıştı... :asigim:
Evliliğimizin 2. yılında kalp şeklinde pasta aldı :asigim:
Evlliliğimizin 3. yılında (dün) facebook dan mesaj atmış "bizim için hergün sevgililer günü" demiş :dilcikar:

Son düzenleme:
Her özel ve güzel günde oldugu gibi biricik sevgilimin sacma sapan bir nedende cıkardıgı soruna surat asmakla gecirdim bütün günümü. bunu hep yapıyor ve deli oluyorum. üstelik bu sevgililer günümüz diğer hiç ettiği 4 sevgililer gününden farklıydı! henüz 4 günlük çiçeği burnunda nişanlıyız!

ben ona süper sevgi dolu bir msj cektimm..tlf da ask sözcukleri söyledim..o kalas ne yaptı????
cokk sacma bi nedenden kavga cıkardı! her özel ve güzel günde yaptıgı gibi!

eee cekirge bir sıcrar 2 sıcrar. birdahaki özel ve güzel günlerde karsısında aynı kendi gibi bi kalas bulcak!sengözlerimebaksanab

14 şubat cumartesi günü ikimizde çalıştığımız için o gün kutlayamadık aşkım çok güzel mesajlar gönderdi bana.Bizde pazar günü kutladık.Yemek yedik gezdik eğlendik birbirimize hediyelerimizi verdik çok güzeldi:asigim:

Eşim bana klpli yastık kolye ve gül almış.
Bende ona yemek yaptım güzel geçti bu yıl cok sukur

nişanlımla benim birlikte ilk sevgililer günümüzdü ama o günün ikimiz için de pek bi anlamı olmadığı için özel bi kutlama yapmadık...ben yine de içimden geldiği için bi müzik cd si hazırladım aşkım da bana ipod aldı sağolsun:asigim:
bunun dışında buluştuk beyaz eşyalarımızı aldık, alyanslarımızın içini yazdırdık...sıradan bi gündü...o günü ve her günü özel yapan bizim birbirimize duyduğumuz büyüüük aşk zaten:nazar::nazar:

öğlene kadar çalıştım sonra eve gidip büyük temizlik yaptım.. saat 7 oldu.. aşkımı aradım ne zaman gelıyosun dedım 1 saate gelırım dedi ...hemen yemek hazırlamaya koyuldum..ben hedıye almadım ..eşimde 1 buket çiçek almıştı..aslında onu bile beklemiyodum şu sıralar hayatımız çok karışık sevgililer gününü kutlucak halimiz yoktu.herşeye rağmen güzeldi..

İlk önce yemeğe gittik sonra da 21:30 seansına sinemaya gittik.
Güzel eğlenceli bir geceydi :CüvCüv:

X