Saç Bakım Ürünleri Hint Ve Badem Yağı Göze Zararlıymış

Ayşegülcümm bu bilgiyi bizimle paylaştığın içi teşekkür ederim... Kimin aklına gelirdeki yağın gözü kurutacağı ?? gerçi kullandığımız bilgisayarlarda göz kuruluğu yapıo.....

bende bugün hevesLe aLmştım kuLLanacaktım ve bende Lens kuLLanıorum en iisi hiç kuLLanmamak yada şöyle sorayım o zaman büütn bu yağLarın mı zararı varmış?yoksa sadece hint yağının mı?

Arkadaşlar sanırım bu doğru tek bu yağlara yüklenmek istemem ama bende zamanında kirpiklerime badem yağı sürdüm tabi diplerinede sürdüğüm için gözlerime kaçtı.İlerleyen zamanlarda görme bozukluğu yaşadım.Ve şimdi gözlüğüm var arkadaşlar ama kullanmıyorum maalesef ama kullanmak zorundayım:1no2:çok dikkat edin çok önemli olan başta sağlığımız unutmayalım

Senin göz bozukluğun yağlardanmı kaynaklandı... öyleyse çok kötü yaaa... bende 1 aydır hint yağı ve badem yağı sürüyorum kirpiklerime. hiç içine kaçmadı bulanık falanda görmedim. herkes bir dikkat ederse gözlerine ben iki dikkat etmem lazım çünkü 1 ameliyat birde lazer operasyonu geçirdim. lazrden sonra kirpiklerim iceldiği için kullanayım demiştim. şuana kadar ne uzadı nede gürleşti. madem zararlıda diyorsunuz çöpe atim barim...
teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

bende o kirpikleri besleyen ve uzatan rimel den almayi düsünüyordum ama kk da "kirpikleri besleyen ve uzatan rimel" yazisinda birisi onun zararli oldugunu ve kullanilinmamasi gerektigini yazmis:

2) 2007/177 - Olay Kimya Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ne ait olup, Kasım 2006 tarihli “Tekin Acar Cosmetics Magazine” isimli dergide yayımlanan “Talika Lipocils” isimli ürüne ilişkin reklamda yer alan “Bu eşsiz ürün, 28 gün boyunca günde iki kez uygulandığında, kirpikleri uzatmada garanti verir, onların daha güçlü ve sağlıklı olmalarını sağlar. (&#8230:KK66:” biçimindeki ibareler hakkında, Hacettepe Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı’ndan gelen görüş doğrultusunda, inceleme konusu ürünle ilgili olarak reklamda kullanılan iddiaların bilimsel açıdan desteklenmediği ve kullanılmasının uygun olmadığı tespit edilmiş olup;

Söz konusu reklamın, 4077 sayılı Kanun'un 4822 sayılı Kanun'la değişik 16 ncı maddesi hükmüne aykırı olduğuna, reklam veren Olay Kimya Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakkında anılan reklamları durdurma cezası verilmesine karar verilmiştir.

ne yapicagimi sasirdim. en iyisi kirpiklerimi mahfetmektense oldugu gibi birakmak. yoksa o az bulduklarimda gidicek.

tskler canım bilgimiz oldu güzelleselim diye gözümüzden olacaktık iii mi sonrada gözü olan konusaçaktı hehehe :teytey::sm_cool:

bizleri bilgilendirdiğin için çok teşekkürler.benimde kaşım ve kirrpiğim çok az yararlı olduğunu söylüyorlardı.ama hiç denemedim bu saatten sonrada asla denemem.varsın az olsunlar.

slm arkadaşlar bende kullanıyorum hint yagı ve badem yagını kirpiklerime henüz pek bi deişiklik görmedim ama acaba zararı varmııdır

güzel birsey yazmissin ben yapmiyorum yinede söyledigin icin danke

bunu bende duymuştum.ama yapmadım.verdiğin bilgi için tşk.annem hep badem yağı sürerdi.

Arkadaşlar,
Ben Talikayı 26 şubatttan beri sabah akşam olmak üzere tıpkı tarif edildiği gibi kullanıyorum .Bu gün 6 Nisan ve kirpiklerimde en ufak bir değişiklik yok.Oysa 28 gün diye bir iddia var.Bitinceye kadar inatla kullanacağim zaten bitmek üzere.Fakat EN UFAK BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI.

hint yağını bende duymuştumda denemeye fırsat bulamamıştım.bunları duyduktan sonra deneyeceğimide sanmıyorum.verdiğin bilgi için teşekkür ederim.sevgiler

ben bunu okumusum halbuki daha once kirpiklerim çok dökülünce aklıma bile gelmedi kuruttuğu.15 gün boyunca kullandım ve 15 gün sonunda doktorluk oldum gözüm cok kanlanıp şişmişti göz kuruluğu oluşmuş ve 2 damla bir jel verdi verdiği bir damlayı ömür boyu kullnmak zorundaymısım :KK43: sakın denemeyin kaş yapıcam derken gozumden oldum :KK43:

X