grip oldum

TesterTester

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2006
228
30
43
arkadaşlar grip oldum napcam ben bebeğime geçecek diye çok korkuyorum ne gibi tedbirler alabilirim ona bulaşmasında ben razıyım çekmeye

canım tek bişey yapabilirsin oğlunun yanına yanaştığında yani altını değştirirken emzirirken her türlü temasta maske takmak
geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun.İnşallah bir an önce atlatırsın.Benim de en büyük korkum hastalanmak.Nasıl yapar da bebeğe bulaşmasını önlersin hiç bilmiyorum.Sen ne kadar nefesini bebekten sakınsan da sütünden geçmez mi ki acaba?Hemşire arkadaşlar fikir verin.

canım geçenlerde bende baktım grip oluyorum.hemen sıcak sıcak çorba içtim,limonata kaynat onu iç bunu iç olmadı.sağlık ocağına gittim ilerlemesin diye antibiyotik verdi.benimki allahdan geçdi,kızımada geçmedi.
ama çok kötü hastalık bu.ne yapsanda geçmiyor,geldimi bırakmıyor kahrolası şeyy:kızgın:ama anne sütü koruyor ya korkma canım.inş.geçerr

geçmiş olsun arkadaşim.bende yeni atlatım ,ama ben daha çok nezle oldum.maske kullanamadım ,kızım beni tanıyamadı,korkar belki.bol bol c vitamini içeren şeyleri kullan.sicak çay iç.bana iyi gelen ıhlamur içinde elma ve ayva kabugu attım.bebegini bol bol emzir ,korkma.

geçmiş olsun şekerim ben de hastalanmaktan çok korkuyorum bebeğimin hastalanması da en büyük kabusum oldu:KK43: benim kızımın da kulagı agrıyor sanırım ya da kaşınıyor mu bilmiyorum..böyle bir sıkıntısı olan var mı??

X