Beta hcg 16.05 çıktı

seydahancer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
547
1
46
kızlar beta hcg yaptırdım biraz önce bugün transferim olalı 9 gün oldu değerim beta hcg 16.05 çıktı acaba hamilemiyim bu değer normalmi çok merak ediyorum

canım bildiğim kadarıyla 10 un üzeri hamile oluyor.Ama bu badireli bir süreç .önemli olan değerlerinin sağlıklı artış göstermesi.Sana da bu tek bebek diyebilirler.Ama o belli olmuyo bence çünki benim de ilk değerim 20 idi.Ama şimdi iki kese kesin görüldü 3.kese şüpheli salı belli olacak.bence iyi bir başlangıç yapmışsın.umarım devamı da gelir canım.hadi bakalım

bence var çünkü benim 10. gün 1.5 ti gebe değildim bendeki kağıda bakarak söyladim 5.8 den sonrası gebe olarak kabul ediliyo ama değerlerin ikiye katlanması lazım iki gün sonra bidaha test yap o zaman kesin olur

evet canim hamilesin hayirli olsun...
bu degerin normal sartlarda her iki gunde bir iki katina ciktigini hesaplarsak 11. gunde 32-35 arasi 13. gundede 70 yada uzeri olur hamilesin canim...

kızlar çok teşekkür ederim inşallah hepimiz buraya hamile olduğumuzu yazarız allah kimsenin kucağını boş çocuksuz bırakmasın.ama bakalım çarşamba günü doktora gidicez ne diycek bakalım

kızlar çok teşekkür ederim inşallah hepimiz buraya hamile olduğumuzu yazarız allah kimsenin kucağını boş çocuksuz bırakmasın.ama bakalım çarşamba günü doktora gidicez ne diycek bakalım

şeydacım yazını görünce okadar mutlu oldum heyecanlandımki tek embriyoyla başardın.bence 9. gün için normal bi değer.birbirimize müjdeli haberler veririz diyoduk.ilk haberi sen verdin.şimdi sıra bende.ama bende hala hiç belirti yok.dün biraz belim biraz kasıklarım ağrıyodu bugün yine bişeyim yok.sen nasılsın hiç ağrın sızın varmı belirtin.bana çokm moral oldun canım arkadaşım.

ffk hiç bir belirti yok cnm sen içini rahat tut sadece tuvalete biraz sık gidiyorum o kadar onun haricinde belirti yok eminim sende hamilesin içini ferah tut sendende güzel haberler alıcam inşallah

ffk hiç bir belirti yok cnm sen içini rahat tut sadece tuvalete biraz sık gidiyorum o kadar onun haricinde belirti yok eminim sende hamilesin içini ferah tut sendende güzel haberler alıcam inşallah

inşallah canım.burda okuyorum herkesin beli ağrıyor kasığı ağrıyor öyle olunca kendimi kötü hissediyorum.bunlar sendede yok o yüzden şimdi içim rahatladı.nasıl cesaret ettin testi yapmaya ben çok korkuyorum.

kızlar beta hcg yaptırdım biraz önce bugün transferim olalı 9 gün oldu değerim beta hcg 16.05 çıktı acaba hamilemiyim bu değer normalmi çok merak ediyorum

canım tebrik ederim 9. gün için iyi bi değer inşallah iki günde bir katlanır değerin. Rabbim tamamına erdirsin

Tebrıkler allah tamamını erdırsın saglıkl bı sekılde kucagına al bebegını canım benımde salıgunu 12 gunum ınsallah guzel haberler verıcem sızlere

canım hayırlı olsun bebişini sağlıklı sıhatlı kucagına almayı nasıp etsın çok sevındım.....:teytey::teytey::teytey:
degerının katlıcagını düşünüyorum kendine bebişe iii bak

Seydaaaa
tebrikler şimdiden, inşallah katlanır değerin.. hayırlı uğurlu olsun canım, çok sevindim.. demek ki belirti herkese göre değişiyor, bak belirti olmadan da hamile kaldıın:) buarada transferden sonra kaç gün yattın? hep mi yoksa sadece birkaç gün mü? benim de zaman yaklaştıkça heyecanlanıyorum..
transferden sonra yani 2-3 gün sonra normal hayatımıza devam mı yoksa hep yatmak, dinlenmek mi gerek?

X