ücretsiz izin

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
kızlar benim yarın ücretli iznim bitiyor senağlamasenağlamayani iş başı yapmam lazım ancak yarın işe gidip hatta oğlumuda götürücem ücretsiz izin almak istediğimi söyleyeceğim açıkçası korkuyorum ya alamazsam diye
şimdi bakıyorumda bir çok arkadaşımız işe başlamışlar merak ettiğim ücretsiz izin almadılar mı yoksa alamadılar mı?
alamadılarsa neden alamadılar

canım bende 23 martta iş başı yapıcam istemesemde mecburum.ücretsiz izin kullanmayı çok isterdim ama evim kira olduğu için eşime destek çıkmak zorundayım o yüzden almıcam.ama kanunen ücretsiz izin hakkımız var umarım problem çıkarmazlar sana

ben ucretsız ıznımı kullanıyorum. bende bunu konusmak ıcın ısyerıne gıderken cok tedırgındım acaba kabul edeceklermı dıye. ama kanunen hakkın oldugu ıcın yapabıleceklerı bır sey yok. en fazla ısten cıkarırlar o zamanda tazmınat odemek zorundalar.

benim ücretsiz iznim pazartesi başlıyor.alamama gibi bir durum söz konusu değil tabi memursanız.bu siizn en doğal hakkınız.

ben çok şükür iznimi aldım. müdürüm çok anlayışlı davrandı çok mutlu oldum. yani dünyayı verselerdi bana bu kadar mutlu olamazdım.

X