Banyo dolabı(çamaşır makineli)

Emilia84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
63
0
Arkadaşlar çamaşır makinasının koyma yeri olan bir banyo modeli arıyorum.sol altta çamaşır makinası koyma yeri olan,çamaşır makinası üzerindede çamaşır toplama dolabı olan.sağ tarafında lavabolu aynalı ve dolaplı olan modeller arıyorum.:ecrin_bebek:

merhaba.size kendi banyomdan kareler gönderiyorum umarım yardımcı olur

dsc08947ek3.jpg

canımm buda bizim banyo dolabımızz..

17022009704tz6.jpg

sol tarafta altta çamaşır makinemizvarr üstüne şampuanlar vs. koyuyoruzz. üst gözümüz 3 raflı bornozlar havlular var misaifir havluları var

17022009705rl8.jpg

lavobanın altına deterjan ve temizlik ürünlerilini koyuyoruzz, diğer tek dolablı yeredede 3 raflı yer var orayada babamın traş makinesi beniim kremlerim parfümlerim falan var canım

Konu açılmışken bende sorayım bari .. Çamaşır makinesi banyoda olmasa daha kullanışlı olurmu.Karar veremiyorum.Yeni yaptıracağımız evimizde banyoda acaba yere değen hiç birşey olmasamı diyorum .Klozet.dolaplar lavabo hepsi duvardan mı olsa diyorum.. Kullanan arkadaşlar fikriniz nedir. bu durumda çamaşır makinemi mutfağa almam gerekiyor.Bu şekilde kullanan varmı ??

Konu açılmışken bende sorayım bari .. Çamaşır makinesi banyoda olmasa daha kullanışlı olurmu.Karar veremiyorum.Yeni yaptıracağımız evimizde banyoda acaba yere değen hiç birşey olmasamı diyorum .Klozet.dolaplar lavabo hepsi duvardan mı olsa diyorum.. Kullanan arkadaşlar fikriniz nedir. bu durumda çamaşır makinemi mutfağa almam gerekiyor.Bu şekilde kullanan varmı ??

güzelim tabi senin isteğin önemli olan ama ben hiç hoşlanmıyorum çam.makinesinin mutfakta olmasından hatta öyle evlerde hiç rahat bişi yiyemiyorum nedense hijyenik gelmiyo bana yerin varsa eğer banyoya koymalısın bence

Aynen ben de çamaşır makinasının mutfakda olmasından hiç hoşlanmıyorum

Aslında haklısınız bende karar verme noktasındayım.. .:) mutfakta olması hoş durmuyor katılıyorum.bir taraftanda banyoda böyle yıkayınca hertarafını güzelce yıkıyabiliyim istiyorum. Aslında denizve mehtabın ki güzel görünüyor.daha net ve açık çekseymişsinya kızzz :) Banyodada ferahlık istiyorum. Mutfağım geniş olcak ama banyom okadar geniş değil ondan dedim di.. Bak şimdi kafamı karıştırdınız.

Son düzenleme:
Aslında haklısınız bende karar verme noktasındayım.. .:) mutfakta olması hoş durmuyor katılıyorum.bir taraftanda banyoda böyle yıkayınca hertarafını güzelce yıkıyabiliyim istiyorum. Aslında denizve mehtabın ki güzel görünüyor.daha net ve açık çekseymişsinya kızzz :) Banyodada ferahlık istiyorum. Mutfağım geniş olcak ama banyom okadar geniş değil ondan dedim di.. Bak şimdi kafamı karıştırdınız

banyom pek aydınlık değil. ancak bu kadar olabildi. ve zor yükleyebildim nedense siteye.
bir de eğer benim banyo tezgahı gibi ( hilton banyo diyolar sanırım ) yaptırılacaksa kesinlikle ayna tezgahtan yukarıda olmalı.çünkü çok su sıçrıyor.

DenizveMehtap ın gibi bütün tezgah yaptımak istiyorum.banyodaki yerim BelinayMerve ninki kadar.Yani Belinay mervenin modelinin DenizveMehtapınkiyle karışımı gibi birşey yaptırmak istiyorum.Cevaplarınız için teşekkürler kızlar.
Bide kızlar çamaşır makinasının banyodaki buhardan etkilenip bozulması ihtimali nedir? Uzun süre banyosunda çamaşır makinasını kullanıpta problem yaşayan varmı?

bende kesinlikle banyo diyorum mutfakda misafiriniz gelse ve iç çamaşırınız olsa ve çıkartmak zorunda kalsanız yemek yemeseniz bile o görüntü misafrinize karşı olumsuz tepki olur bence.....

Benim çamaşır makinem 18 yıldır banyoda durur ama hiç bir pas vs olmadı. Yalnız ben banyonun camını hep açık tutarım bir de arada bir kapısını açıp uzun süre kapatmam. (2-3 saat fln)

benim önceki evimde kendimiz yaptırmıştık ben çizmiştim isteklerime göre banyom çok büyüktü oldukça büyük bir dolap yaptırmıştık altındada aynen senin dediğin gibi çamaşır makinası için yer vardı ama hiç resmim yok.şimdiki evimdede mutfağa 2 tane yer yapmışlar fırın,bulaşık makinesi için.benim fırınım mini olduğu için tezgahın üstünde duruyor .onun yerinede çamaşır makinesini koydum. banyodaki çamaşır makinesinin yerinede dolap yaptırdım havlu deterjan ne varsa oraya koyuyorum. hem dolabın ayakları yüksek olduğu için temizlik daha kolay oluyor.öbür türlü makinanın altına su gider diye uğraş dur. imkan varsa banyo dolabını sende kendin çiz keyfine göre yaptır.

selam arakadaşlar ben geçen sene banyop dolabı yaptırdım ve çok memnunum.. kalitesi mükemmel tam istediğim gibi en ufak sorunda yardımcı oluyolar gayet memnunum size adresini verim dilerseniz bakabilirsiniz öyl markalı pahalı yerlere gitmnize gerek yok kalite önemli. CRESTA BANYO MOBLYASI CRESTA BATHROOM FURNITURE
fiyat uygun kalite müklemmel tercih edebilirsiniz modellerde gayet modern:KK34:

X