11 şubatta evimizin prensine kavuştuk

beyza20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
230
1
11 şubatta oğluşum batuyu kucağımıza aldık
10 şubatta kontrolüm vardı bebeğim daha dönmemişti ama yarım santimlik açılmam vardı, nst de sancıda çıkmadı. doktor 12 şubata gün vermişti. sabaha karşı regl sancısı gibi belli aralıklarla ağrım oldu. kanamam (çatı muayenesinden dolayı ) vardı. ertesi gün evi topladım akşama doğru sancılar düzenli ve aralıklı idi, suyum gelmemişti, doktorumu aradım gel bakalım dedi. gittiğimde açılma 4 satimdi ve doğum başlamış dedi. epidural normal olacaktı. epidurali uyguladılar açılma hızlansın diye suni sancıda verdiler. açılma çok hızlı oldu ama epidurali vücudum kabul etmedi tüm ağrıları hissettim ama doğum çok çabuk oldu.

tebrikler canım allah analı babalı büyütsün bebeğinizi.bu epidüral doğum ne kadar güvenli en ufak bi hatada çok tehlikeli olabiliyomuş diye duydum

tebrikler canım allah analı babalı büyütsün bebeğinizi.bu epidüral doğum ne kadar güvenli en ufak bi hatada çok tehlikeli olabiliyomuş diye duydum

ben epidural yapılırken hiç birşey hissetmedim anesteziyi yapan doktor işinde iyiydi ama benim vücudum kabul etmedi

canım allah bagıslasın inş ailenize hayırlı bi evlad olur :Saruboceg: senide tebrik ederim cici anne :))

ayyyy beyzacimmm ne güzellik buu 41 bin kere massallah cok güzel bebek
allah uzun ömür saglik versin cnm melegine sanada gecmis olsun cnm
cook öpüyoruz cnm sizi

oyy çirkinnn seniiii maşallahh ya Allah analı babalı büyütsün inşallahhhh

Allah hayırlı evlat etsin canım gözün aydın.Çok tatlı maşaallah.Makat gelişmi doğurdun bebeğini.Dönmemeşti demişsin?

Canım allah analı babalı büyütsün. Darısı başımıza gözün aydın olsun diyelim. Çok datlı bişeyy yaaa. maşallahhh. tü tü tüğ

Maşallah ya çok tatlı
allah analı babalı büyütsün
bahtı açık ömrü uzun olsun

Allah hayırlı evlat etsin canım gözün aydın.Çok tatlı maşaallah.Makat gelişmi doğurdun bebeğini.Dönmemeşti demişsin?

teşekkür ederim canım hayır makat gelişi doğmadı yarım dönmüştü tam dönüş olmamıştı ama doğumdan önce dönmüştü benim herşey çok hızlı ilerledi

X