koltuk rengi hakkında sorum vardı siz zevkli hanımlara..

isaura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
778
0
.......... resimleri kaldırdım kızlar.. mod lardan biri topiği kapatırsa görüp de sevinirim.. yardımcı olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum yeniden..

Son düzenleme:
canıım seçimin çok güzel şimdiden güle güle oturun,eviniin bereketi,huzuru eksik olmasın..BANA SORARSAN ikinci resimdeki sandalyenin kumaşından koltuğunada o renk kullanılabilir ,yastıkların açık krem olabilir,çünkü beyaz sırıtabilir..madem sürekli orda oturacaksan mutlaka koltuğun rengi koyu olsun tatlım..ha bu ara anlamadım koltuğun deri mi olucak yoksa kumaşmı? ..kumaşsa eğer kırçıllı bir kumaş(yada çizgili krem ve sandalyenin rengiyle karışık bişey olabilir)

arnavutgüzeli teşekkür ederim güzel yorumun için amin inşallah daha güzelleri sizlerin olsun.. cnm sandalyeler çok koyu renk öyle düşünmüyorum da bal köpüğü olabilir.. bu arada koltuğun kendi kumaş (silinebilen flok kumaştan) kenarları deri olcak..

juliet sağolasın sen de fikrin için.. gönlüm ister açık renk en güzeli fakat kullanım problemi var en çok kullanacağımız oda olacak burası.. aklım der koyu renk.. işin içinden çıkamadım canlar :uhm:

aslında en güzeli açık renk böle bir ev için ama dediğin gibi temizlik problemi oluyor..bence ya sütlü kahve gibi bişi yada seninde tercihin olan bal köpüğü olabilir....bu arada evin çok hoş güle güle kullan

güle güle kullan ..
bende sütlü kahve rengini önerebilirim.
ev eşyalarında kahve krem takıntım vardır zaten.illa o renkleri tercih ederim.
tekrar baktım fotolara bal köpüğüde fena olmaz.
çok yardımcı oldum dimi iki renkte olabilir dedim.delikafadulden

canım hayırlı olsun aldıkların. Çok güzel şeyler almışşsınız. .
Üstteki koltuklar bence mobilyanla gayet hoş olur.
Bal köpüğü rengi de mobilyan ile uyumlu olur buarada. Koltuk açık renk ama minderler bakır ya da dore olabilir.
Birde ne kadara mal oldu sorabilir miyim ayıp olmazsa?

Öncelikle cok şık bir takım almışsınız tatlım güle güle kullan hayırlı olsun. Benim fikrimi sorarsan bal köpügü rengi koltuk cok yakısır bu takıma.. yastiklarinida takımın koyu renklerine uyumlu renklerle tamamlayabilirsin.. koyu renk olursa koltuklar kasvetli bir oda olur gibi dusunuyorum nacizane fikrim

çok teşekkür ederim mandilincim sana da hayırlı olsundaha güzelleri sizin olsun inşallah.. neden ayıp olsun burda paylaşıcaz ki bilgimiz olcak bu konularda.. hepsini tek tek bilmiyorum cnm fiyatlarını ama bu gördüklerin ve artı bi de yatak odası takımı orta sehpa ve zigon sehpalar 9300 tuttu cnm..

azra3434 sana da teşekkür ederim bu güzel yorumun için a.s. evet çok koyu renk boğar bence de daralırım o odada.. ama bu resimde görünen gibi beyaz da çok kullanışsız geliyor fakat göze çok hitap ediyor.. sanırım en iyisi bal köpüğü.. burdan da aldığım destekle şimdilik balköpüğünde karar kılmış gibiyim sağolun kızlar..

canım güzel mobilylar güle güle kullan ... doğtaşın tasarım ödülü alan mobilyaları değilmi bu.. onlara benzettim.. düğün nezaman bu arada canım erken değilmi mobilya için hemen gitmeyi düşünüyonmuu :)

eddacım valla bizim iş biraz garip oldu.. nişanım olmadı daha benim önce ev işi oldu şimdi mobilya gelecek ay da nişan olcak hihoyyyt ters bi çiftiz sanırım birascık :p düğünüm temmuzda cnm ama evimiz belli o yüzden şimdi kriz de varken herşey indirimli.. yararlanalım dedik bu fırsattan..cnm doğtaşın değil bunlar başka bi yerden aldık biz..alfemonun fabrikasında üretiliyormuş ama.. alfemo ve doğtaş aynı mı bilmiyorum..

isauracım topiktede yazmıştım baktınmı bilmiyorum. mobilyalarımız aynı renk fotodan gördüğüm kadarıyla. koltuklarım kollar ve sırt koyu kahve, oturma yeri yastıklar bal köpüğü.

tubiş öle miii ceviz rengiymiş bu a.s. balköpüğü koltuklarla mobilyaları hiç birarada gördün mü peki cnm yoksa yapım aşamasında mı seninkiler? sanırım ben de kollarını sandalyelerin aynı derisinden yaptırmaya karar verdim..kahve..

isaura canım mobilyaları çok hoş zarif iyi günler kullanın:1rolleyes:
katalogdaki koltuk takımlarıda çok güzelmiş bu arada onlardan yaptır derim ben yerimseniben :nazar: off ya ne zor mobilya seçme kafamçokkarıştı

evet gördüm. beyaz ceviz mobilyalar dimi. mıbilyala koltuk ayrı mağzadalardı ama aynı model koltuğun daha değişik bir rengi vardı takımın yanına füme gibi ayrıca daha açık bir girimsi koltuk vardı onuda beğenmedim. en güzel bal köpüğü uyuyor gibi göründü bize tek kişilik fikir dğeil yani ortak karar aldık. koltukları aldığım mağzanın koltuk firması ile çalışması bitmemiş olsaydı kemik rengi yaptıracaktım. tek sorun leke onda da istersen onuda düşünebilirsin.

eudorabeta umarım doğru yazmışım dır :)) ne zor nickin varmış yahu.. sağol cnm beğenmene sevindim daha güzelleri senin olsun inşallah.. zaten onlardan olcak cnm canlısını çekemedim diğer mağazadaydı gidip gördük ama..ama böyle tamamen deri olmıcak kollar deri diğer yerler kumaş olcak... evet çok zor gerçekten her mağazada insanın aklı iyice karışıyor..

isauracım koltuk ararken daha önce mobilya kısmına yazdıkların çıktı. oradaki siyah beyaz yatak odasını almayı düşünüyormusun arkadaşım kullanıyor çok güzel bir takım. 3500 lira falan dediler fiyatını 2 hafta önce sorduk.

halı baktınmı hiç ben halı arıyorum şimdi. uygun bulursan banada göstert lütfen.

bence acik renk her zaman cok daha ferah gosteriyor.ama cok kullanılacak olması burda işi biraz zorlastiriyor.ben buyuzden evimde deri koltuk tercih ettim aksi takdirde ben bas edemezdim hatta edemedim degistirdim:) temizliği bence cok onemli ilk basta temizlerim ederim densede problem olabiliyor.

X