Maske Tarifleri Kzlarr balk ya ve kays ya ile mkemmel bir cilt..

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
bende denicem ama benim 2 günde yani pazartesi gününe kadar güzelleşmem gerek 3 kere kullanınca belli olurmu güzelleştiğim????

evet canım iki günde sonuç alırsın ama daha iyisi için biraz daha zaman gerekli...

Evet arkadaŞlar bende denemek ıstıyorum ama korkuyorum Şu balık yaĞı ve kaysı yaĞını

Canım aktarlarda kayısı yağı gibi şişede satılıyo mu balık yağı? Ben bi tek kapsül olarak biliyodum

balık yagını yüzünüze sürecekseniz 2 gün iğrenç bi şekilde balık kokmayı göze almalısınız :roflol:
ama cidden işe yarıyor :nazar:

kızlar kullanan olduysa şimdide kayısı ve balık yağına jojobo yağını eklemenin vakti geldi..bu arad kayısı çekirdeği yağı daha lekeli ve kyoğun kırışıklık olan ciltler içinmiş arkadaşlar ...

kızlar kullanan olduysa şimdide kayısı ve balık yağına jojobo yağını eklemenin vakti geldi..bu arad kayısı çekirdeği yağı daha lekeli ve kyoğun kırışıklık olan ciltler içinmiş arkadaşlar ...

Merhaba jojoba yağını ekleyelim de nasıl ve nezaman kullancaz? önce mi sonra mı ne kadar kalıcak cildimizde?

canım,hepsinden eşitmiktarda karıştırıyosun gündüzleri nemlendirici sürer gibi sür yüzüne iyice yedir önemli olan çok sürmek deil az bişey sürüp iyice yedirmektir..balık yağını ise gece yatarken sür yüzüne iyice masaj yap sonra kayısı ve jojobo karışımından sür ve yat sabah yıka..ama kayısı ve jojobo yağını sabah akşam sür yüzüne devamlı kalsın krem gibi düşün tmm..kaydirigubbakcemile3

evde benim zilyon tane yağ var hepsini 1er hafta arayla deişik deişik kullansam olurmuki :)))

evde benim zilyon tane yağ var hepsini 1er hafta arayla deişik deişik kullansam olurmuki :)))

canım çok fazla yağ kullanmak iyi deil ama sürekli aynı yağı kullanmakta etkili olmaz ama en azından iki ay aynı yağları kullanmak etkili olur sonra diğer yağları kullanırsın hepsini birbirine karıştırma..

canım,hepsinden eşitmiktarda karıştırıyosun gündüzleri nemlendirici sürer gibi sür yüzüne iyice yedir önemli olan çok sürmek deil az bişey sürüp iyice yedirmektir..balık yağını ise gece yatarken sür yüzüne iyice masaj yap sonra kayısı ve jojobo karışımından sür ve yat sabah yıka..ama kayısı ve jojobo yağını sabah akşam sür yüzüne devamlı kalsın krem gibi düşün tmm..kaydirigubbakcemile3

hihoyyyt canım çok teşekürler başlayalım bakalım. vücdum için de ben yosun yağı kullanıyorum. masaj yapıp streç filme sarıp yatıyorum.şimdi hem yüzüm hem de vücudum cici olucak:sm_cool:

hihoyyyt canım çok teşekürler başlayalım bakalım. vücdum için de ben yosun yağı kullanıyorum. masaj yapıp streç filme sarıp yatıyorum.şimdi hem yüzüm hem de vücudum cici olucak:sm_cool:

işe yarıyomu bu yosun yağı canım nasıl yatıyorsun öyle anlamadım kız ben hayatta yatamam galiba..:roflol: bide banyoya girmeden bende balla tuzu karıştırıyorum vucuduma sürüyorum annemden çaldım bunuda yeni başladım bakalım.zemuszemus

kızlar vakit geldide geçiyo sanırım aynı sefa yağınıda eklemenin zamanı geldi balık yağını hafta bi uygulayın kayısı,jojobo ve aynı sefayı günlük kullanmaya devam edin....

X