kozmetik ürünleri

genelde gelin ne isterse onları alıyolar.. yengem ben fazla makyaj yapmıyorum demişti fazla birşey aldırmamıştı, pudra, allık, ruj, rımel göz kalemleri, makyaj tenizleyicisi ve parfüm aldırdı o.. ama gidip çeyiz için dersen senin önüne gerekli gereksiz birsürü şey koyuyolar, hele o içinde birsürü renk far olan takımlardanda veriyolar ki çok kalitesiz çıkıyo onlar genelde.. çeyiz mağazalarından almanı pek tavsiye etmiyorum bu yüzden :)

bence marka olmamış ısmı cısmı bellı olmayan seylerı kesınlıkle alma derım cunku genelde nışan alışverışınde hep önune koydukları seyler bunlardır
bunun yerıne sen kendın beğendığın markaları al ben olsam orıflame yada nıvea falan alırdım parfum olarakta avon

ben avondan aldım formen serisini.parfüm ve deodorantını aldım yine avondan.tüm ürünleri ordan aldım.duyumlarıma göre kayınvalidemde avonda ne var ne yok almış.parfüm,renkli kalemler,far,ruj,kremler vs vs katalogta gördüğünüz her çeşitten almış:KK70: kesinlikle markası belli olmalı diyorum ben.

ben hiçbir şey almamayı düşünüyorum. benim her şeyim var ki yaa a.s o sırada ihtiyacım olan bir şey olursa onu alırım bi de dayanamaz parfüm alırım herhalde. zaten biz kendimiz yapıcaz düğünümüzü yani nişanda da alsam sonra da alsam para aynı yerden çıkacak yerimseniben

ama ayrıntılı bir alışveriş yapacak olsaydım takım olsun diye aynı markanın ürünlerini almazdım, genelde öyle yapıyorlar. bazısının ruju, bazısının fondöteni, rımeli vs güzel oluyo. takım olmasına değil de iyi olmasına bakmak daha mantıklı bence.

ben her markanın beğendiğim ürünlerini aldırdım yavaş yavaş makyaj setimi tamamlıyoruz şimdiden mesela Lancome,Oriflame,Dior,Nivea,Avon özellikle Oriflame'nin parfümleri çok güzel bir tane dışından pıs pıslı pembe orijinal bir pafümü var ondan aldım sırf görüntüsü için almıştım ama kokusuda süper çıktı :roflol:resmini bulabilirsem koyuyum birazdan

ben innovanın12li terrocata farını aldırdım, avondan ruj paleti, beyudan gözkalemi, she parfüm,flormar terrocata allık bir tanede pudra aldırdımmı başka birşeye gerek yok. geriye bi rimel kalıor ki ozaten fazlaca var artı düğün zamanı almak daha mantıklı kuruyabilior

Son düzenleme:
bencede bilinmeyen marka almak çok yanlış. hele çeyiz için diyorsun önüne bir sandık koyuyorlar ne parfümü parfüm ne makyaj malzemesi güzel birde 150 tl falan diyorlar. bende gittim ayrı aldım innovayı kullanıyordum zaten. far paletini temizleyicisini allığını fondedetini aldım. she parfüm aldım. birde nivea dan kalem aldım. en güzeli kullandığın ürünü almak.

ben m.a.c. kullanıyorum...lancome,dior,clinique,i.d...dier tercihlerim..set olarak m.a.c. gayet iiii.inanılmaz renk ve ürün çeşidi var.bana m.a.c.gelmişti nişan valizimde..yanında dier saydığım markalardanda allıktı,pudraydı,rimeldi koymuşlar..kozmetik dediğin için bunları söyledim...daha bunun cilt bakım ürünleri,parfümleri var..ay yazık valla erkek tarafına ohhkaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

bende nişanlıyım düğün çarşısına çıkıcaz yakın zamanda.kendim dizmek istiyorum neler oluyor kızlar bi yazar mısınız bana

bende nişanlıyım düğün çarşısına çıkıcaz yakın zamanda.kendim dizmek istiyorum neler oluyor kızlar bi yazar mısınız bana

hayırlı olsun canım..bende nişanlıyım ama inan düğün çarşısında ne var bilmiyorum..iyiki sordun bende öğrenmiş olucama.s.

sağol canım senin de hayırlı olsun.ne zaman düğün benim 4 ekimde.neler alıncağını yazsın kızlar bizde bilgilenelim demi.zemuszemus

dügün carsisi istanbulun neresinde kizlar?

ceyizde makyaj seti illaki olmali mi? Benim herseyim var cünküm..

eminönünde mahmutpaşa var canım sıra sıra dükkanlar var düğün alışverişi genelde ordan yapılır.mısır çarşısı var bide.ama makyaj malzemesini cilt bakım ürünlerini sirinevlerde süvari kozmetik var büyük bi yer her marka var ordan alıcam ben.herşeyim var demişsin benimde var ama düğün zamanı alınır bunlar yine istemezsen almazsın arkadaşımkaydirigubbakcemile5

sağol canım senin de hayırlı olsun.ne zaman düğün benim 4 ekimde.neler alıncağını yazsın kızlar bizde bilgilenelim demi.zemuszemus
oww senin yakın canım..benim seneye yaz kısmetseopuyorumnanaktan
dügün carsisi istanbulun neresinde kizlar?

ceyizde makyaj seti illaki olmali mi? Benim herseyim var cünküm..

genelde oluyor canım..benimde herşeyim vardı Allaha şükür..bir çok kişininde oluyor..maksat olmayanı almaktan ziyade gönül almak bir şıklık yani...istemiyorsan aldırmaananiknanik

benim kuzenim evlendi alışverişe o ben ve enişte beyimiz çıkmıştık:)
girdik bi magazaya kuzenim istediklerini söyledi bi rimel bi ruj bi ayna:KK43:
faln hiç bişe almadıı yazık kıyamadı heralde enişte sürekli bakıodu çünkü.
ama eve
geldik keşke alsaydım dedi:)

X