Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları oto koltuğu aldım

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
3.353
14
arkadaşlar oto koltuğu aldım :lepi: yanlız sorum benim kızı buna nasıl alıştıracağım.. haftaya uzun yola çıkacağız.. orda oturmaya alışması gerekiyor .sizler nasıl yapıyorsunuz? oyuncaklar varmış sanırım arabanın koltuk kısmına falan takılan müzikli vb. onlardan alan kullanan memnun olan yada omayan varmı?a.s.

canım defne 9,5 aylık olana kadar sorun çıkarmadan oturuyordu, doğduğundan beri alıştırdık biz
ama şubat tatilinden dönüşte hep mızırdandı, ağladı, sadece emzirip uyuyunca koyabildim
artık anlıyorlar ya oturmak istemiyorlar ama ben arkada da olsa kucağımdayken korkuyorum
bizim ki anakucağı gibi, küçük ve yatar şekilde, ondan istemiyodur belki, yaza kadar büyüğünü almamız lazım
sen ne aldın, resmini eklesene

benim kizim duruo pek bi sorun yasamadik. ama oto koltuguna koyulan oyuncak ise yarar bence. zaten arabanin giderken sallantisiyla uyuo benim kizim. umarim sorun yasamazsiniz canim. simdiden iyi yolcuklar yerimseniben

710210-1.jpg

benim kizim duruo pek bi sorun yasamadik. ama oto koltuguna koyulan oyuncak ise yarar bence. zaten arabanin giderken sallantisiyla uyuo benim kizim. umarim sorun yasamazsiniz canim. simdiden iyi yolcuklar yerimseniben

ayy ne güzel umarım benim kızda öyle olur zaten planım sabaha karşı yola çıkmak uykudayken sorun olmaz belki..

canım defne 9,5 aylık olana kadar sorun çıkarmadan oturuyordu, doğduğundan beri alıştırdık biz
ama şubat tatilinden dönüşte hep mızırdandı, ağladı, sadece emzirip uyuyunca koyabildim
artık anlıyorlar ya oturmak istemiyorlar ama ben arkada da olsa kucağımdayken korkuyorum
bizim ki anakucağı gibi, küçük ve yatar şekilde, ondan istemiyodur belki, yaza kadar büyüğünü almamız lazım
sen ne aldın, resmini eklesene

o dediğin oto koltuğundan bizdede var. defne 9 aya kadar yine iyi durmuş. elanur okadar bile durmadı ama dediğin gibi uyuduğu zaman koyuyordum bende.
yatar şekilde oduğundan istemiyordur canım. artık bebeklerimiz eskisi gibi değil hareketlendiler:emir_bebek:

yukarda gösterdiğim oyuncağa bugün baktım. çok hoşuma gitmedi. araba hareket halindeyken çok sesi duyulmaz gibi geldi. almadık başka bi oyuncak aldım. araba için özel değil.. kızım beğendi, saklayacağım yola çıkarken vereceğim bıkmasın

X