Çikolata kistine soğan kürü

sxuxtlxux gayfe

prenslerim
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
3.207
24
dr ibrahim saraç oğlunun çikolata kistine soğan suyu yazısını ve kullananların yorumlarını okudum.soğan suyu kürünün bu kistleri tedavi edebileceği yazıyordu.soğan suyunu kullananların yorumlarını okudum.herkez çok memnun bu kürden.bu kürü kullandıktan sonra dr kontrole gidip çikolata kistinin koybolduğunu yazmışlar.bir bayan yıllardır bu kistin tedavisi ile uğraşıyormuş. defalarca amelliyat olmuş ama tekrar ağrılı bir şekilde nüksetmiş.bu kürü kullanmış ve kisti yok olmuş.hiç bir ağrısı sancısıda kalmamış.ben yarın denemeye başlıyorum.çikolata kisti olanlar hepberaber başlayalım 15 gün sonunda da dr gidip buradan kistimin kaybolup kaybolmadığını yazacağım...
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

ben çikolata kistinden dolayı laparoskopi oldum doktor tekrarlayabilir dedi çocuk yapmamı önerdi ama nişanlıyım nüksetmemesi içinde faydalı olur mu sen denedin mi?????

yok canım denemedim cuma günü başlayacağım
adet bittikten 7 gün sonra faydalı olurmuş.
ama çok kişi bu kür sayesinde kurtulmuş kistten

arkadaşlar bendede çikilota kisti var2.5cm lik prof. gittim 4. cm den sonrası gebeliğe mani oluyomuş şimdilik gebe kalmak ile uğraşıyoruz klomene başladım soğan kürüne başlamıştım biara 2,3:Saruboceq: gün içtim bıraktım ama faydasını duyunca tekrar başlıycam 15 gün inşaallah içebilirim bu arada adetten bi hafta sonra başlıyosunuz

benim yengemin komşusu menapoza girmişti soğan suyu içince tekrar edet olmaya başlamış kullananlar memnun ama tadı kötü diyorlar nasıl içecem bilmiyorum. adetten hemen sonramı başlayacaz yoksa bir günü varmı

Ben birde marankinin kozmik beden temizliği tarifini yapacağım. Hamile kalamayan yanıma gelsin diyo. Ve memnun olanlar var ama mayısı bekliyorum.size sonuçları bildiririm mutlaka yapacağım çünkü 2. Bebeğime normal yoldan hamile kalmak istiyorum

ben 1 haftadır sabah akşam içiyorum .adet düzensizliğim vardı ve çok az oluyordum. 2 ay önce 1 hafta kadar içtim erken ve yoğun regl oldum. bu sefer reglime 10 gün var ama pembe bir akıntı başladı bende.asla kanama şeklinde değil.
sağ kasığımda ufak bir sızlama var. ben faydalı olduğunu düşünüyorum.hiç akıntım olmazdı şimdi akıntının olması bişeylerin vücumu terk ettiğinin işareti..
bakalım daha 1 hafta oldu bu sefer 15 günü tamamlıcam.

hamile kalmak içinde ablam keçiboynuzu ve incir kürüyle hamile kaldı.doktoru bile inanamıyor tavsiye ederim kızlar..

selda_cino bana
hamile kalmak içinde ablam keçiboynuzu ve incir kürüyle hamile kaldı.doktoru bile inanamıyor tavsiye ederim kızlar..
bana yazarmısın bu kürleri sanırım keçiboynuzu kürü erkekler tarafından uygulanıyor

merhaba kızlar, çikolata kisti bir çok kadının sıkıntısı fakat bu topiklerde neden paylaşım az oluyor, bizi bizden iyi kim anlar. ben de 2-3 ay önce öğrendik, 4,5 santim çapında kistim var, bu ay rahim filmi çekilecek bana, ufak yapışıklıklar varsa onlar açılabilirmiş bu tetkikle. soğan kürünü iki aydır içiyorum fakat doktorum bir küçülme görmedi kistimde, inşallah bu ay deişiklik olur. allah herkesi bundan kurtarsın dilerim...

merhaba kızlar, çikolata kisti bir çok kadının sıkıntısı fakat bu topiklerde neden paylaşım az oluyor, bizi bizden iyi kim anlar. ben de 2-3 ay önce öğrendik, 4,5 santim çapında kistim var, bu ay rahim filmi çekilecek bana, ufak yapışıklıklar varsa onlar açılabilirmiş bu tetkikle. soğan kürünü iki aydır içiyorum fakat doktorum bir küçülme görmedi kistimde, inşallah bu ay deişiklik olur. allah herkesi bundan kurtarsın dilerim...

selam canım bende soğan kürünü yapıyorum 1 haftadır sana bişey sorcam soğan kürünü içtikten 1 saat sonra el ayatk titremesi oluyormusun kan şekerinimi düşürüyor acaba açlık hissi oluyorum daha önce hiç böyle olmamıştım seninde oluyormu merak ettimde bana cvp yazrsan sevinirim canım teşekkürler canım:1hug:

merhaba bayanlar benimde çikolata kistim var maalesef 4.5 cm idi 2 ay desolett kullandım 2.5 cm oldu ilk önce normal kist sanıştı dr um bugün öğrendim çikolata kisti olduğunu moralim çok bozuk o yüzden bu kistle ilgili bilgilerinizi yaşadıklarını paylaşırsanız sevinirim

selam canım bende soğan kürünü yapıyorum 1 haftadır sana bişey sorcam soğan kürünü içtikten 1 saat sonra el ayatk titremesi oluyormusun kan şekerinimi düşürüyor acaba açlık hissi oluyorum daha önce hiç böyle olmamıştım seninde oluyormu merak ettimde bana cvp yazrsan sevinirim canım teşekkürler canım:1hug:
canım ben senin yazıdıgn tarihten bi hafta sonra ameliyat oldum, görememişim sorunu kusura bakma, rahim filmi çekileceğimi yazmışım, mayısta rahim filmini çekildim ve solda kistim vrdı sağ tüpüm rahat diye bilirken sağ tüpümde de tıkanıklık çıktı, ve ben hemen ameliyata karar verdim, sivasta yasıyorum ama ankarada prof.dr. hulusi zeynelogluna 25 mayısta ameliyat oldum, ancak ameliyat sonrası hiç ankaraya gitmeye fırsatımız olmadı ve ben de gecen ay tekrar rahim filmi çekildim, kendi isteğimle, allaha şükür ne kistim var ve tıkanıklık yapısıklık.. allah kucagımızı boş bırakmasın...
sogan küründen fayda görmedim anlayacagın, ama içince bir yan etkisini de görmemiştim...
merhaba bayanlar benimde çikolata kistim var maalesef 4.5 cm idi 2 ay desolett kullandım 2.5 cm oldu ilk önce normal kist sanıştı dr um bugün öğrendim çikolata kisti olduğunu moralim çok bozuk o yüzden bu kistle ilgili bilgilerinizi yaşadıklarını paylaşırsanız sevinirim
canım sen oldukca sanslısın ilaçla kücüldüğüne göre, ama şu da var ki cocuk istiyosak bu kistten kurtulmak lazım ve kurtulma yolunun yalancı menapoza ya da dogum kontrol haplarına dayanmaması gerektigini düşünüyorum, çünkü o zaman da rahim tembelleşiyor...

ARkadaslar bende aylardır uğraşıyorum ama geçmedi dogum kontrol hapı ile dr ameliyat dedi baska Dr a gittim asla olmaz dedi yine ilac verdi. İlaçla birlikte 15 gun boyunca sogan kuru yaptım kontrole gittim kist küçülmüş :KK66:)
Dr a söyledim sogan kuru yaptım diye devam et dedi :KK66: dogum kontrol hapı + kür birlikte yapıyorum bakalım belki bu ay tamamen geçirir sogan kuru

Arkadaşlar çikolata kistine kesin çözüm istiyorsanız, bu konularda çok iyi olan birisi çikolata kisti için macun hazırlıyor,doğal hemde, netten araştırın,çikolata kisti çözüm kulübü var,ben kullandım kesinlikle faydasını gördüm,hemde çocuğum oldu,mucize bir macun yani,kesinlikle tavsiye ederim,çocuğum olduğu için fazla açamıyorum neti,sizlerede bi faydam olur diye girdim ve yazıyorum bu saatte,inşallah hepiniz kurtulacaksınız bu illet kistlerden

Arkadaşlar çikolata kistine kesin çözüm istiyorsanız, bu konularda çok iyi olan birisi çikolata kisti için macun hazırlıyor,doğal hemde, netten araştırın,çikolata kisti çözüm kulübü var,ben kullandım kesinlikle faydasını gördüm,hemde çocuğum oldu,mucize bir macun yani,kesinlikle tavsiye ederim,çocuğum olduğu için fazla açamıyorum neti,sizlerede bi faydam olur diye girdim ve yazıyorum bu saatte,inşallah hepiniz kurtulacaksınız bu illet kistlerden
peki arkadaşım bu macunu nerden temin ettin yazarsan çok sevinirim benimde 7 cm çikolata kistim var ve ameliyat olmam gerekiyor çocuğum olmasına da engel :KK43:(

X