doğum sonrası kilolar

yaxgxmur sxixla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
117
1
41
kızlar 5aylık bebeğim var 75le doğuma girdim şimdi 63üm veremiyorum önerisi olan varmı herşeyi deniyorum merakla cvplarınızı bekliyorum.. bolbol su içiyorum ama...

ben 64 ile hamile kaldım 84 ile doğuma girdim şimdide en son 75 tim ama nasıl gidecek bilmiyorum bu arada ideal kilom 60 çok moralim bozuluyor

ben henüz doğum yapmadım ama doğumdan sonra bebeğim biraz büyüyünce eylülden itibaren yani spor salonuna yazılmayı düşünüyorum hihoyyyt. 13 kilo aldım haftaya doğum var. acaba kaç kilo gidiyo doğumla beraber. bi de oğlum 4 kilo doğacakmış.:emir_bebek:

kızlar merhaba bende 50 kilo ile hamile kaldım 75 kilo ile doğuma girdim 17 gün önce doğum yaptım şuan 65 kiloyum :KK43: nasıl gidecek bu kilolar ya çook su içiyorum ekmek hiç yemiyorum az yemek yiyorum süt çayı içiyorum çok şükür sütüm iyi inşallah çook şükür arkadaşlar kiloların hepsi gitti diye başlık açabilirim açabilriz :)

merak etmeyin arkadaşlar..gider kilolarınız..dilek olay ben 60 la hamile kaldım 93 kiloyla doğuma girdim..tam 33 kilo aldım......şu anda 61 kiloyum..kızım 15 aylık..hiç birşey yapmadım bol bol emzirdim..sadece ekmeği hayatımdan çıkarttım okadar..bir sene içinde eski kilonuza dönersiniz:))5 ay çok kısa bir süre kilo vermek için...

bende 65le hamile kaldım 80le doğum yaptım 10kilosu doğumda gitti ama 4ay zarfında ben yine kilo aldım şimdi 75kiloyum kilo vereceğim yerde kilo alıyorum yaa,yaza kadar vermem lazım memlekete gidince herkesin kilo almışsın demesini istemiyorum,1haftadır elma sirkesine başladım sabah akşam içiyorum belim biraz inceldi gibi ama midemde ve karnımda bi şişlik var o gitmiyor,erkeklerin göbeği gibi sadece kuru şişlik o nasıl gidecek yaa off... :kızgın:

slm ben 46 tıydım gebe kaldıgımda 65 tim doguma girdiğimde
20 gün sonra tartıldım 55 olmuşum halbuki o kadar yememe ragmen
gerçi dikişlerim yüzünden fazla rahatca yemek yiyemedm oturmak zor oldugu için.
şuan kızım 6 aylık eski halime geldim bende kilo almak istiyorum ama alamıyorm
bünyee meselesi işte herkes bir olmaz.
hatta sunu söyliiyim bayram aldıgım kot pantalonum belimden düşüyor giyemiyorum.
zayıf olmak çok kötü bence
çok şişman olmakta kötü ortasını kim bulabilmiş
aslında manken gibiyim 50 kg ama.

size sunu söyleyim ben ekmek yemiyorm galiba ondan zayıfım bide öğün atlıyorm
yemek yemeyi sevmediğim için bazen günde 2 kere yiyorm
bazen diyorum aç olmasam yemek zorunda olmasam ne ii olurdu

herkese selamlar bende yeni anne adayıyım ilk bebeğim hiçbi konuda bilgim yok ve çok korkuyorumm... özelliklede kilo almaktann... hayırlısı olsun hepimiz içinnnn

bende 55 le hamile kaldım 82 yle doğuma girdim bide şişlikte vardı şimdi 62 yim 20 kilo gitti geri kaldı 7 kilp gerçi iştahımda yok bişide yiyemiyorum kızımda çok hareketli onun peşinde dolaşmaktan veririm kiloları öle derdim yok aldığım gibi verebiliyorum allaha şükür doğumda 6 yada 7 kilo gidiyo kızım 3 280 doğdu 3 kiloda suyu plensatası felan şişliğimde vardı 73 le eve geldim gidiyo kilolar kızxlar hele 12 13 kilo alanlar hiç takmasın normali bu zaten zamanla hiç kalmıyo kilolar

ben 19 yaşındayım 80kg ile hamile kaldım 105 kg ile doğuma gittim bebeğim 4.5 kg doğdu doğumdan sonra 15kg verdin simdi 87kg ama her sabah 1saat yürüyorum sonrada parktaki aletlerde spor yapıyorum açlıktan oldum çok yor veriyorum guatrım var ve metobolizmam çok az çalışıyor emzirdğim içinde hersey kullananiyorum nasıl gidecek cu kilolar bilmiyorum çok üzüluyorum

Teyzem 1sene önce doğum yaptı. O kadar şişmişti ki :) Birde çok bakımlıdır :) Kilolarını doğumdan sonra inat etti verdi. Ama selülitleri ve sarkmaları oldu. Bunlar içinde bir ürün kullandı. Hemen geçirdiğini söylemişti. adı bitkisela gibi birşeydi. bitki sella sıkılaştırıcı set gibi bişe. öğrenince yazarım sizede :)

ben 19 yaşındayım 80kg ile hamile kaldım 105 kg ile doğuma gittim bebeğim 4.5 kg doğdu doğumdan sonra 15kg verdin simdi 87kg ama her sabah 1saat yürüyorum sonrada parktaki aletlerde spor yapıyorum açlıktan oldum çok yor veriyorum guatrım var ve metobolizmam çok az çalışıyor emzirdğim içinde hersey kullananiyorum nasıl gidecek cu kilolar bilmiyorum çok üzüluyorum

selamle
bende 4 ay önce doğum yaptım 17 kilo aldım ve sadece 7 kilo gitti 10 kilo hala benimle yaşıyor ve mutsuzum. nasıl yapsak emziriyom diyette yapamıyorum. birlikte birşeyler yapalım istersen

kızlar kk forumda aşağı doğru kayarsanız diyet bölümü var tam bir derya denizz.orada diyet var

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...sonrasi-kilolarindan-birlikte-kurtulalim.html

burada emziren annelerin diyet listeleri fln da var bi bakın derim.kızım yaşına girecek yakında emzirirken 19 kg verdim çok şükür.7 aylık olunca başladım ben.o zamana kadar vermek bi yana almıştım 7 kg kadar emzirirken.4 aydır lesli ile sporda yapıyorum baya farketti bi göbişim kaldı.

ben 55 le hamile kaldım ve 82 ile doğuma girdim. eve geldiğimde 74,5 tum. bugün 40. günümüz ve 71 kiloyum evde 3.5 gitmiş. ve çok yiyorum tahin helvaları incirler hurma aşure süt yapan ne varsa :) 6 ay dolsun spora başlıyıcam şimdiden günde 10 dk kondisyon bisiketi sürüyorum. alışık değilim böyle şişko gezmeye aynaya bakmak moralimi bozuyor sonra oğluma bakıp mutlu oluyorum

Bebeğime hamileyken beslenme uzmanının verdiği listeye göre beslendim.Bu yüzden aşırı kilo almadım.
Bebeğim 1. ayına girdiği günden beri spor salonuna devam ediyorum.Hamilelik dönemimde bırakmıştım öncesindede devam ediyodum.
Şu an bebeğim 7 aylık ve ben doğumdan önceki fitliğimi koruyorum.

X