Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebek şekeri yazısı

S

Shurup

Ziyaretçi
Kızlar bebek şekerlerim bitti sonunda.Üzerine küçük bi kağıtta kızımın ismini yazacağım ama bi de değişik bi yazı yazmak istiyorum.Bi fikri olan var mı

bizimkilerde aramıza hoşgeldin yazıyor..değişik değil ama fikir olsun diye söyledim..

Ben de yazdırcam...''Doğa Ellerinizden Öper'' :))

''o şimdi bir melek hoşgeldin ..... bebek''

Ben sadece adını soyadını ve doğum tarihini yazdırmıştım.

melek şarkısı var ya ordan beğendiğin bi sözü yazdırabilirsin
"hoşgeldin melek, ya gelmeseydin,benim olamasaydın ne yapardım, yarım kalırdım melek"
gerçi buda çok uzun oluyor. ama değişik deyince aklıma bu geldi :KK66:
klasik olmasını isterseniz, aramıza hoşgeldin yazıp ismini yazdırabilirsiniz.
veya bunu yazarkende şu aklıma geldi.
"sen cana cansın" yazdırıp adını yazdırabilirsiniz. buda bi şarkıydı :)
aklıma gelirse yine yazarım.

Hoş geldin dünyamıza ....
Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi girdin hayatımıza. Sevgiyle yaşa ....
Bir yıldız doğdu .... ../../..
Dünyanın en güzeli/yakışıklısı doğdu .... ../../..

Boşluklara bebeğinizin ismini yazarak güzel ve anlamlı bir yazı anı bırakabilrsiniz.. Şimdilik aklıma bunlar geldi daha da gelirse aklıma yazraım..

Canım ben inşallah "Bir dilek tuttum ve sen gerçek oldun" yazdırıcam, belki bir fikir olur.

aldigim en güzel hediyem yazabilirsin
yada aldigimiz en güzel hediyemiz

Canım ben inşallah "Bir dilek tuttum ve sen gerçek oldun" yazdırıcam, belki bir fikir olur.

çok hosuma gıttı cnm :)
bende bu cumleyı yazdırıcam .ama sadece bukadarmı bırazdaha ekleyebılırız bence :eek:

Bir dilek tuttum ve sen gerçek oldun, önce göbeğimde büyüdün artık kollarımda büyüyeceksin...
Bir dilek tuttum ve sen gerçek oldun, göbeğimden kucağıma geldiğin gün bayramımız, Hoş geldin bebeğim...
Bu şekillerde uzatılabilir belki...

X