şarjlı el süpürgesi

songa84

BARBİ BEBEK NİŞANLANDI !
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
2.375
1
merhaba arkadaşlar.çeyizinize pratik şarjlı el süpürgesi aldınız mı? aldıysanız veya alacaksanız hangi markayı tercih edyorsunuz.ben hala karar veremedim hangisinden alacağıma.

Ben aldım canım.Şahşen çok işime yarıyor.Diğerini açıp tutana kadar şarjlı süpürge daha pratik oluyor.Ban arzum aldım.memnununm.

arkadaşlar model adlarınıda yazarsanız bana daha çok yardımcı olmuş olacaksınız.

esımı sevgılıler gunu hedıye sı aldı banma arzum robıno memenun kaldım guzel cekıyo

Selam cnm,
Çeyiz için alıyorsun sanırım öncelikle ii günlerde kullanırsın inşallah diyeyim..ben en son fakirin rct108 ini aldım ve cok memnunum bundan önce aldıgım 3 tanesinin ismini bile vermiyorum cünkü istediğim performansı bulamamıştım..bu şarzlıyı tek gecerim..

hurricane ve solaris arkadaşlarım bilgileriniz için teşekkür ederim

Songa84cüm ben de çeyiz hazırlığındayım, nişanlıyım. nişanlımla yine alışveriş için dolaşırken şarjlı süpürgeler reyonuna gidip hepsini denedik, elimizi altına tutup.. en çok çektiğini düşündüğümüz rowentaydı, kahvemsi bir rengi iki de kademesi vardı.. biz onu almaya karar verdik. ( o gün çok harcamıştık, bi daha ki alışverişte kaçamıycak) tavsiye edebilirim, ayrıca ablam da kullanıyo memnunmuş..

evet beyhancım onu da gördüm.söylediğin makineyi biliyorum ama biraz pahalı geldi bana.ve fakir ile arzum dan bu sitede kullanan çok arkadaş var ve hepsi çok memnunlar.ben şimdi ikisi arasında bir karar vericem

seni çookk çoookkk iyi anlıyorum songa84, malum tek alınması gereken bu değil, dünyanın ihtiyacı var.. benim de eksiğim çok, fiyat bu nedenle fazlasıyla önemli tabi.

500857.jpg

Rowenta AC 6117 Silence Şarjlı Süpürge

bende bunu aldım canım çeyize daha kullanmadım ama tefal güvencesi altında diye tercih ettim

sağol aysu cum.144 de çok parça var.ben sanırım 108 olanından alıcam

evet arkadaşlar sonunda kararımı verdim ve fakir 108 aldım. yorum yazıp bana yardımcı olan tüm arkadaşlara çoookkkk teşekkür ediyorum. işte süpürgemmmmmmm

007021z1.jpg

Aparatlara takılmayın kızlar, önemli olan çekiş gücü. Bende 5 tane aparat var ama 1 tanesini kullanıyorum

songa kesinlikle doğru karar, biz şuan evde kullanıyoruz acayip memnunuz, fırçalı olması çekiş gücü süper.
Çeyize de ondan alıca ben inş.

evet arkadaşlar sonunda kararımı verdim ve fakir 108 aldım. yorum yazıp bana yardımcı olan tüm arkadaşlara çoookkkk teşekkür ediyorum. işte süpürgemmmmmmm

007021z1.jpg

cnm mrb bende 2 hafta önce bu süpürgeden aldım çeyizim için. inş. iyi çıkar.. allah en mutlu günlerimizde kullanmayı nasip kısmet etsin..

X