mikser ?

songa84

BARBİ BEBEK NİŞANLANDI !
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
2.375
1
merhaba arkadaşlar.mikser aldınızmı çeyizinize ?aldıysanız hangi markayı tercih ettiniz?ben çok pahalı olmasın diyorum.moulinex falan ya da king alayım diye düşünüyorum.ama bir arkadaş king den memnun kalmadığını yazmıştı.siz ne düşünüyorsunuz?

King kesinlikle alma arkadaşım, ben elk süpürgemi king almıştım ama çok pişman oldum, daha 1 yıl olmadan arıza vermeye başladı ve işin kötüsü servis bulmakta zorlandım.
Gücün yetiyorsa tefalden şaşma derim, ama bi miksere o kadar para veremem dersen arzum al, bizimkiler yıllarca kullandı hiç bişey olmadı, bende 1,5 yıldır kullanıyorum hiç şikayetim olmadı.
Arzumun stantda seti var, içerinse 5 aparatı bulunuyor, 5 fonksiyonlu ben çok memnunum. Hem bunu alırsan, tel çırpıcı ve blendira para vermen gerekmiyor.

sağol güzelim ama tel çırpıcı ve blendırım var .mikseri sadece mikser amaçlı kullanılacak basit bişey düşünüyorum

eğer uzun süreli kullanım istiyorsan arzum vivamix
ben 8 aydır evliyim ve sürekli pasta yapıyorum
çok fazla kullanıyorum yani
üstelik blenderı da var
her yerde 39-45 arasındaydı
ben carrefourdan 29a almıştım

valla kızlar bencede mikseri kingden asla alma .bizim mikserde çok geçmeden bozuldu serviside daha beter yapıpı yolladı. ama iyi marka nedir dersen bilemiyorum . gerçi su ısıtıcımı bende king den aldım inş. bişe olmaz

slm songa biz yıllardır arçelik kullanıyoruz tık demedi bende gecen yıl çeyizime arçelik aldım resmi bu hemde aparat olarak blender ucuda var

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu da benim mikserim...O kadar pratik ki o keki çırparken ben mutfağı topluyorumkaydirigubbakcemile3 Dakikalarca başında dikilmeden kendi kendine çırpıyo...Pek marifetlikaydirigubbakcemile2

slm songa biz yıllardır arçelik kullanıyoruz tık demedi bende gecen yıl çeyizime arçelik aldım resmi bu hemde aparat olarak blender ucuda var

sağol güzelim.ya arçelikten bir tost makinası aldık hiç beğenmedik.berbat.o yüzden korkuyorum ama siz hem kullanıyosunuz hemde kendine de almışsın.düşünücem arçelik almayı

Bu da benim mikserim...O kadar pratik ki o keki çırparken ben mutfağı topluyorumkaydirigubbakcemile3 Dakikalarca başında dikilmeden kendi kendine çırpıyo...Pek marifetlikaydirigubbakcemile2

teşekkür ederim canım fikrin için.ben çok aparatlı bişey değilde sırf mikser görevi gören daha basit bişi arıyorum.mesela düşündüğüm modeller içinde moulinex in mikseri de var.ama seninki daha farklı bir model

sağol güzelim.ya arçelikten bir tost makinası aldık hiç beğenmedik.berbat.o yüzden korkuyorum ama siz hem kullanıyosunuz hemde kendine de almışsın.düşünücem arçelik almayı

anladım cnm haklısın tabikide bende sırf seri bozulmaısn die lal serisinin tostunu aldım bak şimdi öle dedin kafam karıştı fisfisfis

bu tip olanları tavsiye ederim markası önemli deil bence hepsi aynı işi görüyor bu modeller yer kaplama ve elin altında olmasından dolayı gayet kullanışlı ben kullanıyorum ordan biliyorum

arzumar120mikser500.jpg

Baska marka onerisi olan yok mu kizlar bu ay aliim de aradan ciksin su mikser yaa..Blenderim setim philips..Onu mu alsam mikser olarak acaba?

Son düzenleme:
ben mikser değil de kitchen aid almak istiyorum ama fiyat baya bi uçuk. amazon a baktım ama daha önce hiç oradan alışveriş yapmadım. burdaki esse mağazalarında da yok. nette satan bi yer de bulamadım. ama bi gün alcam.
illa ki mikser olcaksa annem yıllardır bosch kullanır bi kere tamire gittiğini bilmem. arçelik ten aldığımız hiçbir şeyden memnun değiliz bi daha da bi şey almayı düşünmüoz zaten:)

Eklentiler

• $kitchen-aid-mixer-chocolate.jpg
    $kitchen-aid-mixer-chocolate.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 155
king ve sinbo almada ne alırsan al çok pahalı olmasını da istemiyorsa arzum al derim

X