hamilelikte migde yanması

ekim.29

Allahumme Ya Mübdi
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
3.838
39
34
kızlar benim en büyük sorunm migde yanması nasl geçiricem bilmiyorum özellikle hamur türü şeyler yedigimde oluyo yememeye dikkat ediyorum ama çogu zamn oluyo bu migde yanması bebek büyüdükçe migde kendini yukarı çekermş ondan kaynaklanıyo diyolar eskilere göre bebeginn saçının çıkmasından dolayı şuan 34 haftalık hamileyim son haftalarda bebek aşagı iner migde yanması gecermş ama tk yok bende bu tür sorunu olan veya bilgisi olan ark yardım edin lütfen

ben 37 haftadayım bebeğin indiği filan yok. midem de arasıra yanıyor. ne kadar dikkat edersen et yanma oluyor canım. en azından bende çok oldu. rennie duo şurubu aldım eczaneden. yalnızca yanmam olduğu zaman içtim. tık diye kesiyor yanmayı.

ben 37 haftadayım bebeğin indiği filan yok. midem de arasıra yanıyor. ne kadar dikkat edersen et yanma oluyor canım. en azından bende çok oldu. rennie duo şurubu aldım eczaneden. yalnızca yanmam olduğu zaman içtim. tık diye kesiyor yanmayı.

saol canm bu şurubun bi zararı olmaz dimi dr mu yazmştı ewt gerçi ne yaparsak yapalım geçmiyooo

Soğan, kuru fasulye ve hamur işlerinde benimde çok oluyor yanma, ama rennie duo anında kesiyor benimkini, dayanamayacak olursam alıyorum bu şurubu.

saol canm bu şurubun bi zararı olmaz dimi dr mu yazmştı ewt gerçi ne yaparsak yapalım geçmiyooo

doktor yazmadı canım çunku tam bayramdaydık ve ben şehir dışındaydım yanmalar başladığında. eczaneden uygun bir ilaç istedim onu verdi. dönünce doktoruma sordum ilacı. iyi yapmışsın dedi. yanma olunca içebilirsin dedi. süper bi ilaç a.s

bende de çok fazla oluyo mide yanması. doktorum talcid diye bi ilaç verdi yanmayı anında kesiyo

canım gaviskon da çok iyi geliyor mide yanmasına bana doktorum tavsiye etmişti

Gaviskonu doktor banada verdi ama hiç faydasını göremedim, sonra rennie almak zorunda kaldım.

bende rennie duo kullanıyorum .dr.um yazdı
sadece yanmam olduğu zaman 1 ölçek alıyorm hemen kesiyor valla
sende kullan cnm

hepinize çok t.ederim ark bende alıyım o şurubu insann uykusunda daolur mu yaaaa valla öldürüyo adamı

hamileliğin en sıkıntılı yönlerinden biride bu işte 2 gebeliğimde de 4.aydan başlayıp doğuma kadar beni mahvetti bu yanmalar kiminde daha az kiminde de kabus gibi fazla oluyor ne yaptıysam geçmedi dr'una danış bi canım ilaç yazsın sana dr'um bana vermişti bi ilaç baya da bi iyi geliyordu ama nedense tadı bulantı yapıyordu bende ondan mecbur kalmadıkça içmiyodum ama seni baya rahatlatır zannımca

ya şurup değilde hapı yokmu ben şurup içemiyorumm:KK43: neden midemiz yanar anlamadımm..

canm yanlş bilmiyorsam migde asiti yemek borusuna kaçıyo o yüzden migde yanması oluyo birde gebelik ilerledikçe büyyen rahim migdeye baskı uyguluyo buda yanmaya sebeb oluyo

bende de çok oluyor mide yanması özellikle iş yaptığımda dikkat ettim eğilirken felan afedersiniz yediklerim çıkcak gb oluo azımdan...:KK43:

bende de çok oluyor mide yanması özellikle iş yaptığımda dikkat ettim eğilirken felan afedersiniz yediklerim çıkcak gb oluo azımdan...:KK43:

çıkıyorda bazen ayıp değil hepimiz yaşıyoruz acaba ne yiyince oluyor diye dikkat ediyorum herşeyde oluyor meyve yerken bile yanıyor bide yatarsan yandın midem azımda sanki yanıııyooooruuuum kızlar süt falan kar etmiyor artık napıcazzyasakkelime

ay kızlar ben ark dedigi şurubu aldım 2 gün oldu alalı ama bi görün ne migde yanması var nede başka şey t.ederim o arkdaşlara

X