Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz sabun mucizesi .... :)

Bu beyaz sabun fikrini ortaya atandan Allah razı olsun:KK52: Saçımı 3 aydır her ay siyaha boyuyordum geçen hafta kahverengi saç boyası aldım tutmadı tabiki saçım.limon, karbonat, kabartma tozu vs birçok şey denedim siyah boyayı akıtmak için nafile ama biraz önce hacışakirin beyaz banyo sabumnuyla yıkadım saçımı ve sonuç mükemmel:KK16: ilk defa denememe rağmen simsiyah boya aktı saçımdan sanıyorum 1 hafta sonra kahverengi yapabilicem:KK9:

ya canım hadi gözün aydın ama merak ettiğim bişi var malum herşeyde olduğu gbi hacı şakirinde biçok çeşiti var yok lavantalı yok güllü :KK1: seninki hangisindendi..ben balyaj yaptırıcam kendi saçımın çıkmasını bekliyorum ya bikaç boya yapmıştım saçıma epey açıldı ama bu sabun kesin bi çözüm olur heralde hem şampuandansa sabun en iyi saç yıkama malzemesi bence ne kadar dolaştırırsa dolaştırsın güzel temizliyo arkadaş :KK1:

Arkadaslarrrr hihoyyyt
Saclarımda az bı golge vardı ve uzadıkca golge yaptırdım ve her gıttıgımde rengını bıraz daha acık yaptırdım golgemı ve sonuc sapsarı cıvcıv bısı olmustum :1shok: En son boyamamda artık ıyıce moralım bozulmustu.Sonra ıkı kutu palette sıyah boya ıle kuzenıme sacımı boyattım kapkara olmustum :1ninca: ama en azından sapsarı degıldım ıkı ay sonra yıne boyattım sıyaha ve uc ay sonra yıne dugunum ıcın sıyaha boyattım ve ardından kurban bayramı ıcın boyattım ve memlekete gıttıgımde herkes kara bocek gıbı olmussun dedı -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3 Cok moralım bozulmustu ve cıdden saclarımın rengı cok koyuydu ve makyajsız olu gıbıydım cunku tenım cok beyazdı.. KK sac rengı ve boyama bolumunde okudugum yorumlara gore beyaz sabunun sac boyasını akıttıgı ıle ılgılı ıddıaları okudum.Beyaz sabun dedıgımız de hacı şakir..Ikı haftadır hacı şakır ıle yıkıyorum ve ıkı cm akma var kendı sac rengımı ozlemısım :lepi: :teytey: Sac rengını akıtmak ısteyen varsa denesın arkadaslar.Ayrıca ılk yıkadıgımda sadece ıkı kere hacı şakir ile yıkadım ve tarayamadım.Ondan sonra sacımı ıkı kere hacı şakir ile sonra da kremlı sampuan ıle yıkamaya basladım esım bıle farkettı dıbın cıkmıs dedı hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt:teytey: :dance: Tavsiye ederım kızlarr
Bir ara denemiştim ama işime yaramadı ya

bugün saçımı durunun beyaz sabunuyla yıkadım gerçektende saçımın rengi açılmış gibi geldi
bööle giderse bikaç yıkamaya kendi rengine döner..epey zaman olmuştu boyamayalı bu yaz 2 3boya yaptım üstüste olmuş oldu inşallah işime yarasın da bian önce balyaj attırıcam kendi rengimin üstüne..sizler kaç yıkamada sonuç aldınız kızlar kendi renginize dönebildiniz mi

Ciddi ciddi boyayi sactan cikariyor.. normalde 8 yikamada cikmasi gereken gecici boya sacimdan 2 yikamada tamamen akti gitti beyaz sabunla. amaaaaaaaaa sacimi da kuruttu ustune o kadar yag bakimlari , sac kremleri, serumlar uygulayip anca kendine getirebiliyorum.. sacim acma isleminde bile bu kadar kuruyup supurge gibi olmuyor.

Ciddi ciddi boyayi sactan cikariyor.. normalde 8 yikamada cikmasi gereken gecici boya sacimdan 2 yikamada tamamen akti gitti beyaz sabunla. amaaaaaaaaa sacimi da kuruttu ustune o kadar yag bakimlari , sac kremleri, serumlar uygulayip anca kendine getirebiliyorum.. sacim acma isleminde bile bu kadar kuruyup supurge gibi olmuyor.

evet canım cefası çok ama sefası içinde değer işte :KK1: benimde saçlarım en az 1 2yıkamaya kadar kendi rengine dönecek şimdiden belli etti kendini tuhaf ama sanki kırıklarımada iyi geldi ki o zar zor tarama işleminden sonra :26: ah bide kazık gibi olmasa saçlar..neyse dayanıcaz birazcık daha napak :KK1:

evet canım cefası çok ama sefası içinde değer işte :KK1: benimde saçlarım en az 1 2yıkamaya kadar kendi rengine dönecek şimdiden belli etti kendini tuhaf ama sanki kırıklarımada iyi geldi ki o zar zor tarama işleminden sonra :26: ah bide kazık gibi olmasa saçlar..neyse dayanıcaz birazcık daha napak :KK1:

neyse, en azından açıcılar gibi kalıcı hasar bırakmıyor:) eski şampuanına dönüp bikaç kere onla yıkayınca saç eski haline geliyor:)

Merhaba forumu takip ederek sizler sayesinde kırmızı saçlarımdan kurtulmak üzereyim ☺hergün beyaz sabunla yıkıyorum. Boyarken olan mor rengin aktığını görüyorum. Sizlere bi sorum olacaktı. Saclarım tarçın bakırdı daha sonra kendim bakır kahveye boyadım netice kırmızı oldu su an hala bakırlık var. Ana rengi olan kumrala dönebilir miyim? tutar mı dersiniz?

Merhaba forumu takip ederek sizler sayesinde kırmızı saçlarımdan kurtulmak üzereyim ☺hergün beyaz sabunla yıkıyorum. Boyarken olan mor rengin aktığını görüyorum. Sizlere bi sorum olacaktı. Saclarım tarçın bakırdı daha sonra kendim bakır kahveye boyadım netice kırmızı oldu su an hala bakırlık var. Ana rengi olan kumrala dönebilir miyim? tutar mı dersiniz?
İyice akıtıp küllü kumrala boyatırsan olur canım, bakırlığı kırmızılığı falan küllü renkler alıyor

R
Harika bende öyle düşünmüştüm
Bir kaç gün daha çiteliyim kafamı daha sonra küllü kumral denicem teşekkür ettimm
Rica ederim :) Bak bir de c vitamini ile saç açmayı araştır, o da baya işe yarıyor, boyayı akıtıyor

R

Rica ederim :) Bak bir de c vitamini ile saç açmayı araştır, o da baya işe yarıyor, boyayı akıtıyor
Evet onu da araştırdım. Çok mantıklı geldi denemeyi düşünüyorum ama bu sabunun verdiği matlık üstüne c vitamini zarar verir mi diye de düşünmüyor değilim☺saçlarım dökülmeye çok müsait ve ince telli. Siz daha önce denediniz mi?

Evet onu da araştırdım. Çok mantıklı geldi denemeyi düşünüyorum ama bu sabunun verdiği matlık üstüne c vitamini zarar verir mi diye de düşünmüyor değilim☺saçlarım dökülmeye çok müsait ve ince telli. Siz daha önce denediniz mi?
Ben 3kez yaptım kızıl saçıma, turunculu sarılı oldu . Küllü kumral yaptım gayet memnunum, bekliyorum bi 15gün geçsin 7.1yapcam yine :) Ayrıca ben baya da kremliyorum saçımı. Yumuşacık oluyo, krem koymazsan kötü tabi keçe gibi

Ben 3kez yaptım kızıl saçıma, turunculu sarılı oldu . Küllü kumral yaptım gayet memnunum, bekliyorum bi 15gün geçsin 7.1yapcam yine :) Ayrıca ben baya da kremliyorum saçımı. Yumuşacık oluyo, krem koymazsan kötü tabi keçe gibi
Sizinde kızıldı demek benzer durumlar ☺kremi daha yoğun kullancam bi dahakine kremim azıcık kalmısti da yarına vitamin aliyim bi de onu deniyim insallah sonunda olucak

Sizinde kızıldı demek benzer durumlar ☺kremi daha yoğun kullancam bi dahakine kremim azıcık kalmısti da yarına vitamin aliyim bi de onu deniyim insallah sonunda olucak
Hadi inşallah olucak olucak olucak :-) işim gücüm kafam oldu artık ;-)

IMG_20150611_225646.jpg
Hadi inşallah olucak olucak olucak :-) işim gücüm kafam oldu artık ;-)
Artık bakırdan tamamen kurtuldum çok teşekkür ederim :)

Ben de bugün saçlarımı beyaz sabun ile yıkadım, tiftik tiftik olur diye düşünüyordum olmadı, ama boyası da akmadı belki yanlış sabun kullandım, hacı şakir değildi.

Ben de bugün saçlarımı beyaz sabun ile yıkadım, tiftik tiftik olur diye düşünüyordum olmadı, ama boyası da akmadı belki yanlış sabun kullandım, hacı şakir değildi.
Zamanla akıtıyor beyaz sabun hem çoktan boyadıysanız yada uzun zaman aynı renk boya yaptıysanız da pek işe yaramayabilir.

Bu beyaz sabun mucizesi olayını ben daha önce de okumuş yapmamıştım, bugün yaptım bakalım biraz aktı gibi, bakalım devam edicem.. Bir de sabundan sonra normal şampuan ile yıkadım saç kremi yaptım.

Evet, son durumu bildiriyorum aynaya baktığımda aralarda öyle sık olmasa da uup uzun bembeyaz saçlarım olduğunu fark ettim, yani bu beyaz sabun işini beyaz saçlarının olduğunu yeniden fark etmek istemeyenler yapmasını bence :eek:

Arkadaşlar bu beyaz sabundan sonra saçlarını şampuan ve krem ile yikiyorum yine de keçe gibi ve ağır oluyor sanırım sampuana döneceğim zaten tüm beyazlar açığa çıktı hehhe pek iyi olmadı yanı gitti o kadar boya

X