Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz sabun mucizesi .... :)

Bn de beyaz sabunla yıkıyorum ama saçımda kına var. Yıkadıktan sonra daha bi kara oluyo Siyaha mı boyadın dedi bi kaç kişi.

Kızlar ben daha 4 gün önce saçlarımı palette nin fındık kahvesi tonuna boyadım saçlarımın doğal rengi uçlarında papatya sarısı rengi vardı araları böyle kendi doğal saçımdan koyu kahverengi gibi güzel geçsin diye almıştım ama renk sim siyah oldu böyle iğrenç bişe çıktı ortaya resmen ağlayacak gibiydim beyaz sabun çıkarır dediler diğer günü hemen sabun alıp bolca yıkamama bekletmeme rağmen akmadı hemde hiç akmadı 2 gün geçti yine yıkadım yine olmadı bugün tekrar boyadım bu sefer palette sarı sandre rengine boyadım renk çok hoş ama siyahları çok açamadı hafif kahverengi oldu şükür ki o siyahtan kurtuldum cevabım şu ki beyaz sabun saçtan saça değişir ama bende hiç faydası olmadı hatta böyle diğer günü tiftik tiftik oldu taranmadı Yarabbim düzleşmedi bile bandana takıp dışarı çıkmak zorunda kaldım :KK61::KK61:

S snmbonita yikamakla falan geçmiyor beyaz sabun akıtıyor aslında ama sende akitmamis.. saclar berbat agirlasip taranmaz hale geliyor hep yağlı gibi temizlenmiyor da. Ben de aylarca beyaz sabun ile yikadim da pek iyi olduğunu söyleyemem.. geçmiş olsun.

Akaju kızıl boya sürmekle hayatımın hatasını yaptım. Ertesi günü bir kalıp beyaz sabunla resmen çitiledim saçımı ve surekli mor su aktı. O kadar akmaya rağmen çok açılmasa da yine biraz daha iyi. Fakat sabun kupkuru yaptı saç tellerim de koptu, biraz fazla abartmış da olabilirim.

X