Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz sabun mucizesi .... :)

dertlisezen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
2.317
11
Arkadaslarrrr hihoyyyt
Saclarımda az bı golge vardı ve uzadıkca golge yaptırdım ve her gıttıgımde rengını bıraz daha acık yaptırdım golgemı ve sonuc sapsarı cıvcıv bısı olmustum :1shok: En son boyamamda artık ıyıce moralım bozulmustu.Sonra ıkı kutu palette sıyah boya ıle kuzenıme sacımı boyattım kapkara olmustum :1ninca: ama en azından sapsarı degıldım ıkı ay sonra yıne boyattım sıyaha ve uc ay sonra yıne dugunum ıcın sıyaha boyattım ve ardından kurban bayramı ıcın boyattım ve memlekete gıttıgımde herkes kara bocek gıbı olmussun dedı -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3 Cok moralım bozulmustu ve cıdden saclarımın rengı cok koyuydu ve makyajsız olu gıbıydım cunku tenım cok beyazdı.. KK sac rengı ve boyama bolumunde okudugum yorumlara gore beyaz sabunun sac boyasını akıttıgı ıle ılgılı ıddıaları okudum.Beyaz sabun dedıgımız de hacı şakir..Ikı haftadır hacı şakır ıle yıkıyorum ve ıkı cm akma var kendı sac rengımı ozlemısım :lepi: :teytey: Sac rengını akıtmak ısteyen varsa denesın arkadaslar.Ayrıca ılk yıkadıgımda sadece ıkı kere hacı şakir ile yıkadım ve tarayamadım.Ondan sonra sacımı ıkı kere hacı şakir ile sonra da kremlı sampuan ıle yıkamaya basladım esım bıle farkettı dıbın cıkmıs dedı hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt:teytey: :dance: Tavsiye ederım kızlarr

Canım 2 haftada 2 cm. akma var derken ne demek istedin yani diplerin çabucak uzadımı onumu demek istedin anlayamadım. Dipden gelen saçların zaten siyah olma ihtimali olmadığına göre, alttaki saçların yani siyah boyadığın saçlarının renginde akma oldumu peki?
Bende yanlış bir boya yaptım saçım bakırdan kahveye döndü malesef. Dünden belli sabunlardan demet yaptım zeytinyağlısı, haci şakir'i kaşmir yumuşaklığı vereni... ne bulduysam aldım ve sabah akşam yıkıycam bakalım aksın gitsin şu koyu renk saçımdan. Oturmuş saç renginde işe yarayacağını sanmıyorum ama koyu renge yeni boyanmış bir saçda işe yarayacağını UMUYORUM :Saruboceq:

merhaba, acaba sabunu denediniz mi boyayı akıtmak için. Benim açık bakırdı nasıl olduysa koyu bir kızıl oldu garnier ile boyayınca. sabunu denesem midiye düşünüyorum.daha 2 gün önce boyadıgım için belki akar hemen :KK43:

kızlar ben de denedim beyaz sabunu ve gözle görülür bi şekilde 2. yıkamamdan sonra açıldı boyamın rengi,2 günde bir de paptya suyu sürdüm ve ikisi birlikte baya bi açıldı,2 hafta daha kullanıp saçlarıma röfle bile yaptırmayı düşünüorm o derece yani :)
boyamı rengi kestane kızılıydı ama normal saçım açık kumraldır.

ben de siyah boyayı akıtmak için 1 haftadır beyaz sabun kullanıyorum (çok az arap sabunu ile birlikte) belirgin bir şekilde açılma oldu saçımda. ayrıca dökülüyodu, dökülme de azaldı (arap sabunu saçları güçlendiriomuş, netten araştırdımm) 1 aydan sonunda siyahtan kurtulacağıma inanıyorum

Ben hacı sakır ıle yıkamıstım ıkı hafta boyunca o zamanlar. Annem de derdı arap sabunu ıle de yıka ıstersen o yuzden gokce80 arkadasımıza da katılıyorum arap sabunu da guclendırıyor

ARKADASLAR bundan 2 hafta evvel saclarimi boyadim. Saclarim koyu kahve renginde idi, sari yapmistum. ûzerine kahverengine boyadim - derken alttaki sari uztekki kahveyi zamanla acti.. baya bi igrenc sari renk cikti ortaya..
Gidim kuaførde guzelce boyayim dedim, ben acik kahve istedim baya baya bi koyu oldu ve igrenc oldu depresyona girdim..Gunde 3 kere sabunla yikadim faydasi ne kadar oldu bilmiyorum ama - alta ki sari renk, acici maddesi ile yapildigindan ustekki boyayi da surekli bir "acma" durumu söz konusu.
Kisacasi su an saclarim cok hos bir kahve rengi kazandi..
Her sacimi boyadigimda özellikle kuaforde bin pisman oluyorum...

merhaba, acaba sabunu denediniz mi boyayı akıtmak için. Benim açık bakırdı nasıl olduysa koyu bir kızıl oldu garnier ile boyayınca. sabunu denesem midiye düşünüyorum.daha 2 gün önce boyadıgım için belki akar hemen :KK43:
canım bende garnier çikolata kahve boyadım dipler tuttu uçlardaki siyah boyam akmasına rağmen baya koyu siyah gibi bi renk tuttu saçı parlatmasında beslemesinde sorun yok ama sanırım renk tutturma gibi bi sorunu var..2renk geziorum bende valla moralim bozuldu..bu sabun bendede işe yararmı sizce

arkadaşlarr saç rengini akıtmak istynlere duyrulurr..en doğal yolu: bir yumurtaa sarısını bir yemek kaşığı dalin bebk şampuanıı ile karıştrıp saçınızn uçlarınaa diplerine değirmeden sürün (dalin yoksa kullandığınızz şampuanlada yapabilrsinzz önemli olan yumurta zaten :KK70: ) 15_20 dk bekletip durulayınn.bol şampuanla yıkadıktan sonraa yumurta kokusu falan kalmıoo saçtaa hiç bir şeklde.saçınızı duruladığınzz yerde boyanın aktığını görebilceksinzz.üstelkk saçlarr bu bakımdan sonra yumuşuyorr.kırıklarada iiyi gelen bir yöntem denemk isteyenlere

arkadaşlarr saç rengini akıtmak istynlere duyrulurr..en doğal yolu: bir yumurtaa sarısını bir yemek kaşığı dalin bebk şampuanıı ile karıştrıp saçınızn uçlarınaa diplerine değirmeden sürün (dalin yoksa kullandığınızz şampuanlada yapabilrsinzz önemli olan yumurta zaten :KK70: ) 15_20 dk bekletip durulayınn.bol şampuanla yıkadıktan sonraa yumurta kokusu falan kalmıoo saçtaa hiç bir şeklde.saçınızı duruladığınzz yerde boyanın aktığını görebilceksinzz.üstelkk saçlarr bu bakımdan sonra yumuşuyorr.kırıklarada iiyi gelen bir yöntem denemk isteyenlere

niye saç diplerine değdirmiyoruz bi sakıncasımı varki?

cnm bu kuaförde boyanmis saclar icinde gecerli mi?
bir de benim bu koyu rengin altinda acici var yani daha önce sariydi...

Ya bir kuaföre gidip gelme insanin piskolojisini bu kadar etkileyemez :KK43:(

merhaba kızlar ben yeni üye sizlerden saç boyası hakkında bilgi istiyorum.saçlarımı kolestonun kızılına boyamıştım şimdi sarı renge boyamak istiyorum.kızıl şuan sadece saçımın uç kısımlarında var o renkten kurtulmak ve saç rengimi açmak için kolestonun yoğun renk açıcısını aldım ilk defa deneyeceğim için turunculaşma falan olur mu acaba?birde renk açma işleminden hemen sonra mı saçımı boyayacağım yoksa 1 ay kadar zaman seçse mi?cevap yazarsanız sevinirim çünkü hemen saçımı boyamak istiyorum...:sm_cool:

a.s
merhaba kızlar ben yeni üye sizlerden saç boyası hakkında bilgi istiyorum.saçlarımı kolestonun kızılına boyamıştım şimdi sarı renge boyamak istiyorum.kızıl şuan sadece saçımın uç kısımlarında var o renkten kurtulmak ve saç rengimi açmak için kolestonun yoğun renk açıcısını aldım ilk defa deneyeceğim için turunculaşma falan olur mu acaba?birde renk açma işleminden hemen sonra mı saçımı boyayacağım yoksa 1 ay kadar zaman seçse mi?cevap yazarsanız sevinirim çünkü hemen saçımı boyamak istiyorum...:sm_cool:
a.s

mrb arkdaslar.ben saçımı bikaç hafta önce koyu kahveye boyadım ama siyah oldu yok böle bşy yaa:sm_confused: 1 ay sora saçımı kumrala boyatmak istiyorum o zamana kadarda beyaz sabun fln akmasını beklicem aslında saçımın arkaları aktı baya bi ama kahkullerim hala siyah duruo sizce kumral tutarmı 1 ay sora? senağlama yardım lütfen :a015:

arkadaşlar saçımda beyaz olması nedeniyle sürekli saç boyarım.kolleston çok akıyor renk atıyor bir süre sonra.sarı tonları en güzel tutan boya lorael.özellikle loraelin çok çok açık küllü sarı rengi hiç turunçulaştırmadan ve yıpratmadan özellikle dip boyasında kullanışlı.röfle yada platine yakın dip boyalarında hiç bir marka işe yaramıyor.bir loraelin faydasını gördüm o renkte pek bulunmuyor.palet saç derisini yakıyor.selektıve de tavsiye ederim renk seçeneği fazla .güzel tutuyor.

arkadaşlar saçımda beyaz olması nedeniyle sürekli saç boyarım.kolleston çok akıyor renk atıyor bir süre sonra.sarı tonları en güzel tutan boya lorael.özellikle loraelin çok çok açık küllü sarı rengi hiç turunçulaştırmadan ve yıpratmadan özellikle dip boyasında kullanışlı.röfle yada platine yakın dip boyalarında hiç bir marka işe yaramıyor.bir loraelin faydasını gördüm o renkte pek bulunmuyor.palet saç derisini yakıyor.selektıve de tavsiye ederim renk seçeneği fazla .güzel tutuyor.

bu yorumlar beni çok kararsız yaptı valla bende kolestonun sarı tonlarının daha iyi olduğunu duymuştum kişiden kişiye değişiyormu acaba bende konu açtım kızlar bir bakarmısınız denise nin saç rengi diye banada yardımcı olun lütfen sarıyla kafayı yicem

arkadaşlar bişey sorucam,beyaz sabunun boyayı akıttığını sölemişler,peki örneğin sarı röfle yaptırdıktan sonra beyaz sabunla yıkasam, aktıkça daha açık bir sarı mı olur ?CADIARZU

arkadaşlar iyide zaten yeni boyanan saç akarkikaydirigubbakcemile3 6-7 ay önce boyayıpta eski haline dönmesi için uzatanlara bir çare varmı? kesinlikle yok.ya yanıcak ya da uzıcak. ama yeni boyayıpta beyaz sabun sürmenin ne alemi var? saçlarınız sertleşir.bırakın o akar zaten istemeseniz bile

X