Elektrikli Süpürgeler raınbow süpürge

setu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
954
6
mrb arkadaşlar raınbow almayı düşünüyorum eve tanıtım için gelecekler fiyatı ise tl hesabı aylık 240 ytl 24 ay taksitle ve yanında yıkaması da var ayrıca ütü buhar makinası ve arıtma cihazı da veriyorlar :eek:sizce fiyatı uygunmu bu makineyi kullanan varmı

bence onu boşver...halam kullanıyordu hiç memnun kalmadı..bir parçası bozuldu dolar üzerinden parça fiyatı söylediler makinadan daha pahalıya geldi düşün...evdeki temizlik için sulu süpürge şart ama okadar para vermenin bir anlamı yok...
aynısı hatta daha elektroniği ihlasta var ve fiyatı daha uygun..çevremdeki bir çok insan kullanıyor...
sende ankara'daymısşın bir arkadaşım var istersen sana yardımcı olabilirim özelden yaz eğer istersen.
sonra kitliyorlar reklama giriyor diye..ben satmıyorum yanlış anlaşılmasın yani...
ama aynı fiyata daha iyisini almak varken neden kazıklanasınki?
rainbowla ihlas bir dönem mahkemelik oldu bu sebeple
tekti çünkü rainbow ihlas gelince ve daha ucuz olunca onlar satış yapamadılar canım ama ihlas davayı kazanmıştı yanılmıyorsam...illada sulu süpürge alacaksan boşa para verme derim ikisi arasındaki fiyat farkına bak öyle al...birde makineler ağır arkadaşım onu kaldırıp hazırlayana kadar evdeki küçükle süpürüyor herkes kullanılmıyor sen bilirsin tabi benden uyarı yani:roflol:

Yaklaşık 12 yıldır rainbow kullanıyorum 1500 dolara almıştım o zaman da emsallerine göre oldukça pahalıydı ben son derece memnunum en ufak bir arızası olmadı her temizlikte kullanıyorum başka süpürgeye ihtiyaç duymuyorum özellikle halıları çok iyi temizliyor onunla temizlik yapınca biliyorum ki evde hiç toz kalmadı çekişi çok kuvvetli içinde jet motoru var hihoyyytbiraz pahalı ama değer üstelik ömür boyu garantilişakkıdı

canım onlardan alacağına ömür boyu garantili dyson al .bende ihlas var hiç memnun değilim.hatta elimden çıkarmya çalışıyorum.kaynanam almış eşim için mecbur kabul ettim kırmamak için.evet temizlik filan mükemmel ama sanki evde uçak çalışıyor yok böyle bir ses.ayrıca çok teferruatlı.bir sürü parçası var.tak çıkar tak çıkar ömrümü yedi saysanız 10 kere anca kullanmışımdır.gittim toz torbalı aldım.bence böyle süpürgeleri astım hastalığı ve hayvanlar dışında almaya hiç gerek yok

annemin var ve yillardir kullaniyoruz
isvicre frangiyla 3000franka gelmisdi
cokda memnunuz
ve cok saglikli bisey bence
dahada basina bisey gelmedi makinanin
bende arasira ondan getirip kullaniyorum

evet bende toz sevmeyen biri olarak rainbowu araştırıyordum başka kimsenin fikri yokmu benzer makinelerde olur ama şu toz işini halı tozunu yok etsin fikirleri bende okuyacağım..

bizim ewimizde war annemn göz bebeği.
bizde halam annem 2 kuzenm herkes rainbow kullanıyo.
bnm annem hijyen hastasıdır ve çok mmenun gerçekten de ewimizde toz diye bişi kalmadı.
birisi ağır demiş ama bn 44 kilo olmama rağmen bana bile ağır gelmedi:s
değişik başlıkları war bzm ewde heryer rainbowla süpürülür ve tertemizdir.
yataklarda da might denen küçük mikroorganizmalar oluo bnm yatağım 2 haftada bi süpürülür ve her defasında yağ tabakası oluo suyun üstünde .düşünün hiç süpürülmeyen yatağı.
eğer almayı düşünüosanız ve bütçenize uygunsa bence kaçırmayın derim fiatı hakkaten pahalı bn anneme kızmıştım ilk aldğında ne gerek war die ama gereklimiş hakkaten.ayrıca da yorulmuosunuz çnkü süpüren yerin adı neyse onda tekerelk war siz güç sarfetmiosnuz sadece sapını tutuosunuz.
bzm de hortumu bozulmuştu ama hiç para wermeden değiştirdiler
çok reklam gibi oldu ama memnuniyetmizi ifade etmek istedm almak isteyenler için
bu arada ihlas ve bi markanın daha war böle rainbow benzeri bnce biraz daha para ekleyip bunu almak daha mantıklı çnkü asıl o makinalar çok hantal oluo.rainbowda duyduğuma göre jet motoru warmış we 1 snde 3600 dewir yapıomuş. bize satan adam 7.kattan aşağı atın motoru sağlam kalır demişti ama tabi o kadarına inanmadık=)

arkadaşlar tam 8 senedir ihlas tem.rob. kullanmaktayım. her şey iyi güzel de yani rainbow un iyi bir takliti o sesi berbat.çok ihtiyaç duymadıkça kullanmıyorum. kablosu çabuk bozuldu para ile değiştirdiler. hem de fazla olmamıştı alalı. rainbow yeni ve sessiz çıkarmış bunu deneyeceğim. o kadar paraya değiyor çünkü temizliği çok güzel. lütfen rainbow üzerinde düşünün ben ihlası tavsiye etmiyorum.

ikinci rainbowumu geçen sene aldım taksidi daha bu ay bitti. Sessiz değil, ömür boyu garantisi yok 10 sene garantisi var.
ılki arızalanınca servise vereyimderken tanıtan çocuk allem etti sattı gitti . Yenilerin yıkama parçaları eskilerinden daha kolay,hortum falan takılmıyo çeşmeye,ev süpürür gibi yorulmadan yıkıyorsunuz halıları.
ben ilk aldığımı 10 sene önce almıştım o zaman dolar ödemiştim.Şimdi euro üzerinden fiyatlar.
evet oldukça pahalı, ama bunla temizliğe alışan insan diğerleriyle asla temizlik yapamıyor,çünkü temizlenmediğini biliyor.
memnun olmasaydım ikinci kere dünyanın parasını asla vermezdim.
ödeme gücü olan hiç düşünmesin.
tabi bide herkesin temizlik anlayışı farklı olur.

Rainbow temizlik sistemi ile ihlas ya da libelleyi kıyaslamak gerekirse, Rainbow dünyadaki en kaliteli 2. HEPA filtreyi kullanır (1.sini NASA, uzay mekiklerinde ve araştırmalarında kullanıyor), diğerleri ise arabaların hava filtrelerinin benzerini kullanır. Rainbow'un separatörü U.S. patentlidir ve kopyalanamaz. bu sebeplerden dolayıdır ki diğerlerinin filtreleri toz atarken Rainbow size %99.9991 oranında temiz havayı sunar. bu rakam diğer hiç bir temizlik sisteminin yarısına bile ulaşamayacağı bir rakamdır.

Rainbow o kadar sağlamdır ki; binlerce kayıp verdiğimiz Marmara depreminde yıkılan duvarın altından sağlam çıkmıştır. son modelinin motorunda kömür bulunmadığından yıllar boyu rahatça kullanabilirsiniz. en basitinden esanslarını karşılaştırın, hepsinin çam kokusunu deneyin. aradaki farkı anlayacaksınız. ihlas'tan tanıtıma gelenlerin karşısına Rainbow'u çıkardığımda suratlarının aldığı şekli görseydiniz anlardınız :KK70:

Rainbow'la tanışma hadisem de çok enteresandır; nişanlıma tanıtıma gelmişlerdi ve beni aradı. fiyatını söyleyince "bi süpürgeye bu kadar para verilmez" dedim ama kayınvalidem beğenmiş ve almış. sonra kendisine ziyarete gittiğimde gördüm. kendilerine yapılan tanıtımın ufak bi benzerini yaptılar. açıkçası çok etkilendim. internet sitesine girdim, araştırdım. daha sonra nişanlıma tanıtıma gelen arkadaşların telefonunu alıp bize de tanıtmaları için çağırdım ve nihayetinde ben de Rainbow sahibi oldum. çok cici insanlardı. Yaşadığımız ortamı bu kadar iyi temizlediğin için TEŞEKKÜRLER RAINBOW.

Not: bana tanıtıma gelen arkadaşın numarası yukardadır. kesinlikle reklam amaçlı değildir. sadece memnuniyetimin bir karşılığı olarak ilgilenen arkadaşlar için yazıyorum.

benimde rainbowum var,
hatta bu ikinci rainboww,
bende memnunum ki ikincisini aldım.
çok paahalı olduğunu söylemeliyim.
Ama senin ki biraz reklam kokuyor be güzelim.
rainbow tanıtıcısı gibi geldin bana.
Tanıtıcılar genelde cici,geveze, vede etkileyen insanlardır ki, saatabilsinler dimi.
ikinciyi kullaanmama rağmen senin kadar teknik anlatamazdım,
en maşallah pazarlamacı gibi her teknik detayı yazmışsın.

Son düzenleme:
benimde rainbowum var,
hatta bu ikinci rainboww,
bende memnunum ki ikincisini aldım.
çok paahalı olduğunu söylemeliyim.
Ama senin ki biraz reklam kokuyor be güzelim.
rainbow tanıtıcısı gibi geldin bana.
Tanıtıcılar genelde cici,geveze, vede etkileyen insanlardır ki, saatabilsinler dimi.
ikinciyi kullaanmama rağmen senin kadar teknik anlatamazdım,
en maşallah pazarlamacı gibi her teknik detayı yazmışsın.

ilk mesaj olmasıda cabası deilmi ne yesadüff..bencede reklama gerek olmayan bir ürün amaa sanırımm prim alınıyorrrr...neyse bu süpürge içimn değerrrra.s:roflol::roflol:

Rainbow temizlik sistemi ile ihlas ya da libelleyi kıyaslamak gerekirse, Rainbow dünyadaki en kaliteli 2. HEPA filtreyi kullanır (1.sini NASA, uzay mekiklerinde ve araştırmalarında kullanıyor), diğerleri ise arabaların hava filtrelerinin benzerini kullanır. Rainbow'un separatörü U.S. patentlidir ve kopyalanamaz. bu sebeplerden dolayıdır ki diğerlerinin filtreleri toz atarken Rainbow size %99.9991 oranında temiz havayı sunar. bu rakam diğer hiç bir temizlik sisteminin yarısına bile ulaşamayacağı bir rakamdır.

Rainbow o kadar sağlamdır ki; binlerce kayıp verdiğimiz Marmara depreminde yıkılan duvarın altından sağlam çıkmıştır. son modelinin motorunda kömür bulunmadığından yıllar boyu rahatça kullanabilirsiniz. en basitinden esanslarını karşılaştırın, hepsinin çam kokusunu deneyin. aradaki farkı anlayacaksınız. ihlas'tan tanıtıma gelenlerin karşısına Rainbow'u çıkardığımda suratlarının aldığı şekli görseydiniz anlardınız :KK70:

Rainbow'la tanışma hadisem de çok enteresandır; nişanlıma tanıtıma gelmişlerdi ve beni aradı. fiyatını söyleyince "bi süpürgeye bu kadar para verilmez" dedim ama kayınvalidem beğenmiş ve almış. sonra kendisine ziyarete gittiğimde gördüm. kendilerine yapılan tanıtımın ufak bi benzerini yaptılar. açıkçası çok etkilendim. internet sitesine girdim, araştırdım. daha sonra nişanlıma tanıtıma gelen arkadaşların telefonunu alıp bize de tanıtmaları için çağırdım ve nihayetinde ben de Rainbow sahibi oldum. çok cici insanlardı. Yaşadığımız ortamı bu kadar iyi temizlediğin için TEŞEKKÜRLER RAINBOW.

Not: bana tanıtıma gelen arkadaşın numarası yukardadır. kesinlikle reklam amaçlı değildir. sadece memnuniyetimin bir karşılığı olarak ilgilenen arkadaşlar için yazıyorum.

canım benim ihlasta ve libellede çalışan okadar çok arkadaşım varki...hiç biride rainbowu gördüğü zaman suratları asılmaz...sen bu tanıtımları gerçekten izlediysen bütün parçalarının aynı olduğunu ve gelen arkadaşların bunu büyüük bir ustalıkla kanıtladıklarını görmüşsündür böyle yazmana şaşırdım... kaldıki bir kullanıcının bu kadar detaylı yazabilmesi için gerçekten bu işin içinde olması şart...
ben rainbowu kötülemiyorum ama işin içinde olan biri olarak daha doğrusu iki sene ihlasta bir senede libellenin tüm tanıtımlarına katıldıktan sonra buradaki arkadaşlara söylemek istediğim tek bir şey var..parçalar aynı ürün aynı parfünümden hortuımuna herşey aynı ki yanılmıyorsam ihlas artık dijital ve rainbow o zaman bile nu teknolojiye ayak uyduramamışken niye üç dört katı para ödeyesiniz benim derdim bu...
yazık günah tabi paranız çosa alabilirsiniz sonuçta bu tercih meselesidir ama bizdede şu psikoloji vardırya pahalıysa iyidir...hayır işte zamanında bu adamlar tekti türkiyede bi fiyat koydular ümitköy çayyolundaki bütün zenginlere sattılar...bir süre sonrada bozulduğunda dolar üzerinden parçaları sattılar bir filtresi makineyi geçiyordu...halamınki şu an kömürlükte atıl duruyor...
gelip bilmemkaç dolara onu alalım yenisini verelim diyede ısrar ediyorlar...
bu ürünler gerçekten her eve lazım özellikle bebeği olanlara ama alacaksanız vede imkanınız varsa lütfen kazıklanmayın araştırın hepsini filtresine parçalarının fiyatına kadar araştırın öyle alın...diyorumya eskiden bunların içindeydim vee bütün detaylarını biliyorum..arkadaşım pazarlamacıysan sakın benimle tartışma olurmu?
çünkü iki senede ben çalıştım onların arasında.

selam arkadaşlar, ben bu siteye yeni üye oldum fakat kullanmayı bilmiyorum, bu mesaj tablosunu bile
biraz zor buldum :kedi: ya zamanla öğrenirim yada birisi ufaktan anlatabilir miii __

Selam deniz engin.. sana rainbowla iligili yazmak istiyorum umarım doğru yere yazıyorumdur.. siteye yeni üye oldum nereye ne yazacağımı şaşırıyorum az önce bişeyler yazdım ama nereye gitti bilmiyorum..:kedi: ben bir yıldır rainbow kullanıyorum, 5300 liraya aldım her ay 370 lira ödedim. inan bu paraya asla ve asla değmez, evin tozunu bitiriyor dediler yok öyle birşey, hergün sil süpür hergün aynı toz, tamam evin tozlarından kurtulmak mümkün değil biliyoruz, o zaman evin tozu biter diye satmasalar iyi olur, eşimin toza karşı alerjisi var o yüzden aldık ama bir işe yaramadı, halıları döverek süpürüyor biraz bu artısı var ama yinede değmez derim sana..

Bizde 14 sene önce o döneme göre uçuk bi fiyata almıştık. Ancak çok memnun kaldık. Yılda en az 2 kez ücretsiz bakıma geliyolar eve. Halıları bi normal süpürge ile bir de onunla süpürün aradaki fark o kadar netki, halı parlıyo resmen. Kullanmaya üşeniyo insan, biarz teferruatlı ama alışıyosun zamanla. ıhlasınkini kullanan yakınlarımız çok pişman keşke üzerine biarz daha koyup rainbow alsaydık diyolar. Kısacası biz çok memnunuz. Hatta yeni ürünleri ile değiştirmek istiyoruz, eskisini verip yenisini alınca uygunada geliyor. Normalde yenisi çok daha pahalı..

Birkaç sene öncede arıtma cihazlarını aldık, tezgah üstü o da mükemmel. Musluk suyu, hazır su vs hepisni test ettiler bir de arıtmadan çıkan suyu, ben o günden beri musluk suyu asla içmem ne kadar zor durumda olsamda, her evdede su içmem. Hazır sular bile resmen turuncu yaa... Arıtmasını da kesinlikle tavsiye ediyoruz yani. Misafirliğe ilk kez gelen herkes soruyo suyumuzu içince markasını, deneyin derim...

Selam deniz engin.. sana rainbowla iligili yazmak istiyorum umarım doğru yere yazıyorumdur.. siteye yeni üye oldum nereye ne yazacağımı şaşırıyorum az önce bişeyler yazdım ama nereye gitti bilmiyorum..:kedi: ben bir yıldır rainbow kullanıyorum, 5300 liraya aldım her ay 370 lira ödedim. inan bu paraya asla ve asla değmez, evin tozunu bitiriyor dediler yok öyle birşey, hergün sil süpür hergün aynı toz, tamam evin tozlarından kurtulmak mümkün değil biliyoruz, o zaman evin tozu biter diye satmasalar iyi olur, eşimin toza karşı alerjisi var o yüzden aldık ama bir işe yaramadı, halıları döverek süpürüyor biraz bu artısı var ama yinede değmez derim sana..

benim de var her gün kullan toz bitmiyor:uhm:

mrb arkadaşlar raınbow almayı düşünüyorum eve tanıtım için gelecekler fiyatı ise tl hesabı aylık 240 ytl 24 ay taksitle ve yanında yıkaması da var ayrıca ütü buhar makinası ve arıtma cihazı da veriyorlar :eek:sizce fiyatı uygunmu bu makineyi kullanan varmı
Merhaba Rainbow güzel bir temizlik robotu diğer markalar uçak motoru ile çalışmıyor burada herkezin iyi veya kötü yorumu var bence alın derim.Ancak bende delphin var kız kardeşimde rainbow zaten bildiğim kadarıyla dünyda 2 tane uçak motoru ile çalışan robot var.Delphinin rainbowa göre farkı her sene flitre almıyorsun kız kardesim rainbowu satın alırken 4 senede bır yıkayın flitresini dediler ancak flitresi hepa ve kagıt yıkayıpta arkasına takınca çok pis kokular gelıyor yanı anlayacagınız her sene degıstırmenız gerekıyor oda 65 euro yanı 15 sene kullansan rainbowu neredeyse 1 rainbow parası daha verırısın delphinden ben çok memnunum 8 senedir kullanıyorum annemde var oda 1995 yılında aldı kullanıyor daha 5 kuruş para vermedık filtresi yok ve evımız hep tertemız fakat zannedersem rainbowdan 100 euro kadar pahalı.

X