hamilelikte saç dökülmesi

sema43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
509
2
38
selam kızlar başım bu aralar saçlarımla dertte şu son bir ayda tutam tutam dökülüyo artık baş edemiyorum evin heryerinden saç çıkıyor eşimde rahatsız bu durumdan bana bıktım şu saçlarından diyoosenağlama ne yapabilirim bi fikriniz varmı bu konuyla ilgili birde kan değerlerim çok düşük demir eksikliğinden galiba ama ilaçlarımı doktorum 2 ye çıkardı düzenli kullanıyorum bu saç dökülmesi için şampuanlar varya onları kullanabilirmiyim acaba hamilelikte zararlımıdır böle giderse yakında kel kalıcammmmsenağlama:1shok:

Benimde dökülüyor aynen tarayınca özellikle
zeyitnyağlı sabun aldım onu kullanıyorum o biraz azalttı diyebilirim

ah arkadaşım
bide bana sor
6. aya kadar avuç avuç dökülüyordu. hamilelikte normal diyor herkes. ben elidor un badem yağlı şampuanına ve saç kremine başladım başlayalı ÇOOKK ŞÜKÜR hiç dökülmüyor. ama bu saç dökülme dönemi bittimi yoksa gerçekten şampuan mucizevi bişeymi bilemiyorum. ama dediğin gibi sinir bozucu bi durum. banyoda bile dökülen saçlarımdan kücetin gideri tıkanıyordu o kadar yani.
istersen dediğim şampuanı bi dene.
umarım işine yarar tatlım

ay çok teşekkür ederim hemen alayım gerçekten berbat bi durum denemekte fayda var umarım işe yarar çok fazla dökülüyoo

benimde tutam tutam dökülüyodu, hamile kaldığımdan beni hiç ama hiç dökülmüyor, doktorum hormonlardan kaynaklandığını söylüyor, keşke dursa da sonrada hiç dökülmese

gebeliğin başlarında, daha doğrusu 6. aya kadar benim de çok dökülüyordu. sonra kısa kestirdim ve hormonlar mı değişti ne hiç dökülmemeye başladı. lohusalıkta da çok dökülürmüş saç. :)

ay allah allah benimde 6 aydan sonra dökülmeye başladı bu işte bi gariplik var

hayret benim tam tersi saclarim gürlesti, cildim parladi pürüzsüzlesti..9 aydir cok iyi..dogumdan sonra ne olacak baklalim:)

X