balık burcu sevgilisi/eşi olanlar

belinayım inan balıkla evli olmak flörtten daha iyidir en kısa zamanda inşallah bunu öğrenirsin

İnşallahh canımmm... birde balık burcu ailesine düşkün bağlı sahiplenen ve asla tembel değildirr.. .. birşeye hayır dediyse eğer 3 kere daha şansınızı deneyin güzel sözlerle ve öperek ama 3. dede hayır diyorsa fazla şansınızı zorlamayın derimmkaydirigubbakcemile3

bencede seninki çok tatlı balık burcuymuş valla biz flört ederken 1-2 gün hiç konuşmadığımızı bilirim
ama şimdi işler değişti tabi gündüz konuşmasak akşam muhakkak konuşuyoruz. gamyoncuiremsu

bencede seninki çok tatlı balık burcuymuş valla biz flört ederken 1-2 gün hiç konuşmadığımızı bilirim
ama şimdi işler değişti tabi gündüz konuşmasak akşam muhakkak konuşuyoruz. gamyoncuiremsu

herhaldee şekerimmm tabi konuşcaksınız aynı evin içerisindesinizzzzz:asigim:​

bızde uzun surelı kusemeyız hemen yelkenler suya ınar askım canım derrrrrrrr

ve aslaa tembel degıldrı cok calıskan azımlıdır aynen bnm aşkomdaaaaaaaahihoyyyt

yaa iştee gülşahcımmm gördünmmüüüü:):)

birde benimkii aşırı futbola düşkünnnn

belinay cım senin yazdıklarını okuyorum, sanki benim sevglimi anlatıyorsun, bu kadar benzer huylarıhihoyyyt Tıp Demiş Burnundan Düşmüş:roflol:

bende var bir tane balık.
balıklar gerçekten önemli ve de gerekli kişiler bence.
olumlu ve de olumsuz özellikleri çok.
mesela olumlu gördüklerim;ben bir koçum ve hayattaki ufak detaylardan tat almayı neredeyse ondan öğrendim.çok sezgicililer,dikkatliler,sevimli oluyorlar ve insanlara en başından nötr yaklaşmasını ve davranmasını çok iyi bilen bir burç.
ama bir o kadar da olumsuz özellikleri çok;alınganlık kırılganlık ve hassasiyetde üstlerine yok,inatçı oluyorlar genelde,şüphecilikte de 1 numaralar.özür dilemeyen tiplerdir,bir konuda haklı olduklarını düşündüklerinde aksine asla ihtimal bile vermezler.fazla sakin bir burç ve yeniliklere,değişikliklere kolay ayak uydurma taraftarı değildir.
daha çok özelliği var aklıma geldikçe yazarım ama benimki boyle tabi bütün balık eşler bolye mi bilemem

benim balıkla senin balık aynı denizden çıkmışlar canım, tanımadığı insanların yanında tamamen nötr, inceler, bakar, kim nedir diye, ve sezgisi öyle güçlü ki kimden hoşlanıp kimden hoşlanmamısı gerektiğini iyi bilir, kırılgandır, kolay affetmez, küser(di), çok romantiktir, çok düşüncelidir.İyiki de var ya, çok ama çok deli gibi seviyorum onu çok

ayy ben bı arastırım yaw yukselenı neymişşş askımın romantıklık nıye yok bu adamda:1shok:

kıslar bi de ne var bilin bakalım, ben ikizler burcuyum. Bizimkisi inanılmaz bi uyum, onun yanında sakin kalabilmek, kalabalık içinde kızmasın diye heyecanımı bastırabilmek işte tüm bunları öğrenmek çok zor oldu benim için ama kocişime değer

evettttttt kova burcuymus yükseleni:):)
bu yorum uyuyormu bak bakalım:eek:
Sabaha karşı saat 2 ile 4 arasında meydana gelen bu doğum somut konularla ilgilenmeyi seven, yaşamını devam ettirebilmek için kaynak yaratmakta usta olan bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkilidir. Özellikle finansal konularda ve maddeye şekil vermek alanında Balık-Kova insanı oldukça yeteneklidir.
Yükselen Burcu Kova olan Balık, insanlık adına yapılan her şeye katkıda bulunmak için hiç bir çabayı esirgemez. İnsanlara hizmet etmek, sorumluluk yüklenmek kendini mutlu hissetmesine yardım eder. Balık-Kova insanının sosyal alanlarda ve sanatta başarılı olma şansı yüksektir. Yükselen Kova ilişkilerinde bireyselliğini rahatça ortaya koyar ve takdir görmek ister. Saygı, çıkarsız sevginin yanında temel şartıdır. Eşinin kendisine inanmasını ve güvenmesini ister. Temeli sağlam olmayan birliktelikler Balık-Kova yı derinden endişelendirir. Güvensizlik ve sadakatsizlik ilişkiyi bitirmesi için yeterlidir.

ay kızlar siz bi de benim balığı görseniz beni kıskana kıskana ortasından çatlayıp ölecek sanırsınız,kendimi afrodit sanasımı getirtiyo delikafadulden
ayrıntıyı bilirdim ama ayrıntının ayrıntısı olduğunu hiç bilmezdim,bazen bi takıldımı oralara geri getirmesi epey zor oluyor,''hayatım saçmaladın iyice'' demem gereken yeri ''haklısın tatlım'' olarak deiştiriveriyorum yoksa küstümü küser benim tatlışım :teselli:
zaten inatçıdır beyfendi sus demekle susturamıyom,ama tatlı yanaklardan 2 öpücüğe hemencecik kanıverir :1rolleyes:
herşeye rağmen su gibi şeffaf bir kalbi var,o da çoğu balık gibi herşeyini kocaman yüreğiyle yaşıyor ve yaşatıyor,e tabi boyle olunca romantik cümleleri çerez gibi hiç bitmiyor

ay kızlar siz bi de benim balığı görseniz beni kıskana kıskana ortasından çatlayıp ölecek sanırsınız,kendimi afrodit sanasımı getirtiyo delikafadulden
ayrıntıyı bilirdim ama ayrıntının ayrıntısı olduğunu hiç bilmezdim,bazen bi takıldımı oralara geri getirmesi epey zor oluyor,''hayatım saçmaladın iyice'' demem gereken yeri ''haklısın tatlım'' olarak deiştiriveriyorum yoksa küstümü küser benim tatlışım :teselli:
zaten inatçıdır beyfendi sus demekle susturamıyom,ama tatlı yanaklardan 2 öpücüğe hemencecik kanıverir :1rolleyes:
herşeye rağmen su gibi şeffaf bir kalbi var,o da çoğu balık gibi herşeyini kocaman yüreğiyle yaşıyor ve yaşatıyor,e tabi boyle olunca romantik cümleleri çerez gibi hiç bitmiyor

DOĞRU SÖZE NEDENİRRRRR:asigim:​

kızlar ne güzel anlatmışsınız yaa bayıldım yorumlarınıza kaydirigubbakcemile3
benim aşkımda tipik bir balık.Ben akrep burcu olduğum için uyumlu burçlarımız. olumlu özellikleri çok fazla romantikliği, duygusallığı, sevgisini rahatça dile getirmesi,sahiplenmesi bunların hepsi çok güzel. Ama alınganlığı yok mu beni deli ediyor. İlk başlarda Allahım dedim nasıl baş edicem ben bu alınganlığıyla ama zamanla konuşa konuşa o kendini biraz törpüledi ben daha dikkatli olmaya başladım böylece alınganlık sorunumuzu azaltmış olduk. birde merak ettiğim bişi var arkadaşlar sizin de fikrinizi merak ettim mesela bi problem olduğu zaman o konuda kendisini ikna etmeden asla rahat edemiyor.Yani kafasında o sorunu konuşarak mutlaka çözmem gerekiyor aksi taktirde sürekli aynı konu açılıyor.Burcunun özelliği mi kişiliğiyle mi ilgili bilemiyorum fikriniz var mı?CADIARZU

benimkinin öle bi özelliği yok tatlım..askine benimki bi tartışma veya bi konu olduğu zaman ben uzattıkça uzatırım fakat kendisi fazla uzatmaz tamam der çekilir köşeye .. Bi konuyu olumlu yada olumsuz fazla uzatmayı asla sevmiyor.. Birde benim balığımm birşeyin çok sorulmasını hiç sevmiyor.. Benim balığım hiperaktiftir yerinde durmaz:)

X