balık burcu sevgilisi/eşi olanlar

belinaycım teşekkürler tatlım cevabın için.Demekki benimkinin kişiliğiyle ilgili bi özellik.Hiperaktiflik benim sevgilimde de var o da yerinde duramaz oysa ben balıkları hep uyuşuk bilirdim :)

yok güzelim ne uyuşuğuu :) hee bu arada benim balığım çoook hamarattırr :)))

arkadaşlar bende balık burcuyum ama önemli olan oglum balık burcu bu topigide nasıl olur ilerde diye merak ettim diye girdim.. nasıl evine baglımı bari balık erkekleri.. kötü alışkanlıkları varmı:)

canımcım benimki evne ailesine çok düşkün .. Kötü alışkanlıkları derken bu kişiden kişiye değişirdee benim balığımda içki sigara ve bar türü olaylar yokturr.. Evinde olsun sevdiği yanında olsun maçıda eksik olmasın tamamdırr.. çook annecidir ailesine çok düşkündürr..vurdumduymaz değildir asla.. Birde alışverişi hiç sevmezz hemen bitsinde çıkim der kalabalıktan hoşlanmaz çünkü ve dışarda gezmek yerinde evinde sakiince oturmak ister ağır başlıdır çoooook duygusal naif ve şeffaaftır.. Bu benim balığımdırr :)

hamaratlığı da burcundan geliyomuş demekki sevgilimin.Valla anneme bile söyledim ben bunu (ki annemde kabul etti zaten kendisinden daha iyi yemek yaptığını) yediğim en güzel yemeklerin tamamını sevgilim yaptı.Muhteşem yemek yapar o kadar zevk alarak yemek yapıyor ki yüzündeki mutluluğu görünce bende mutlu oluyorum. Maçla pek arası yoktur ben daha ilgiliyim, alışverişi sever,süslüdür,beni süslemeye bayılır, bakıma temizliğe çok önem verir,çok esprilidir gülmekten karnımı ağrıtır,evcimendir,aileye önem verir,gezmeyi de çok severiz bara da sık gider kurtlarımızı dökeriz evde oturup film izlemekten de çok keyif alırız canımız nası isterse öyle yani..off anlattım ya böyle nası özledim aşkımı :KK43:

di mi kızlar ya benimki de pek hamarat,ben bile yapamam onun yaptığı yemekleri ben sadece yerim,senin göbek yarım dünya olmuş hiç umrunda değil der ama ben tınlamaz tabilaelaelaelaelae

o herşeyi abarttığı için ona öyle geliyor:1closedeyes: ,yine de ben ısrarla ve inatla zayıf olduğumu düşünürüm :sm_confused:hihoyyyt

bu yorum uyuyormu bak bakalım:eek:
Sabaha karşı saat 2 ile 4 arasında meydana gelen bu doğum somut konularla ilgilenmeyi seven, yaşamını devam ettirebilmek için kaynak yaratmakta usta olan bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkilidir. Özellikle finansal konularda ve maddeye şekil vermek alanında Balık-Kova insanı oldukça yeteneklidir.
Yükselen Burcu Kova olan Balık, insanlık adına yapılan her şeye katkıda bulunmak için hiç bir çabayı esirgemez. İnsanlara hizmet etmek, sorumluluk yüklenmek kendini mutlu hissetmesine yardım eder. Balık-Kova insanının sosyal alanlarda ve sanatta başarılı olma şansı yüksektir. Yükselen Kova ilişkilerinde bireyselliğini rahatça ortaya koyar ve takdir görmek ister. Saygı, çıkarsız sevginin yanında temel şartıdır. Eşinin kendisine inanmasını ve güvenmesini ister. Temeli sağlam olmayan birliktelikler Balık-Kova yı derinden endişelendirir. Güvensizlik ve sadakatsizlik ilişkiyi bitirmesi için yeterlidir.

AMAN TANRIM BU ANLATTIKLARINIZ BALIK BURCUYSA EĞER BENİM KOCAM NE BURCU BALIK FALAN DEĞİL YÜKSELENİ KOVA DEĞİL ÖĞLE SAATLERİNDE DOĞMUŞ AMA SANKİ BENİM SEVGİLİMİ ANLATMIŞ
Bİ KERE KESİNLİKLE ROMANTİK VE AYRINTICI DEĞİLDİR EVET ÇOK GÜZEL SAHİPLENİR AMA KISKANMAZ :kızgın:
TEMBEL Mİ TEMBEL UYUŞUK MU UYUŞUKTUR
EVDEN ÇIKIP İKİ GEZELİM DESEM YOK İSTEMEZ KALABALIKTAN HİÇ HOŞLANMAZ İLLA EVDE OLALIM Bİ YERE GİDECEKSE AİLEMİZDEN BİRİSİ OLMALI
AİLESİNE ÇOK FAZLA DÜŞKÜN şakkıdı
GERÇEKTEN SAYGILI BİR İNSANDIR
İNATÇILIĞI VAR AMA O DAHA ÇOK SABİT FİKİRLİ OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR
HAYIR DEDİĞİ ŞEY ASLA DEĞİŞMEZ HAYIRDIR

denise85 tatlım teşekkür ederim sende olmasan yani sen söylemesen
bu çılgınlar bana haber vermeyeceklerdi burada olduğunuzu :mymeka: :dilcikar:

Son düzenleme:
benim kocam balık burcu ama hiç duygusal değil...balığın özelliklerini hiç taşımıyo... bazen onun öküz burcu olduğunu düşünüyorum...-tatlicadiarzu-

günaydın kızlar balığa hamarat demişsiniz benim balığım mutfağa girmez bırakın yemek yapmayı olan yemeği ıstmaz onun yerine telefon açıp dışarıdan söyler
aaa tabi sadece balık tutmaya bayılır balığa gider ayıklar pişirir yeriz başkada görmedim

kızlar pekiiiiiiiii yokmu aranızda ikizler, çok merak ediyorum tecrübelerini:)

saygısızlık çok feci bişey.. ben açıkcası ben sevdiğim insanın bana özi demesine bile tepki gösterdim.. daha ilk tanıştığımız günlerdi. 'ama kötü bişey demedim ki yeğenimin adı da özlem ona da özi diyorum' demişti bana.. ben yeğenin değilim biz kanka değiliz dedim..

sinirle es kaza birine ağır laf konuşsa yanımda tepki gösteririm şahsen.. argo konuşmayı sevmem.. en ağır sözüm "deli" olmuştur.. 'sen delisin' derim bazen.. çılgındır çünkü biraz.. gidipte kışın en soğunda seni seviyorum diye bağırıp kendini sahilden üstü başıyla denize atan bir aşık kendisi..
hata yaptığını anladığında özür diliyor, hatamı bağışla diyor.. ve çok daha dikkatli. bende hatalı olduğumda özür diler, çok zaman da destek olduğu konularda da her zaman teşekkür ederim kendisine.. teşekküre gerek yokki prensesim der.. artık alıştı demiyor.. ufak ince düşünceler bunlar ama bence sağlıklı zemin için önemli..
Benimde, onun da sinirlerimiz alınmış değil.. elbet kızıp sinirleniyoruz birbirimize.. aynı anda bağırıp çağıran iki kişinin birbirini anlaması olanaksız.. sırayla, dinleyerek ve birbirimizi rencide etmemeye gayret ediyoruz tartışırken.. o benimle tanışmadan evvel böylemiydi bilmiyorum.. ama benim için aksi durum çok ağır ve uçurum..

abarttığımı düşüneceksin ama bizim 3. senemiz bitti ben başbaşa olduğumuz her an sadece kızdığımda adıyla seslenirim ona.. adını bile söyleyemem.. (kendi ailesi veya benim ailem yanımdayken yada ondan birine bahsederken değil)
çünkü benim babanenim dedeme hep efendi, dedeminde babaneme hanım diye seslendiği bir evde büyüdüm ben.. keza anne ve babamında.. gerçi ben efendi demem.. :))) canım derim hayatım derim.. evlendiğimiz de kocacım derim :)

sana tavsiyem her zaman tavrını göster saygısızlık konusunda..
yalnız senin de ona saygı göstermen şart.
saygı karşılıklı olur.. o bilmiyorsa ne yapması gerektiğini senden öğrenebilir. tabi ipin ucunu kaçırmadıysan..

sevgi saygı dolu günler..

balık partnerleri bakarmısınız,tecrübelerinizden faydalanayım diye bişi sormak istiyorum yardımcı oluverin bana :bbo:
biz gene kavga ettik,3 yılımız kavgalarla geçti ama artık ciddi ciddi düşünmeye başladım,kendim için yanlış erkek mi bu diye :çok üzgünüm:
kavga ettik,dıdısının dıdısını sormaya başladı bana illet oldum artık ya bu ne böyle? :kızgın:
iş için çeşitli şubelerden gelmiş 20 kadar kişi ile zorunlu eğitimdeyiz bir kaç gündür,ve kimse birbirini tanımamasına rağmen(bir kaç tane tanıdığım kız arkadaşım vardı),oyle ya da boyle aradaki yabancılık gitti.bugün bir ara,herkesin abi dediği orta yaşlı bir adam bir derneğe üye olmuş ondan bahsediyordu,ben de o anlatırken kafama takıldı ve bunun bize ne gibi getirileri oluyor,üyelik nasıl olunuyor gibi birkaç soru sordum ve de adam sorularıma cvp verdi.sözkonusu bu derneğe eğitimdeki kız arkadaşlarım da üyeydi zaten.
sonra telefonda benimkine bu diyalogtan bahsettim.ay aman o nasıl bir delirmeydi,nasıl bir tepkiydi anlatamam.neymiş,kızarkadaşlarım da üyeymiş neden onlara sormuyormuşum da ona soruyormuşum,neymiş daha 3 günlük tanıdığım birine iş dışı muhattap olup kendimi olumsuz ifade ediyormuşum,(gün biraz gırgır geçti demiştim)neymiş ciddi sevgilisi olan insan ole hoplayıp zıplayamazmış herkes gibi,elalem ne dermiş!!! daha daha neler saysam buna benzer bi sürü şey söyledi.
en çok ta bana ettiği ağzıma bile almak istemediğim hakaretleri canımı yaktı senağlama
bu konunun daha önceki sayfalarında yazılarım var,biz birbirimizi çok seviyoruz yani.
bu gibi durumlar çok sıklaşmaya başladı artık,ve gittikçe bana olan saygısı azalıyor :1shok:
bundan önceki son tartışmamızda yine canımı acıtan sözlerinden dolayı öyle bir sinirlendimki;ayrılmak istediğimi,hayatımdan çıkıp gitmesini,onun gibi biriyle asla yapamayacağımı,içimdeki aşkı öldürdüğünü ve aşksız bu ilşkinin hiç anlamı olmadığını söylemiştim bağıra çağıra:kızgın:
konudan hiç bahsetmedik ve kendince kapandı ama üstüne bir de bugün bunlar olunca artık tahammülüm kalmadı.3 yıldır ne çapkınlığını gördüm,ne ilgisizliğni,aksine bazen ilgisinden sıkıldığım bile olmuştur.ufacık sızlansam hemen bir çaresini bulurdu.iyi günlerde beni deli gibi mutlu etmesini de iyi bilir.ve hak verirsiniz ki 3 sene az değil bir insanla kenetlenmek için
kızlar yardım edin,ben tam bir koç burcuyum,baharı güneşi değişmeyi heyecanı aşkı oyunu seviyorum,o ise hayatın gerçek bir balığı..bana saygısı yok artık bu şekilde devam edemem,bunları söyleyince verdiği cvp sen sevgisizsin beni bu hale sen getirdin oldu.
napacağım ben bununla yaaa:enbuyukkk:

Son düzenleme:
ya kızlar ben ikizler burcuyum benim eski sevgilim balıktı ama fenaydı yaaa.siz buraya yazmışsınız iyi şeyler şaşırdım walla..bi kere alınganın önde gideniydii ama ben alınganlık yaptığımdada aramaz sormazdı umursamazdı bile duygularımı.ayrıca dediğiniz gibi çok romantik davranırdı, sevgi gösterileri yapar dururdu ama kaç kişiyle aldattığındanda eminim beni yani..ayrıca aşırı bencil oluyor balık erkekleri hiçte söylenildiği gibi değil ben birçok balık erkeğinde fark ettim bunu. ve aşırı dengesizler bir öyle bir böyle. zaten burçlarını temsil eden ters balıklar sembolüde ondan o şekildeymiş. tabi her insan bir olmaz burcuyla bir insanın kişiliğine karar verilemez ama eğer balık burcu erkeğiyle bişeyler düşünüyosanız dikkatli olun ve iyice deneyin o insanı derim ben çünkü benim karşılaştıklarım hakkaten gözüktükleri gibi sadık aşık diillerdi yani saman altından su yürütebiliyorlar:1closedeyes:

Son düzenleme:
walla kıslar sizi bilmem ama balık erkeğinde pekte romantiklik yokmuş bir yıllık evliğim flört zamanımızda oo maşallahı vardı üstüme titrerdi şimdide öle sayılır ama asla hatalı oldunu kabul etmes özür dilemes çok dağınıktır su içtiği bardağını bile yerine koymaz iitaraflarıda sevdiğini hissettirir ılımlıdır sakindir hatta bazen bu sakinliği beni fazla kasıyo:))işin kötü yani bnde balık burcuyum ve doğum günlerimiz bile aynı yani aynı evin içinde iki aynı insan düşünün artık normalda anlaşmamız gerekio ama malesefki çok tartışmalarımız oluyo zaten iki balık ya cennetten gelen aşkı yaşarmış yada cehennemden gelen arası yokmuş ama biz arada sıkıştık kaldıkdelikafadulden

benim kocam balık burcu ama hiç duygusal değil...balığın özelliklerini hiç taşımıyo... bazen onun öküz burcu olduğunu düşünüyorum...-tatlicadiarzu-

:roflol:

benım kıde öle cok duygusal değildır :umursamaz:

X