balık burcu sevgilisi/eşi olanlar

angel_

♥ Herşey güzel olucak ♥
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
1.187
14
Haayyddiiiii balık burcu erkeğine sahip kızlar,
balığınızın hangi huyundan şikayetcisiniz, hangi huyunu çok seviyorsunuz kaydirigubbakcemile5
Paylaşalım, sohbet edelimyerimseniben.Ona göre tedbirimizi alalım kaydirigubbakcemile2

bende var bir tane balık.
balıklar gerçekten önemli ve de gerekli kişiler bence.
olumlu ve de olumsuz özellikleri çok.
mesela olumlu gördüklerim;ben bir koçum ve hayattaki ufak detaylardan tat almayı neredeyse ondan öğrendim.çok sezgicililer,dikkatliler,sevimli oluyorlar ve insanlara en başından nötr yaklaşmasını ve davranmasını çok iyi bilen bir burç.
ama bir o kadar da olumsuz özellikleri çok;alınganlık kırılganlık ve hassasiyetde üstlerine yok,inatçı oluyorlar genelde,şüphecilikte de 1 numaralar.özür dilemeyen tiplerdir,bir konuda haklı olduklarını düşündüklerinde aksine asla ihtimal bile vermezler.fazla sakin bir burç ve yeniliklere,değişikliklere kolay ayak uydurma taraftarı değildir.
daha çok özelliği var aklıma geldikçe yazarım ama benimki boyle tabi bütün balık eşler bolye mi bilemem

bende var bir tane balık.
balıklar gerçekten önemli ve de gerekli kişiler bence.
olumlu ve de olumsuz özellikleri çok.
mesela olumlu gördüklerim;ben bir koçum ve hayattaki ufak detaylardan tat almayı neredeyse ondan öğrendim.çok sezgicililer,dikkatliler,sevimli oluyorlar ve insanlara en başından nötr yaklaşmasını ve davranmasını çok iyi bilen bir burç.
ama bir o kadar da olumsuz özellikleri çok;alınganlık kırılganlık ve hassasiyetde üstlerine yok,inatçı oluyorlar genelde,şüphecilikte de 1 numaralar.özür dilemeyen tiplerdir,bir konuda haklı olduklarını düşündüklerinde aksine asla ihtimal bile vermezler.fazla sakin bir burç ve yeniliklere,değişikliklere kolay ayak uydurma taraftarı değildir.
daha çok özelliği var aklıma geldikçe yazarım ama benimki boyle tabi bütün balık eşler bolye mi bilemem
eğer sende bişey yazmasaydın,KK' de hiç kimsenin balık erkeğine sahip olmadığını düşünecektim . paylaştığın için teşekkürlerkaydirigubbakcemile5.
benimde bir balığım var. Hatta ikimizde balığız:nazar:. Balık balık geçiniyoruz:bbo:.
Aşkımın olumlu olanları sayayım: Gerçekten çok sıcak kanlı, samimi, tam bir aşk adamı diyebilirim kendisine:eek:.gerektiği yerdede özür dilemesini, kendini affetirmesi çok ama çok iyi biliyor ve her ne yaptıysa o samimi oluşu yüzünden hemen affediyorum ister istemez:asigim:
olumsuz yönleri de: çok inatçı. bişeye hayır diyorsa o hayırdır. yani dedim dedimdiktir:jeyyar: .Aşırı alıngandır:1shok: en sinir olduğum yönüdür, hemen her lafın altında bişeyleri arar, araştırır.

tatlım benm sevgilim balık degil ama çook romantikdir.yükseleni mi balık ne du bi araştırıyım merak ettim :))))

benim ufuğumda balık burcudurrr :) acaip romantik ve duygusaldırrrrrr yerim ben onuuu :))) yani burcunun hakkını veriyorr benim aşkımmm:)))

tatlım benm sevgilim balık degil ama çook romantikdir.yükseleni mi balık ne du bi araştırıyım merak ettim :))))
Araştır bakalım. Kesin seninkinin yükseleninde yada ay burcunda bir balıklığı vardıryerimseniben
benim ufuğumda balık burcudurrr :) acaip romantik ve duygusaldırrrrrr yerim ben onuuu :))) yani burcunun hakkını veriyorr benim aşkımmm:)))
Maşallah diyelim senin ufuğuna o zaman. Romantikliği hiç eksik olmasın:nazar:.
Ama hiçmi olumsuz yönleri yok acaba, merak ettim doğrusu:jeyyar:?

benimki hem kıskanç hem romantik hem duygusal hemde sevdiği insanı öyle bir sahipleniyorkiii asla ne laf söyletiyor nede laf söylüyor ve beni benden çok düşünüyor... Dün mesela sinemeya gidicektik. Msj atmış aşkım hava çok soğuk sıkı giyin üşüme eldivenlerini tak şemşiyenide yanına al demiş, yemek yemedeğim zaman zorla yedirir kilo alim diyee yanii annem hep derki ufuk gözüm arkada kalmıyorr belinay yanındayken biliyorumki benim baktığım ilgilendiğim gibi özverili davranıyorsun diyor.. örende küçük bi kızım sanar kazık kadar kızım 25 yaşında :)

ay benım askımda balık ama romantık degıl yaa :):)

belınay yaaa ufugun ve askımın aynı burc olduguna ınanamıııyorummmmmm:eek:

evet benim eşim balık ve gerçekten çok romantik ben ise aslanım yani romantiklik eksilerde flört dönemimizde yaptığı süprizleri anlamayıp azmı kalbini kırmıştım.

olumsuz yönlerii söylim ccanım.. çok ince ayrıntıya girer çok idikler didikler ve çooook aşırı hemdeç çoook kıskanıyor bu bazen boğabiliyorr.. Mesaj atmadığımda nerdesin diye 10 kere mesaj atar sürekli yanında olmamı ister sürekli ona bilgi vermemi ister.. Balık burcu erkeği çok kıskanç ve çook titizdir . Balık burcu erkeğinin yanında sevdiği olsun maçı olsun yemeği olsun tamam başka bii istemz.. Birde öyle çook gezmeyi sevmez evinde oturmayı daha çok ister... Heee bak aklıma geldii benim aşkım alışverişten nefret eder,bişi alıcaksank eğer mağzaya girer görür alırızz öyle gezip şumu bumu demeyizz yani girdiğimiz an bakıp karar verirriz onu birkere bakırköy c.tesi pazarına götürdüm burnumdan geitrdii çok kalabalık olan yeri asla sevmiyor...

iyiki balık burcuyla evlenmişim diyorum gerçekten çok düşünceli sevdiğini sahipleniyor mutlu etmesini biliyor evcimen oluyor zaten yani

sevgiliniz balıksa kaçırmayın evlenin derim :asigim:

ay benım askımda balık ama romantık degıl yaa :):)

belınay yaaa ufugun ve askımın aynı burc olduguna ınanamıııyorummmmmm:eek:

GÜLŞAHHH CANIMM SENİN BALIK BURCUYLA BENİM BALIK BURCUNU TANIŞTIRALIM BENİM BALIK BURCU SENİN BALIK BURCUNA BİRAZ DERS VERSİNNNyerimseniben

benimki hem kıskanç hem romantik hem duygusal hemde sevdiği insanı öyle bir sahipleniyorkiii asla ne laf söyletiyor nede laf söylüyor ve beni benden çok düşünüyor... Dün mesela sinemeya gidicektik. Msj atmış aşkım hava çok soğuk sıkı giyin üşüme eldivenlerini tak şemşiyenide yanına al demiş, yemek yemedeğim zaman zorla yedirir kilo alim diyee yanii annem hep derki ufuk gözüm arkada kalmıyorr belinay yanındayken biliyorumki benim baktığım ilgilendiğim gibi özverili davranıyorsun diyor.. örende küçük bi kızım sanar kazık kadar kızım 25 yaşında :)
olumsuz yönlerii söylim ccanım.. çok ince ayrıntıya girer çok idikler didikler ve çooook aşırı hemdeç çoook kıskanıyor bu bazen boğabiliyorr.. Mesaj atmadığımda nerdesin diye 10 kere mesaj atar sürekli yanında olmamı ister sürekli ona bilgi vermemi ister.. Balık burcu erkeği çok kıskanç ve çook titizdir . Balık burcu erkeğinin yanında sevdiği olsun maçı olsun yemeği olsun tamam başka bii istemz.. Birde öyle çook gezmeyi sevmez evinde oturmayı daha çok ister... Heee bak aklıma geldii benim aşkım alışverişten nefret eder,bişi alıcaksank eğer mağzaya girer görür alırızz öyle gezip şumu bumu demeyizz yani girdiğimiz an bakıp karar verirriz onu birkere bakırköy c.tesi pazarına götürdüm burnumdan geitrdii çok kalabalık olan yeri asla sevmiyor...

GÜLŞAHHH CANIMM SENİN BALIK BURCUYLA BENİM BALIK BURCUNU TANIŞTIRALIM BENİM BALIK BURCU SENİN BALIK BURCUNA BİRAZ DERS VERSİNNNyerimseniben

ayy evet evet çok ıhtıyacımız varr :):)

bnm askımda kıskancc ve evcımennnn ama romantıklık pek yok yaw:emir_bebek:

balık burcu birde çok gururludur kolay kolay özür dilemez ama timsah gözyaşlarınızla her istediğinizi yaptırabilirsiniz.

belinayım inan balıkla evli olmak flörtten daha iyidir en kısa zamanda inşallah bunu öğrenirsin

balık burcu birde çok gururludur kolay kolay özür dilemez ama timsah gözyaşlarınızla her istediğinizi yaptırabilirsiniz.

YOOOOK BE GÜZELİMMMM ÖZÜR DİLEMEZ DEME... BAK MESELA BİZ KAVGA EDERİZ TARTIŞIRIZ MESAJLARLAA ( ZATEN YANYANA OLUNCA HİİİÇ TARTIŞMAYIZZZZ ÖMRÜMLE) VE TELDE TARTIŞIRKEN BEN BİRDEN MESAJ ATMAMAAY BAŞLARIM MESELA BİRBİRİMİZE SİNİRLENDİYSEK DİREK İSMİMİZLE HİTAP ETMEYE BAŞLARIZZ.. ARADAN 5 DAKİKA GEÇER HAKLI BİLE OLSA TARTIŞMADA DİREK MESAJDA ŞU YZAR " SENİ SEVİYORUM AŞKIM ÖZÜR DİLERİM " YADA "NAPIYORSUN AŞKIM?" DÜŞÜN YANİİ BENİMKİ ÇOKKK TATLI BİR BALIK BURCUUkaydirigubbakcemile3

X