Romantik akşam yemeği

PasakliMinikTanrica

her şey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
12.618
9
38
Selam kızlar,
Sizlerden fikir almak öneri almak istiyorum.
Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Haftaya cumartesi bitanecik sevgilimin doğum günü.
Karı koca olarak kutlayacağımız ilk doğum günü eşimin...
Özel bir gün olsun istiyorum...
Hiç dışarı çıkıp başbaşa yemek yemedik. cokacimcoook
Beylikdüzü'nde oturuyoruz. Avrupa Yakası'nda nereye gidelim?
Gittiğiniz ve beğendiğiniz tavsiye edeceğiniz yada methedilen bir yerde olabilir.
Çok lüks çok pahalı bir yer olması gerekmez
yoksa sevgilimle bunca şeyin içinde bu kadar para harcanır mı diye parça olmayalım kaydirigubbakcemile3

sultanahmet'te nereyi söyleyecektin deryacık

Canım çok lüks ve gösterişli değil:nazar:
Sıradan bir yer ama yemekleri ve ilgi çok güzel
Hatta bu aralar çok boş
İçeride bir etkinlik yok küçük bir yer
Ama ayda bir canlı müzik yapılıyor o zamanda tıklım tıklım oluyor
millet oynuyor ortalıkda vur patlasın çal oynasın yanii
Düşünürsen mesaj at bana

ataşehir develi gerçekten dekorasyonu ilgi ihtimam, çalan müzikler hafif loşluk ile tercih edeceğim mekanlar sıralamasında 1 numaraya yerleşti..
ama oraya geçen hafta sonu gittim yeni bir yer lazım bana :)

dün eşim benim hararetli hareketlerimden anlamış olacakki bana baştan uyarıda bulundu ctesi günü için sakın bir hazırlık yapma hediye de alma aşkım masraf yapamayız şu sıralar rica ediyorum senden sonra bozuşuruz dedi benneyaptımki
çok üzüldüm ama yapacak birşeyde yok
evliliğimizin ilk doğum günlerini hem benimki böyle sıradan geçti ama ailem ve sevdiklerim yanımdaydı hemde eşimin ki sıradan geçecek. inşallah Allah nasip ederse seneye güzel bişeyler yaparız
artık evde ona güzel bir sofra kurarım napıyım elimden başka ne gelir

evde de unutulmayacak bir şey hazırlayabilirsin bence. ben şahsen evde baş başa, sadece size özel anlardan bir şeyler hatırlatan ne bileyim ilk tanıştığınız zamanlar çalan müzikler, ilk fotoğraflarınız sehpaya, masaya serpiştirilmiş sengözlerimebaksanab

Evet herkes şu aralar masraflardan kaçınıyor canım
Eşin haklı bence kriz varken
Evde geçirmek de çok keyifli olur
Güzel bi sofra kurarsın birde film alırsın beraber izlersiniz çok güzel olur bence

:roflol: bu konuyu geçen sene açmışım şimdi googledan romantik akşam yemeği diye aratınca karşıma çıktı
aaa kkda da fikir veren vardır tıkladım bir de ne göreyim benim konummuş :roflol:

evet kızlar biz hala eşimle yemeğe çıkamadık ve ben bu sene de ona sürpriz olması açısından yemek yiyebileceğimiz romantik bir yer arıyorum, hala bulamadım :mymeka:

yalnız farkettim de koskoca bir senede arpa boyu yol gidememişiz sempatiksalakcinni

dün eşim benim hararetli hareketlerimden anlamış olacakki bana baştan uyarıda bulundu ctesi günü için sakın bir hazırlık yapma hediye de alma aşkım masraf yapamayız şu sıralar rica ediyorum senden sonra bozuşuruz dedi benneyaptımki
çok üzüldüm ama yapacak birşeyde yok
evliliğimizin ilk doğum günlerini hem benimki böyle sıradan geçti ama ailem ve sevdiklerim yanımdaydı hemde eşimin ki sıradan geçecek. inşallah Allah nasip ederse seneye güzel bişeyler yaparız
artık evde ona güzel bir sofra kurarım napıyım elimden başka ne gelir
kıyamam sanaa bak ne yazmışsın ya gecen sene:çok üzgünüm:
bu sene inşallah istediğiniz gibi kutlarsınızda içinde kalmaz pasaklım benim, istanbulu da hiç bilmiyorumki fikir veriyim sana:uhm: mjoyy versin fikir o biliyodur:jeyyar:

kıyamam sanaa bak ne yazmışsın ya gecen sene:çok üzgünüm:
bu sene inşallah istediğiniz gibi kutlarsınızda içinde kalmaz pasaklım benim, istanbulu da hiç bilmiyorumki fikir veriyim sana:uhm: mjoyy versin fikir o biliyodur:jeyyar:

burcuuu mafoldumben
benim kaderim hep aynı sanırım
bu senede hevesle bir şeyler yapayım dedim ama yine aynı tepkiyi aynı cevabı aldım
bu senede hevesim kursağımda kaldı biliyor musun mafoldumben

burcuuu mafoldumben
benim kaderim hep aynı sanırım
bu senede hevesle bir şeyler yapayım dedim ama yine aynı tepkiyi aynı cevabı aldım
bu senede hevesim kursağımda kaldı biliyor musun mafoldumben

:teselli: ay canım yaa kıyamam sana geçen senede bu senede aynı şey olmuş.bnm eşimnde yarın doğum günü.biizm evli olark geçirdğimz ilk doğum günü eşimn.oyzden özel olsn istedim önce otel odasında rezarvasyon düşündm şık ve romantk odaya şarap meyve vs gibi şeylerde olsn istedim balayı odası gibi.ama şuan için bunu yapamzdım bnde evde başbaşa olmayı terch ettm.şimdi ona çok güzl bir süpriz yapıcam.bnden işk defa böle bişi görücek istersn snle paylaşırım planlarımı ???? bana özelden yazablrsn

Fransız Sokağı'nda bulunan Artiste Terasse, romantik akşam yemekleri için ideal. Yemekler lezzetli. Servis hızlı. Garsonlar ilgili.
Saat 21'dan sonra canlı müzik başlıyor.

:nazar:

kızlar bu günlük indirime giren sitelerden çok güzel gecelik rezervasyonlar satın alıp yapabilirsiniz çok güzel yerlerde çok güzel indirimler oluyor tavsiye ederim hem öyle çok bi masrafada girmemiş olur hemde çok güzel bi hafta sonu geçirmiş olursunuz :82:

X