Aşılama aşılamadan sonraki 10. gün idrar testim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

cigdem1680

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
48
2
slm kızlar bugün aşılamamın 10. günü. Dayanamayıp idrar testi yaptım ve silik bir ikinci çizgi belirdi. Sizce bu sonuç doğru mudur. preglynin etkisi geçmiş midir:

cnm biraz daha bekle derim inş sonuç pozitif olur ama aşılamada hcg ilaç olarak veriliomuş yada ben yanlış biliorum sonuç ondan dolayıda böyle çıkabilir doktorunun sana dediği tarihte kan tahlili yaptır bence... allah tez zamanda evladını kucağına versin...

cnm biraz daha bekle derim inş sonuç pozitif olur ama aşılamada hcg ilaç olarak veriliomuş yada ben yanlış biliorum sonuç ondan dolayıda böyle çıkabilir doktorunun sana dediği tarihte kan tahlili yaptır bence... allah tez zamanda evladını kucağına versin...
sağol canım ama aşılamanın üstünden 10 gün geçti o ilaç hala etkisini gösterir mi

malesef gösteriyor.bende 12.gün tamamen çizgiler kaybolmuştu.kan tahlili yaptırsana.5.in üzerinde değer çıkarsa hamilesin demektir.üstelik kesin sonuç

Ben yaptırdım.Aşılamanın 10 günü beta hcg 13.70 çıktı.

bişey sorcam: testini hastanede mi yaptırdın? sağlık ocağında da yapıyorlar mı?calıstığım için hastaneye gidebilmem zor biraz günü gelmeden
bu arad insallah hamişsindir, şimdiden tebrikler...

Testimi hastanede yaptırdım.Yarın tekrar yaptıracağım.Artarsa yaşadık.Burdan hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm diye inşalah çığlıklar atacağım.Artmazsa ........buraya bişey yazmak istemiyorum.

Ama bu arada adet ağrısı gibi ağrılar çekiyorum bu beni çok korkutuyor.Ama hala gelen giden yok.Allah'a şükür.

ultrasonla önce kist var mı diye bakıyorlar.Eğer yoksa yumurta uyarıcı ilaç veriyorlar . Belli bir olgunluğa ulaştıklarında çatlatma iğnesi oluyorsun ve 36 saat içinde aşılamanı yapıyorlar. ağrısız bir işlem .çok kısa sürüyor.

ya bende cok heyecanlıyım ve salı gunu dr gorusmemız var kac yumurtam var ne kadar buyumusler bakacak klomen kullanıyordum tam buyumemısse ıgneye gecıcez ben cok heyecanlıyım yanı kac dk suruyo asılama acı hıssedıyormuyuz ve en onemlısı asılama olduktan sonra kesın orada bızı dınlendırıyorlarmı

benimkinde sperm yıkama işlemi1-2 saat sürdü. Ondan sonra aşılam çok kısa sürede yapılıyor. seni daha sonra dinlendiriyorlar

kızlarr benden daha tecrübeli yardımcı olacak birine ihtiyacım var..Ayın 19 unda aşılama oldum bir kaç gündür test yapıyorum ikinci çizgi silik çıkıyor çatlama iğnesi olarak ovitrelle kullandım onun etkisi olabilir diye duydum acaba hamilemiyim ilac etkisiyle mi böle çıkıyo kanda kesin sonuç almak için erken mi beklemelimiyim bilmiyorum ltfn bilen biri varsa acil yardımm :s

ben de ayın 17'sinde aşılama oldum, ilk defa. aşılamadan 1 hafta sonra göğüslerde ağrılar başladı. ilaçların etkisiyle mi bilmiyorum, iştahım çok açıldı. bugün 10. günümdeyim ve karnımın alt bölgesinde bir hassasiyet hissediyorum. adetim normalde 2'si gibi gelmeli, yani adet belirtileri için de çok erken diye düşünüyorum. bunu neye yormalıyım bilmiyorum.

X