Çocuk Hastalıkları Meleği hastanede yatanlar

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

pempe_panter

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
945
6
42
Benim gibi meleğine yeni kavuşmuşken hastanede bırakmak zorunda kalan arkadaşlar.Birbirimize moral olalım dua edelim meleklerimiz için.Benim meleğim 15 günlüktü yatırdık hala hastanede ve ne zaman çıkacağı da belli değilsenağlamaAllah kimseyi yavrusundan ayırmasın çok zormuş.Dermansız dert vermesin kimsenin evladına...

Rabbim tez zamanda sağlıkla bebeğini kucağına almanı nasip eylesin inşallah..
Allah ım yardım etsin..
neden yatıyor acaba ?

çok geçmiş olsun allah en kısa zamanda bebeğinle birlikte sağlıklı günler geçirmeni nasip etsin

çok büyük geçmiş olsun
allah acil şifalar versin
tez zamanda bebeğini alıp evine götürürsün inşallah
bebeğinin rahatsızlığı nedir

Hepinize çok teşekkür ederim.Bebeğim sarılık oldu 3 günlükken o gün başladık doktora gitmeye kilosunda 400 g azalma vardı o gün bile ama doktor bunun normal olduğunu söyledi.Emmesinde problem vardı zaten çok zor alıştı memeye bağıra çağıra zorla emziriyordum.Doktor aman mama vermeyin memeyi bırakır almaz dediği için de emmediğinde sağıp kaşıkla veriyordum.Ama gelgelelim günbegün eridi yavrum.En sonunda başka bir doktora gittik.900 g kilo kaybetmiş iki haftada.Hemen bir sürü test yapıldı(Bir tanesiistanbula gönderildi) susuzluktan üresi yükselmiş.Akşama yatışı yapıldı.Serum verildi.Bir haftada bebeğim kilo almaya başladı tam iyileşti derken.İstanbuldaki testin sonuçları geldi.Sindirim metabolizmasıyla alakalı aminoasit değerleri anormal çıkmış ve bunun genetik bir rahatsızlığa neden olup olmadığının araştırılması için yeni testler yapılması istenmiş.Bugün o testler için numune alındı biri amerikaya biri belçikaya gidicek bikaç tanesi de burda yapılacak.Sonuçların gelmesi 10 günü bulucakmış.Birçok rahatsızlık çeşidi olabilirmiş bunla ilgili veya hiçbişey çıkmayabilirmiş de.Genetik bir rahatsızlık varsa tedaviye başlanacak.Şimdi yüreğim ağzımda sonucu bekliyorum.Tek yapabileceğim dua etmek.Tek tesellim ise tadavisi olan bir rahatsızlık olması.Allah dermansız dert vermesin kimseye.Meleğimden uzun süre ayrı kalacağım belki ama hep iyi olacağını düşünüp kendimi rahatlatıyorum.

Canım çok geçmiş olsun dilerim en kısa zamanda bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

çok geçmiş olsun
acil şifalar
bir an önce alır bebeğini kollarının arasına evinize götürürsün inşallah
en tez zamanda inşallah

canım çook geçm,iş olsunn inşallah sağlığına kavuşur bebeğin ve kucağına alırsın RABBİM HİÇ Bİ BEBEĞİ ANNESİNDEN ANNEYİDE BEBEĞİNDEN SANİYELİK AYIRMASIN çokkk geçmiş olsun hepimizin bebeği sağlıklı olsun
RABBİM

Canım,öncelikle çok geçmiş olsun..Dilerim yavrun en kısa zamanda sağlığına kavuşur..Beraber evinize dönersiniz..dualarım sizinle..

çok geçmiş olsun canım
rabbim onu korur meraketme o melek çünkü
inş herşey yoluna girer canım
rabbim yardımcınız olsun
çok üzüldüm çokkkkkk

X