BURUN UCU ESTETIGI tip plasty

kissmett

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
48
0
merhaba arkadaslar ben burun ucu estetigi olmak istiyorum yakup avsar bu islemi tip plasty adi altinda yapiyomus ayni gun hastaneden cikip ertesi gun normal hayatina devam edebiliyormussun..
YAKUP AVSAR hakkinda bilgisi olan varmi?
benim gibi burun ucundan amliyat olmakisteyen arkadaslar fikirlerimizi paylasabilirizhihoyyyt

canım ya benimde ilk amelıyatımda doktor burnumun ucunu kaba bırakımıs ve burnumun ucunda düşme de oldu bende burnumun ucundan amelıyat olacam adanada .. bende merak edıom burun ucu amelıyatını nasıl oluyor hemen şişlik ınıomu felan fıyat konusu nasıl oluo bılgısı olan arkadaslar cevap beklıyoruz

sevgili adanaadana bana yakup avsar 3.5-4bin tl arasi dedi...ama sen daha oncede ameliyat olmussun belki baska mudahalelerde bulunulabilir ama benim okudugum kadari ile oyle normal estetikli burun gibi morarma alci falan olmuyor..iyilesme suresi daha kisa..

umarım oyledır arkadasım ya bı daha o acılara nasıl daynacam ya mosmor olmustuk tum yuzumfelan ..ben hazıranda okul kapanır kapanmaz adanya gıdecem serkan sayılıkanı bulacam ve ona olacam inşallah burun ucu olanlar fıkır verırse bıze super olur

evet ufuk bilkayı duydum gidip görüşmek istiyorum ama cesaret yok.... 4-5 bin yüksek rakamlar bencede..

kızlar benım de bugun ankarada zühtü demirle randevum vardı, paraa biriktirip biran önce olmak istiyorum rinoplastiden daha çabuk olması lazım iyileşme süresinin

1.500 çok iyi ya zaten sadece burun ucu basit bi operasyon için binlerce lira verilirmi peki istanbulda bu fiyatlarda yapan doktor varmı kızlar bilenler yazarsa çok sevinirim

merhaba arkadaslar ben burun ucu estetigi olmak istiyorum yakup avsar bu islemi tip plasty adi altinda yapiyomus ayni gun hastaneden cikip ertesi gun normal hayatina devam edebiliyormussun..
benim gibi burun ucundan amliyat olmakisteyen arkadaslar fikirlerimizi paylasabilirizhihoyyyt

tatlımm bnm annem düşünüyor bu ameliyatı sen olsun mu acaba? sadece burun ucu için yakup avşara?

doktor yakup avşar ise gözün kapalı güvenip ameliyatını olabilirsin fiyatları pahalı benim imkanım ve istanbul'a qidebilcek durumum olsaydı ilk tercihim Yakup Bey olurdu..

qeçmiş oLsun ..

1.500 çok iyi ya zaten sadece burun ucu basit bi operasyon için binlerce lira verilirmi peki istanbulda bu fiyatlarda yapan doktor varmı kızlar bilenler yazarsa çok sevinirim

fiyat normaldir.. Memleketimde de o fiyata yapiliyo keşke sadece 1 milyar oLsaydı daha şık olurdu =)))

Son düzenleme:
Kizlar sakin ola birun ucu ameliyati olmayin heleki lokmak hekim dr mert demirel e Allahindan bulsun....

X