Saç Uzatma Yöntemleri Sac uzatma yntemi

glt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
244
0
slm ben sac uzatmanın bir förmülünü biyerde okumuştum ve sizlerle baylaşmak istedim belki bi cogunuz biliyor ve denemiş olanlarınızda var ama ben bilmeyenler olabilir diye yazım dedim förmül şu 1 turpbu rendeleyıp yarım saat suda haşlıyorsun 2 bardak suyla sacın gürlügüne baglı bu su kayayıp ılıdıktan sonra süzüp 1 yumurta sarısı yla karıştırıp saclarına ve diplere masaj yaparak sürüp bezle sarıp 1bucuk saat bek sonra ılık suyla yıkayıp şampuanlıyorsun haftada 1kez yapılırır sac gercekten uzarmış yapanlar söylüyor bilginize..:CüvCüv:

arkadaşım koskoca saç uzatmak için turplu su formülü diye bikonu var hiçmi denk gelmedin.sayfalarca yorumlar var bence sen bi praya bak bu konu var zaten...hemde destan gibi valla:KK70:

benim ne kadar işim olup olmadıını sen dahamı iyi biliosun o tartışılır. konu var diye uyarmam sana neden bu kadar battı anlamadım.bana oku oku vakit geçir dicene bence sen konuları iyi araştır öyle başlık aç.

hanım efendi daha önce o icerigi görseydim zatan acmazdım keşke silebilseydim ama senin gibi biri farketmiş ise ilgin varmışki bu konulara bakıp okumuşşun şöyle yanıtlayabilirdin ben görseydim arkadaşım bu konu daha önce acılıp yorumlarda yapılmış bi baksaydın keşke ama sana batıyormu kelimesi cahil insanların kulanabilecegi bi kelime olsa gerek sizde bunu sarfederek göstermişsiniz zaten aferin size devam edin

şuan biraz sayfaları gezdim benim gibi turplu suyu konusunu görmeyip acan arkadaşlar varmiş demekki bu konuyu daha önce görüp tekrar acan arkadaşlar varmiş yoksa tv mi cıkıp anlatmak gerekiyo bildiklerimizi uyguladıklarımızı burda paylaşıyoruz kadın kadına bundan daha güzel bişey olurmu artı kimse kimseyi tanımadan fikirlerimizi paylaşıyoruz

şimdi birincisi ben size özelden msj attım ve bu konuyu orda halledelim demiştim çünkü biraz tartışmaya döndü olay hiç hoş diil.ikincisi benim uyarmam kesinlikle kötü niyetli diildi dikkatlice okursan anlarsın bunu.ki öyle bişey olsaydı kesinlikle sonunda gülücük olmazdı.ayrıca benim size ne garezim olabilirki tanımam etmem sizi neden sataşma gereği duyuyim.ikincisi ise benimle ilgili hiçbişeye siz karar veremezsiniz özellikle cahil gibi bi kelimeyle..bunca lafımın üzerine hala alınganlık yapıcaksanız size aferin derim ve hiçbişey yapmamış olmama rağmen kırdıysam sizi kusura bakmayın derim ve son msjımdır kolay gelsin sitede....

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bu sayfayı acıp okudugunuzda lütfen kim haklı bakarmısınız ve yazınız fikirlerinizi

Canım canını sıkma heralde sinirli bi haline denk geldi arkadaşımızın tepkisi,çünki paylaşılmış bi konu olsa bile bu şekilde bi uyarıyı hiçkimse haketmiyor bu sitede!! burası kadınlar klubu bayan bayana bişiler yazıp çizip faydalı bilgiler paylaştığımıza inanıyorum,bi yanlış anlaşılma diyelim buna..olayı büyütmeden yolumuza devam edelim..saygılarsengözlerimebaksanab

Kızlar saçınızı turplu suyla uzatıp,kavgada yolacaksınız herhalde?
Boşverin bir yanlışlık olmuşsa olmuş,ne gerek var gerginliğe.
Turp aldım bugün bende deniyorum,inşallah faydasını görürüm:nazar:

Son düzenleme:
arkadaşlar bu sayfayı acıp okudugunuzda lütfen kim haklı bakarmısınız ve yazınız fikirlerinizi

kaydirigubbakcemile3ben çok teşekkür ederim yazdığın bilgiler için ama bu turp suyu fazla kullanınca kepek yapıyormuş bende uzamadan yana dertliyim kıvırcık çabuk uzamıyor:lepi:

ne varkı bunda uyaran arkadas bencede farklı uslupla yazabılırmıs ben olsam aynı tepkyı verırdım....gerekısz ve bılmışlık taslamış....canını sıkma tatlım...bende denıycem bu formulu tesk...

ne varkı bunda uyaran arkadas bencede farklı uslupla yazabılırmıs ben olsam aynı tepkyı verırdım....gerekısz ve bılmışlık taslamış....canını sıkma tatlım...bende denıycem bu formulu tesk...

saolun arkadaşlar deneyın umarım ise yara:CüvCüv:

kızlar ben tarifi tam anlamadım.turpunmiktarı nekadar süzüncesuyunamı kıracaz yumurtayı turpamı???
ılıkkenmi uygulayacagız

X