Çift Rahim ve Rahim Yapışıklığı Ameliyatı

EFTEL

annesinin küçük prensi
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
2.059
1
mrblar bende tek girişe baglı çift rahim vardı ve 6 senedir bu sorunumla başbaşaydım sonunda sorunumu aştım hem yapışıklıgı hemde çift rahimi cerrahi yolla düzelttirdim tabiki bu birasda doktorumun güvencesiyle bunu sizlerle paylaşmak istedim olmak isteyenler lütfen korkmayın derim nisan ayında kontrolüm var inşallah hazirandada bebegime hoş geldin derim bunu sizlerle paylaşmak istedim başka çözümü yok ameliyattan başka, ilaç çare deil çok araştırdım ...

mrblar bende tek girişe baglı çift rahim vardı ve 6 senedir bu sorunumla başbaşaydım sonunda sorunumu aştım hem yapışıklıgı hemde çift rahimi cerrahi yolla düzelttirdim tabiki bu birasda doktorumun güvencesiyle bunu sizlerle paylaşmak istedim olmak isteyenler lütfen korkmayın derim nisan ayında kontrolüm var inşallah hazirandada bebegime hoş geldin derim bunu sizlerle paylaşmak istedim başka çözümü yok ameliyattan başka, ilaç çare deil çok araştırdım ...

canım inşallah bundan sonrası snin için çok güzel olur ve bebeğini en kısa zamanda kucağına alırsın. ben de tahlil sonuçlarımı bekliycem bakalım doktorum ne diyecek. kimi dr ol, kimi olma diyor ne yapacağımı bilmiyorum.aynı acıyı yAŞAMAKTAN DA KORKUYORUM. İZMİRDEKİ DR UN DEDİĞİ GİBİ ameliyat olup rahmin zarar görmesindende korkuyorum. sen ameliyat öncesi bu tür durumlarla karşılaştın mı. nasıl karar verdin. doktorun sonrası için ne dedi tam olarak.

cnm zaten 2 kere canımın yanmasından sonra ben kararımı vermiştim ama güvenilir bi dr arıyodum,rahim zaten her düşme sonrası öylede zarar görüyodu dr herşeyin normale gidecegini söledi bana nisan ayında gel tekrar muayane edelim ondan sonra hamile halırsın şimdi ameliyat oldun diye sakın deneme dedi.bakalım hayırlısı.sendedemi çift rahim var?

cnm zaten 2 kere canımın yanmasından sonra ben kararımı vermiştim ama güvenilir bi dr arıyodum,rahim zaten her düşme sonrası öylede zarar görüyodu dr herşeyin normale gidecegini söledi bana nisan ayında gel tekrar muayane edelim ondan sonra hamile halırsın şimdi ameliyat oldun diye sakın deneme dedi.bakalım hayırlısı.sendedemi çift rahim var?
EVET BENDE AYNI DURUMDAYIM.özel mesajda anlatmıştım gerçi msn ni ekledim. 40 gün oldu bebeğimi kaybedeli. acısı hala taze.çıkmazda gibiyim.çift rahimin değişik şekilleri var ama anladığım kadarıyla bizimki aynı şekilde. benim bebeğim karnımda öldü. izmirdeki doktorum çift rahimin bebek ölümüne sebep olmayacağını söyleyi vbir takım tahliller istedi. sonuçlardan sonra kesin birşey söyleyecek ama ameliyat önermem dedi.hepsi farklı konuşuyor

selamunaleyküm ben aslında 3 yıldır bu siteyi biliyorum üyesiz sürekli ziyaret ediyordum.bugün üye olmak nasip oldu.bende sizler gibi sıkıntılı dönemler geçiriyorum.bendede rahim yapışıklığı var.7ay ilaç tedavisi dedi dr.mevladan ümidimi kesmiyorum inş sonuç alırım.benzer problemi olan lütfen yazsın bilgi ve rahatlama istiyorum

kimse yokmu yardım.....

hoşgeldin .allahimyardımcın olsun. rahim yapışıklığı farklı herhalde ben durumumu anlatmıştım. senin ki ilaçla tedavi olabilen birşey demekki..yardımcı olacak birileri çıkacaktır mutlaka..bekle biraz .. bu sitede birçok şeyin cevabını bulabilirsin

bu arada senin ameliyat laparoskopi ile mi oldu. rahme dikiş atıldımı.

laparoskapi ile olmadı cnm dikiş atıldımı bilmiyorum ama ben hastanede fazla kalmadım kanamayı takip ettiler fazla kanamam olmadıgı için çıkardılar hiç sancım felanda olmadı.Yane bende şaşkın bir haldeyim bu kadar kolay olmasına bilseydim önceden olurdum.süprizzzzz

Son düzenleme:
selamunaleyküm ben aslında 3 yıldır bu siteyi biliyorum üyesiz sürekli ziyaret ediyordum.bugün üye olmak nasip oldu.bende sizler gibi sıkıntılı dönemler geçiriyorum.bendede rahim yapışıklığı var.7ay ilaç tedavisi dedi dr.mevladan ümidimi kesmiyorum inş sonuç alırım.benzer problemi olan lütfen yazsın bilgi ve rahatlama istiyorum

aleyküm selam cnm hoş geldin bendede kürtaj sonrası yapışıklık oluştu ama ameliyat sırasında onuda düzelttiler ilaçla tedavisi varmı bilmiyorum ama küçük olanlar hsg(rahim filmi)ile düzeltiliyomuş diye duydum çok geçmiş olsun inşallah net cevabını bulursun..

slm arkadaslar bendede kürtajdan sonra rahimde yapisiklik olmus dr dediki amelyatla duzeltilirmis ve bende cok korkuyorum yumurtalugimdada kist var onuda berabr almak istiyor ve benim daha hic cocugum yok 5 yildir ugrasiyorum ve cok uzuluyorum amelyat olmya daha karar veremedim sonuclari nasil olur bilen varmi yazin lutfen

ben yeni üye oldumçift rahimliyim laporoskopi yaptıranlar varmı banada yardımcı olurmusunuz

ilac tedavısı nasıl oluyor benımde boyle sorunum var

merhaba , bu güne kadar çok doktora gittim ki yoğun adet kanamalarım nedenıyle ama bir care bulamadım kimi genetik doğum kontrol hapı iç rahat edersın dediler ama ben içmek istemedim üç yıllık bir evliğim var ve artık çocuk istiyoruz. bekarlığımdan beri gittiğim onca doktor ve hatta evliyken gittiğim birçok doktor ( alttan muayene etmelerine ragmen) hiç söylemediler... bugün op.dr.tahir tosyalıya gittim vee sürpriz cocuk istiyoruz dedim bir sıkıntı var mı dedim neler dediii nelerrr :KK43: rahmım y seklındeymısss hamile kalmam zormus düşük olurmusss cok canım sıkıldı ameliyat olan kişiler bu dertten kurtuluyolarmıs bakalım benım durumum ne olacak mr istedi bugun ilaçlı mr cekıldım bir sürü tahlil sonuçları ne olacak bakalım hakkımızda hayırlısı bu seklde rahmı olanlar yazabilirler mi acaba :KK61:

merhabalar polipten amelıyat oldum benden hsg istediler cektirdim dr gösterdigimde t şeklinde geliyor dediler hamile kalırsın dediler bekledim olmadı baska dr gittim hsg baktı ve cift rahim var dedi tekrar hsg istedi cektırdim dr gösterdigimde bana çift rahim oldugunu ve ankaraya büyük doguma gıtmemi soyledi arkadaslar paslasmak istedim

merhaba , bu güne kadar çok doktora gittim ki yoğun adet kanamalarım nedenıyle ama bir care bulamadım kimi genetik doğum kontrol hapı iç rahat edersın dediler ama ben içmek istemedim üç yıllık bir evliğim var ve artık çocuk istiyoruz. bekarlığımdan beri gittiğim onca doktor ve hatta evliyken gittiğim birçok doktor ( alttan muayene etmelerine ragmen) hiç söylemediler... bugün op.dr.tahir tosyalıya gittim vee sürpriz cocuk istiyoruz dedim bir sıkıntı var mı dedim neler dediii nelerrr :KK43: rahmım y seklındeymısss hamile kalmam zormus düşük olurmusss cok canım sıkıldı ameliyat olan kişiler bu dertten kurtuluyolarmıs bakalım benım durumum ne olacak mr istedi bugun ilaçlı mr cekıldım bir sürü tahlil sonuçları ne olacak bakalım hakkımızda hayırlısı bu seklde rahmı olanlar yazabilirler mi acaba :KK61:

merhaba suan son durum nedır acaba uzun zaman olmus bunu yazalı ? çocucgun falan oldumu ?

Öncelikle çok geçmiş olsun canim umarim en kisa zamanda bebeğini kucagina alirsin. Amin. Ben bir şey merak ettim çift rahim ve yapisik rahim olduğunu nasil anladılar ultrasonla farkedilen bisey mi yoksa rahim filmiyle falan mi cikiyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Öncelikle çok geçmiş olsun canim umarim en kisa zamanda bebeğini kucagina alirsin. Amin. Ben bir şey merak ettim çift rahim ve yapisik rahim olduğunu nasil anladılar ultrasonla farkedilen bisey mi yoksa rahim filmiyle falan mi cikiyor

ilaçlı emar filmiyle cıkıyor canım benimde salı günü belli oldu böle birşey doktorum ameliyat olabileceğimi söyledi ama üniversite hastaneside bi görsün dedi salı günü ne randevu alabildim bakalım ne olacak:KK43:(

ilaçlı emar filmiyle cıkıyor canım benimde salı günü belli oldu böle birşey doktorum ameliyat olabileceğimi söyledi ama üniversite hastaneside bi görsün dedi salı günü ne randevu alabildim bakalım ne olacak:KK43:(

Çok geçmiş olsun canim Allah şifa versin inş en kolay şekilde atlatirsin bebisini saglikla kucagina alirsin

Benim rahimim de yapisiklik vardi ameliyat oldu 2 ayda spral taktilar bu ay cikti sizce hamile kalma sansim nedir konuyu bilenler yardimci olabilir mi

X