İzmir Özel Gazi Hastanesi

2007 nisanında utkum gazi hastanesinde doğdu.doktorumda ayşen hanımdı.ilgide bakımda mükemmeldi hala öyle olduğunuda duyuyorum.tavsiye ederim

ya arkadaşlar çoğu kişiden duydum ki gazi hastanesinde normal olması gereken doğumları bile uğraşmamak için direk sezeryana alıyorlarmışşşş inannın ki ben hastanemi değiştirmeyi düşünüyorummmm

arkadaşlar gazi hastanesi randevulu sistemle mi çalışıyo?bi de ilgileri nasıl?bişey daha var ayşen hanım doğum izninden döndü mü acaba?

arkadaşlar bende önümüzdeki ay gazi hastanesi serdar bey den randevu aldım. bende 16+6 günlük hamileyim bu 3. doktorum olcak inşallah herşey yolunda gider ve doğumumuda burda yaparım. serdar bey hakkında bilgisi olan var mıııı

canımm serdar beyi bilmiyorumda çiğdem hndan randevu alsaydın keşke 7/24 arayabilirsin yardımcı olurr ...ama hastane olaraka süper personel falann çpk ilgili...

canımm serdar beyi bilmiyorumda çiğdem hndan randevu alsaydın keşke 7/24 arayabilirsin yardımcı olurr ...ama hastane olaraka süper personel falann çpk ilgili...

selam bende gazi hastanesine gitmek istiyorum sizce çiğdem hanımmı?yoksa ayşen hanımmı daha iyi ben çiğdem hanımın çok iyi olduğunu duydum siz onamı gidiyorsnuz ?mennunmusnuz*?:1hug:

çiğdem hanımdan alıcaktım ama son anda serdar beyden aldım randevuyu. onun içinde iyi diyolar ama giden tanıyan birinden duymak beni daha rahatlatır sanırsam.

merhaba arkadaşlar, bende doktor arayışındayım yazılarınızı okudum. Özellikle de bayan doktor istediğim için Çığdem hanım veya Ayşen hanıma gidebilirim ama hangisi daha iyi acaba? Bu doktorlara muayeneye gidenlere sormak istiyorum; kendi odalarında ultrason var ve kendileri mi bakıyor yoksa ultrason için ayrı bir birime mi gönderiyorlar? (ege sağlıkta böyle olduğunu duymuştumda)
ayrıca ssk için muayene ücreti ne kadar?

Sevalcim benim doğuma 1 ay kala karaciğerimdeki enzimlerde yükselme olduğu için müthiş derecede kaşıntım vardı.başımdan ayakparmağıma kadar kaşınıyodum o dereceki yırtarcasına tırnak izlerim kalıyordu.bu yüzden normal doğuma 9 gün kala ayşen hanım sezaryana aldı.çok sağlıklı bir doğumum oldu.Ayşen hm.da normal doğum yapan arkadaşlarımda var.sende sağlıklı bir doğum yaparsın inşallah.Allah bebeğini eline almayı nasip etsin canım.bu arada kendi odalarında ultrason makineleri var.

Merhaba,

Bende 6 haftalık hamileyim. Gecen yıl Kasım ayında ilk bebegimin 8 haftalıkken kalbi durdugu icin kurtaj olmak zorunda kaldım. Gecen hamileliğimde kanama ve kahverengi leke geldiginden 100 mg progestan kapsulu kullandım ve 1 ay evde istirahat ettim. Ama ne yazık ki son kontrolde melegimi kaybettigimi ogrendim.

Bu hamileliğim ise ilkine gore daha rahat geciyor. Hafif kahverengi akıntı yine ara sıra geliyor kanama yok denecek kadar az. 08 Ocak tarihinde insallah ilk kalp atıslarını duyacagım.

Bu arada gecen hamileliğimde doktorum Gazi Hastanesinden Serdar Bey'di. Ama ne yazık ki ben kendisinden elektirik alamadım yani iletişimde hep sorun yaşadım. O nedenle doktorumu Çiğdem hanım olarak değiştirdim.

Yüce Rabbim insallah sağlıklı bir hamilelik gosterir ve melegimi bu kez kucağıma alırım.

Tüm hamilelere tüm kalbimle sağlıklı günler dilerim.

selam herkese.
ben Bursa'da yaşıyorum. doğumu İzmir'de yapıcam inşallah.
ben de Ayşen hanımı duydum yakın çevremden. şu an doğum iznindeymiş herhalde. ocak sonunda izmir'de olucam. Ayşen hanımdan randevu almak istiyorum.

burda okuduğum kadarıyla gazide doğum yapan arkadaşlar sezeryandan bahsediyor. bunun nedeni dr önerisi mi yoksa kendi tercihiniz mi?
hastanenin anestezi uzmanları nasıl? normal doğumda epidüral yapıyorlar değil mi?

canım bende gazi hastanesine Çiğdem Karas'a gidiyorum.çok çok memnunum çiğdem hanımın amelyatta olduğu bir gün ayşe hanıma gitmştim.oda çok iyi.çok ilgili ve güleryüzlüler.benim arkadaşlar her iki doktordada doğum yaptılar.son haftalarda çatıyı kontrol ediyorlar.normal doğuma müsaitsen ve bi aksilik yoksa epidüralli normal oluyor.ama sen illada sezaryan dersen senin isteğin oluyor.bende bi aksilik çıkmazsa normal yapacağım

sevgili birkan,
hayırlı olsun bebeğin.allah sağsalim kurtulmayı nasip etsin.
ben 17 haftalık hamileyim. bursada yaşıyorum. 15 tatilde izmirde olucam, o zmana randevu aldım ayşen hanımdan. ben, alttan alttan sezeryana yönlendiren bir doktorla doğuma doğru gitmak istemiyorum. dediklerinle rahatladım, sağol. (son haftada bebek sezeryan derse o ayrı tabi...)

sen kaçıncı haftadasın.

bende 18 haftalık hamileyim 22 ocakda ilkkez gazi hastanesinde ayşen hanımda kontrol olucam kendisiyle tanışcam eğer olumlu olursaa burada doğum yapmayı düşünüyorum. bilgisi olan varsa küvez ve yeni doğan ünitesi varmı gazi hastanesinin

semami canım ben 34 üncü haftamdayım.erken doğum riskim var şu anda.sürekli yatarak geçiriyorum son haftalarımı.gidince göreceksin çok memnun kaırsın.benim bebiş tersti çok şükür düzeldi eğer çatıda uygunsa normal yapacağım.bakalım çarşamba kontrolüm var.bu konuları tekrar konuşacağım doktorumla.doktora güven çok önemli ben o güveni aldım umarım sende alırsın canım

sevgili birkan, sağlıkla bebeğini kucağına al inşallah. hayırlı haberlerini bekliyoruz.

20. haftalarda ayrıntılı ultrason işini ne yaptın? gazide Ayşen hanım mı baktı, yoksa 3 ya da 4 boyutlu ultrasonu olan bir yere mi gittin?

bende gazi hastanesinde ayşen hanıma gidiyorum çok memnunum ablam 2005 te ayşen hanım da doğum yaptı çok memnun kaldı bende 14 haftalık hamileyim hamileliğimin başından beri ona gidiyorumve çok memnunum...
fakat çok fazla doktor değiştirmeyin derim gerekirse bir doktora gidin ve onunla sonlandırın

X