İzmir Özel Gazi Hastanesi

arkadaşlar gazi hastanesinde doğum yapanlar fiyatlar nasıl bilen var mı?
ben 14 haftalık hamileyim doktoruma daha sorma fırsatım olmadı ama hastane de sordum 500 tl dediler fakat epidural işin içine girince doktor fiyat veriyormuş galiba epidural normal veya sezeryan olan varsa bilgi verebilirler mi?
opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
arkadaşlar gazi hastanesinde doğum yapanlar fiyatlar nasıl bilen var mı?
ben 14 haftalık hamileyim doktoruma daha sorma fırsatım olmadı ama hastane de sordum 500 tl dediler fakat epidural işin içine girince doktor fiyat veriyormuş galiba epidural normal veya sezeryan olan varsa bilgi verebilirler mi?

merhaba arkadaşlar. yazılarınızı okuyunca içim rahatladı. ayşen hanıma gidiyorum bende. hamilelik öncesi başladım gitmeye. şimdi 6 haftalık hamileyim. ilk hamileliğim geçen sene şubattaydı. preeklemsiden dolayı bebeğimi kaybettim 8 aylıkken. kan pıhtılaşmasıda var şuanda. aspirine başlattı daha hamilelik öncesi. ayın 22 sindede kalp atışını duymak için gideceğiz. eğer bi aksilik olmaz ve duyarsak iğnelere başlayacağım. ayşen hanım gerçekten çok ilgili güler yüzlü bir doktor. sonuna kadar onunla devam etmeyi düşünüyorum.
bebek yoğunbakım yok bu hastanede.ama öyle bir durumda zaten başka hastaneyi tavsiye eder ve doğumuna yine ben girerim dedi. herşeyin hayırlısı hepimiz için..

merhaba anneler ve anne adayları ben şuan 36 haftalık hamileyimm ve gazi hastanesine gidiyorum 2 aydır dr.um çiğdem karas herkese tavsiye ederimm.gerçekten çok ilgili güler yüzlü ve alanında uzman olduğunu düşünüyorum.hamileliğimin başından gitmediğim için çok pişmanlık duyuyorum.allah nasip ederse doğumumuda gazide yapıcağım bazı arkadaşlar normal değilde sezeryana eğilimli olduklarını söylemişler ama öyle bişey yok ben çiğdem hanımla konuştum herşey yolundaysa kesinlikle sezeryana almıycağını belirti.içiniz rahat olarak gidebilirsiniz.odalarını felanda gezdim gerçekten hem temiz hemde çok gösterişli odalarr.

bu arada yazmayı unutmuşum doğum ücretleri 500 ytl normalde olsa sezeryanda olsa aynıymış normali epiduralli olarak yapıolarmış.muane ücreti ise 22 ytl kan idrar nst gibi tetkikklere hiç bi ücret verilmiyor.gerçekten harika bi hastane tavsiye ederimm herkese...

fiyatlar gayet iyi de; dün hastaneyle görüştüğümde fiyatların değişeceğini söylediler. malum artık hastaneler sınıflandırıldı. gazi hastanesi c sınıfında. muhtemelen artık %50 sini öderiz...

gaziye giden arkadaşlar 20.haftalarda ayrıntılı ultrasona gazide mi girdiniz?

bende ilkkez gticem kismetse 22 ocakda randevumm ayşen hanımdan ldım randevuu herşeyi enine boyuna konuşcamm sizede yazarım kızlarr herkez e öğrenirse gazi hast. ile ilgli yazsınn

canım benim bugün 9,20 geçeydi ama 10 da girdimm geç kaldımm yollarr çok kalabalıktıı kızlar gittim gördümm ben bucatıp aylin barbarosa gidiyordum ilkkez ayşen hanıma gttik bir kere doktor çok ilgili anlatıyorr herşeyi o hoşuma gitti ama hastaneden memnun kalmadım ssk hastanesi gibiydii bu bir ikincisi aşada kan aldılar bir tane adam koymuşlarr sıra vardıı ve adam hem bilgisayar kullandı hemde aynı elde eldevin giymeden kan aldı doğum ücreti eğer zam gelmezse şuan 350-400 tl oda gayet iyi ama içime sinmeyen birşeyy nedenni bilmiyorumm birde şifa hastanesi araştırcammm ama doktor gayet ilgli iyi biri birtek doktor sınfı geçtiii

haa bidee eğer gece doğum yaparsanızzz ve benim gibi muayane olduğunuz doktorda doğum yapmaki stiyorsanızz bunu unutu çünkü o an kim varsaaa o yaptırırmış doğumu buda hiç hoşuma gitmedi doğum olayı özel bir an tam alıştıığn doktorda doğum yapmak var bide o an ilkkez gördüğün nöbetçi doktorda doğum yapmak var buda benim için eksiydi 2 kadın 2 erkek kadın doğumcu varr bu kadarrr

bende bugün 10:30 da ayşen hanımın yanındaydım. hepimiz aynı salondaydık heralde :)sözleşelimde yakamızda kırmızı gülle gidelim bi dahakinde kadınlar kulübü olarak:) ben bugün bebeğimin kalbini dinledim ve çok mutluyum.. umarım bunu sağ sağlim alırım kucağıma..

ben şifa basmaneye gidiyorum. dr mine hanımı herkese tavsıye ederım. buarada zorunlu sezeryan ve normal dogum fıyatı 600 tl. tabı istege baglı sezeryan yada epidural filan ıstersenız ..1.500 cıvarını gözden cıkarmanız gerekiyor.. hastane cok temız herkes güler yuzle karşıladı bizi ilgilendi. tavsıye uzerıne gittik gercekten cok memnun kaldık... bılgınıze hanımlar... buarada muayene ve ultrason ücreti 46 tl.. 2010 fıyatları taabı bu yazdıklarımın hepsi...
allah hepimize saglıklı hayırlı evlatlar versın...

canım benim bugün 9,20 geçeydi ama 10 da girdimm geç kaldımm yollarr çok kalabalıktıı kızlar gittim gördümm ben bucatıp aylin barbarosa gidiyordum ilkkez ayşen hanıma gttik bir kere doktor çok ilgili anlatıyorr herşeyi o hoşuma gitti ama hastaneden memnun kalmadım ssk hastanesi gibiydii bu bir ikincisi aşada kan aldılar bir tane adam koymuşlarr sıra vardıı ve adam hem bilgisayar kullandı hemde aynı elde eldevin giymeden kan aldı doğum ücreti eğer zam gelmezse şuan 350-400 tl oda gayet iyi ama içime sinmeyen birşeyy nedenni bilmiyorumm birde şifa hastanesi araştırcammm ama doktor gayet ilgli iyi biri birtek doktor sınfı geçtiii

canım muayene ücreti ne kadar ödedin ben en son 29 aralıkta gittim 29 ocakta randevum var o zaman 22 tl idi şimdi ne kadar
bende senin gibi ilk önce aylin hanıma gitmiştim şirinyerde oturduğum için ama ablam ayşen hanımda doğum yaptı çok memnun kaldı diye ona gideyim dedim ve 3 seferdir ona gidiyorum ben çok memnunum iyikide gitmişim
bence çok fazla doktor değiştirme içine sinen hangisiyse onunla devam et

canım muayene ücreti ne kadar ödedin ben en son 29 aralıkta gittim 29 ocakta randevum var o zaman 22 tl idi şimdi ne kadar
bende senin gibi ilk önce aylin hanıma gitmiştim şirinyerde oturduğum için ama ablam ayşen hanımda doğum yaptı çok memnun kaldı diye ona gideyim dedim ve 3 seferdir ona gidiyorum ben çok memnunum iyikide gitmişim
bence çok fazla doktor değiştirme içine sinen hangisiyse onunla devam et

22 tl canımaynı aylin hanıma gttinse ordaki düzeni görmüşsündürr bana burası çok karışık geldi bide gece olursaa kim nöbetçiysee onunn doğuma girmesi beni üzdü yani ben kime alıştımsaa onda doğum yapmak isterimm bilmiyorumm bid uzak kaldııı yani içime sinmedi ama ayşen hanım dan çok memnun kaldımm anlatıyorr herşeyi ilgili

X