İzmir Özel Gazi Hastanesi

Ben de Çiğdem hanıma gidiyorum ve çok memnunum kendisinden.Hstanenin dış görüntüsü sizi aldatmasın.Nisanda oğlumu kucağıma alıcam inşallah.Hepinize sağlıklı doğumlar

Bende çigdem hanıma gidiyorum daha dogrusu yeni başladım çokk memnun kaldım ama dogum ücreti için bana 1.200 ücret çıkardı sezeryan daha ucuz dedi ama normal doğum için çok fazla değilmi bu kadar para Yukarıda arkadaş normal dogum için 350 demiş inşallah dogrudur yaa

Bende çigdem hanıma gidiyorum daha dogrusu yeni başladım çokk memnun kaldım ama dogum ücreti için bana 1.200 ücret çıkardı sezeryan daha ucuz dedi ama normal doğum için çok fazla değilmi bu kadar para Yukarıda arkadaş normal dogum için 350 demiş inşallah dogrudur yaa

çokk fazla cnm normal dogumla epudral normal dogum arasndaki bu kadar fark aşırı bence de ben de konrol amaçlı gttm çiğdem hnma çok şeker bi dr ama epudral normal dogumn bu kadar fazla oldgunu blmıodm bu sene arttırdılar heralde daha once 600 cıvarı diodular forumda epudralli normal dogum için...

Son düzenleme:
bugün ayşen hn. ile ilk kez randevum vardı ama hastane ve doktor beni pek tatmin etmedi açıkçası. ultrason cihazları çok eski halbuki ne kadar sevinmiştim bebeğimi görücem diye. buradaki yorumlarla gittim fakat şimdi çok kafam karıştı hastane çook kalabalık ilgi buna bağlı olarak az.

ben çiğdem hnm için gaziye gtmiştm kontrol iiçin ama şimdi o da medical parka geçti
şimdi medical parka dvm eıdorm ve çok memnunm drdan da hast. de ii yanii ikili test falan ucretli oldgu için başka yerde yaptrdm drm da kabul etti
dogum 1500 cıvarı normali de sezeryanı da mesai saati dısındaki de aynı
yalnz mesai saati dısında başka dr greblr km nobetci ise o grıo
ama butun drları çok ii oldgu için bu da sorun degl ...
hast. pırıl pırıl temz guzel
dogum yapanlar da memnun
yeri de daha kolay tavsye ederm ...

iki sene önce 450 tl civarı epidural sezeryan fiyatıydı. geçenlerde epidural normale bi arkadaş 1400 tl ödemiş.

kusura bakmayin yeni giriş yaptim msj i gordum coook tesekkurler
Ömürlü olsun bebeğiniz inşşş peki doğum ücreti ne kadar ödediniz öğrenebilir miyim sakıncası yoksa? bu hastahane hayri üstündağ ismli hastahne degil mi ? Baktım netten çok guzel bir hastahaneye benziyor erken doğum durumunda düşünüleblecek bir hastahane gerçekten ben de gaziye gidiyorum acil bir durumda aklımda bulunsun şimdiden cvbnz için teşekkürler sevgiler...
tesekkur ederim kusura bakmayin cook gec ama ben yeni giriş yapti
Ömürlü olsun bebeğiniz inşşş peki doğum ücreti ne kadar ödediniz öğrenebilir miyim sakıncası yoksa? bu hastahane hayri üstündağ ismli hastahne degil mi ? Baktım netten çok guzel bir hastahaneye benziyor erken doğum durumunda düşünüleblecek bir hastahane gerçekten ben de gaziye gidiyorum acil bir durumda aklımda bulunsun şimdiden cvbnz için teşekkürler sevgiler...

Merhaba arkadaşlar. Konunun üzerinden geçmiş ancak Gazi hastanesinde doğum yapan biri olarak yazmak istedim. Ben Gülizar Yeşilkaya ile devam ettim hamileliğimin başından beri. Kesinlikle tavsiye ederim. Güleryüzlü, ilgili bir doktor. İstediğiniz Zaman telefon ve whatsapp ile ulaşabilirsiniz.
Doğumum ise yine bu hastanede ve Gülizar Hn ile oldu. Epidural sezeryan oldum. İlk gece yürüdüm ve ertesi gün ağrısız sızısız eve gittim. Ücret ise 1400 tl ödedik. SGK lıyım ben. Kapı süslemesi ve fotoğraf Çek'imi istemedik hastanede.
Bir tek çocuk doktoruna dikkat edin derim. Mustafa Okçay.Oldukça kötü ilgisiz ve suratsız bir doktor. Bebiş doğduktan sonra ben o halimle emzirmeye çalışırken beni azarladı. Beni dinliyor musunuz!!! Şeklinde. Emzirirken zevk almalı bir kadın diye konuşmasını bitirdi.
Bunu geçtim, yeni doğmuş bebiş 5 gün aç kalabilir, sütün gelene kadar bekle, beslenmese bile olur dedi. Sarılık ihtimalinden bahsetmedi bile. Neyse biz mama başladık kendi bilgilerimiz ile. Buna rağmen sarılık oldu çocuğum. Bu doktora götürdük ve beslemenin öneminden bahsetmeden arkadaşının numarasını verdi. Arkadaşı da fototerapi cihazı kiralıyor evlere. Biz tabii korkumuzdan kiraladık. Sonraki kontrolde sarılığımız neredeyse aynı kalmıştı. Doktora söyledim tahlil sonucunu ve yine tek söylediği ' fototerapi cihazı kiralayın ' . Eğer bilgisiz bir aile olsaydık ve mama ile desteklemeseydik yavrumun sarılığı çok yükselecekti. Ha bu arada kitap yazmış bu Ada'm. Biz çocuğun sarılığı ile uğraşırken kitaplarını satmaya çalıştı bize.
Bu doktora dikkat edin derim.
Sonra sağlık ocağındaki bir ebeye sordum, bildiği duyduğu çocuk doktoru var mı diye. Karataş hastanesinde Liya Hn ı söyledi. Evime de yakın olunca gittim. Hoşumuza gitti. Gerekli gereksiz herşeyi anlattı ve kendisinden memnun kaldık. Bundan sonra ona devam edeceğiz inşallah. Allahım doktor aratmasın kimseye ve kimsenin evladına.
İşte arkadaşlar benim de tecrübelerim böyle.
Hayırlı doğumlar ve sağlıklar dilerim herkese.

X